pakiet

Podziel się z nami opisem własnych konstrukcji
ODPOWIEDZ
Wattomaniac
Forumowicz
Posty: 33
Rejestracja: 24 gru 2020, 12:37

pakiet

Post autor: Wattomaniac »

może to tak wyglądać ?
Obrazek

obecnie 145 ogniw
silnik 30h 10x6
jaki sterownik będzie najlepszy ?

myślę żeby też zrezygnować z części ogniw na rzecz sterownika w skrzynce, warto? ile max ogniw wywalić ?
pakiet raczej wysokoprądowy ? warto?
Ostatnio zmieniony 14 sty 2021, 0:05 przez Wattomaniac, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Yasiu77
Moderator
Posty: 1324
Rejestracja: 20 mar 2018, 20:17
Lokalizacja: Szczyrk

Re: pakiet

Post autor: Yasiu77 »

Może być ale cześć dolna na której się głównie wspiera pakiet, ta najdłuższa mogła by być równa, w jednym ciągu. Te dziewięć dolnych ogniw bliżej kierownicy można by gdzieś rozrzucić u góry lub z boku. Sterownik możesz dołożyć z boku robiąc nieco grubszą skrzynkę a jak chcesz koniecznie cienką to staraj się go dać nad pakietem. Jak zabezpieczysz silnik termikiem to można dać sterownik 45A. Na pakiecie 16s9p by fajnie rowerek jechał i nie ma sensu dawać wysokopradowych ogniw bo niewiele osiągniesz jak obciążenie będzie 5A max na ogniwo. Lepiej najpojemniejsze dostępne jak ga, 35e czy mj1. Jaki sterownik to ciężej doradzić bo jedni wolą zryw blokowca, inni wyświetlacz sinusa, soft start i więcej funkcji a jeszcze inni wektorowy
Wattomaniac
Forumowicz
Posty: 33
Rejestracja: 24 gru 2020, 12:37

Re: pakiet

Post autor: Wattomaniac »

grubość nie ma dla mnie znaczenia, czyli pewnie dam z boku,
jeśli chodzi o dół na którym się wspiera pakiet, to i tak pianką chciałem dookoła ... mimo to lepiej równy rząd?
ODPOWIEDZ