Dartmoor Primal Bafang BBS02b

Podziel się z nami opisem własnych konstrukcji
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
hetm4n
Forumowicz
Posty: 162
Rejestracja: 10 lip 2019, 16:20
Lokalizacja: BYTOM
Kontakt:

Dartmoor Primal Bafang BBS02b

Post autor: hetm4n »

Po mongoosie teocali z tsdz2 przyszedł czas na Dartmoora Primala mojej żony :) ( powiedziała że nie będzie zemną jeździć jak nie będzie miała silnika :) ) W primalu wylądował mid Bafanga BBS02b 750W. Manetka na lewą stronę by wygodniej się zmieniało biegi. Pakiet tym razem od 0 zbudowałem sam. Zamiast zgrzewać to polutowałem ogniwa z pomocą kwasu lutowniczego obyło się bez nadmiernego grzania ogniwa :). Pakiet 13S5P na Panasonicach PF 2900, BMS 48/25A. Obudowa pakietu zrobiona z Profila CD100 zagiętego w trójkąt, a boki z blachy alu 1.5mm. Blacha z profilem zanitowana. Pakiet wewnątrz umocowany na piance montażowej. Cała bateria zamocowana poprzez profil typu bosch 10x40( profil do ramy złapany przez nitonakrętki a bateria ma kątowniki wpasowane i przykręcane do boku profila), dzięki temu mogę łatwo ściągać baterię do ładowania w domu Programowo zdławiłem sterownik na 20A max. Dodatkowo wykonałem czujnik temperatury silnika na arduino nano i wyświetlaczu led wraz z czujnikiem DS18B20.

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek
mongoose teocali 2014 TSDZ2 750W oraz Dartmoor primal 2017 BBS02 750W (od 22r hub XF15C)
ODPOWIEDZ