BMS przestaje działać- nie przepuszcza napięcia.

Tematy związane z wszelką instalacją elektryczną w konwersjach rowerów
ODPOWIEDZ
Materna22@gmail.com
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: 20 cze 2021, 10:15
Lokalizacja: Gdańsk

BMS przestaje działać- nie przepuszcza napięcia.

Post autor: Materna22@gmail.com »

Witam. Mam następujący problem- To już trzeci BMS, który zepsuł się w takiej sytuacji. Rower użytkowany normalnie- wieczorem podłączony do ładowarki rano nie chce się włączyć. BMS przestał przepuszczać napięcie do sterownika- zepsuł się. Po rozkręceniu skrzynki i wyjęciu BMSa sprawdzam cele- wszystkie się naładowały (zgodność niemalże do setnej części wolta), ale BMS nie daje napięcia do sterownika. Rozebranie układu, podłączenie na nowo, wzbudzenie ładowarka i ponowne podłączenie obciążenia BMS dalej nie działa. Co może powodować taki problem? Brak pomysłów.
jakby ktoś potrzebował dane: Bateria składana samemu- 13S11P, BMS to "BMS 13s LiPo/LiIon - 60A/8A", obciążenie max na BMS to 45A- sterownik sinusoidalny, Ładowarka 6A.
Awatar użytkownika
tas
Administrator
Posty: 2986
Rejestracja: 27 kwie 2017, 15:10
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt:

Re: BMS przestaje działać- nie przepuszcza napięcia.

Post autor: tas »

Jeśli w rowerze występuje coś co powoduje usterkę kolejnego z kolei BMSa to trzeba drogą eliminacji do tego iść.

BMS na włącznik lub termik?
Czy podłączenie działającej ładowarki powoduje działanie BMSa tak długo jak ładowarka jest podłączona?
Czy zmieniając BMSa na nowy pozostawiasz stare przewody balansujące?
Czy pozostawienie podłączonego do pakietu "zepsutego" BMSa na 24h w spokoju spowoduje jest "magiczną" aktywację?
Silniki, sterowniki, BMSy: https://nexun.pl tel: +48 33 50 00 105
Tanie ogniwa: https://e-foton.pl
----------------------
Mój blog o rowerach elektrycznych: http://ebike.nexun.pl
Materna22@gmail.com
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: 20 cze 2021, 10:15
Lokalizacja: Gdańsk

Re: BMS przestaje działać- nie przepuszcza napięcia.

Post autor: Materna22@gmail.com »

Ad 1. Jeżeli ten mały kabelek wystający kabelek z BMS to zabezpieczenie termiczne, to takowe posiada.
Ad 2. Bateria jest naładowana, więc BMS, ew czujnik napięcia w ładowarce nie pozwala na ładowanie baterii, ale sterownik można włączyć tylko w tym momencie.
Ad 3. Pierwsze dwa razy zmieniałem przewody, za trzecim razem już tego nie robiłem
Ad 4. Niestety nie pomaga to w niczym. Jedyne objawy, jakie zauważyłem, po owej awarii, to, że lampa po włączniku próbowała się włączyć czego efektem było jej miganie, po którym przestaje świecić. Wyłączenie na chwilę lampy i ponowne włączenie daje ten sam efekt.
Awatar użytkownika
tas
Administrator
Posty: 2986
Rejestracja: 27 kwie 2017, 15:10
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt:

Re: BMS przestaje działać- nie przepuszcza napięcia.

Post autor: tas »

Miganie oznacza, że BMS wyłączył wyjście zasilania, to nie oznacza automatycznie awarii tylko BMSy tak działają, trzeba dociec dlaczego nie pozwala jeździć. Są 3 opcje,

BMS jest zepsuty (mało prawdopodobne bo to 3 BMS)
BMS nie działa bo został uszkodzony czymś zewnętrznym
BMS działa, ale nie pozwala Ci korzystać z aku bo wykrywa jakąś anomalię.

Jeszcze raz napisz:
Czy zostawiłeś BMSa "zablokowanego" na 24h z pakietem? Była zmiana po tym czasie? Po 24h BMS może się "sam" odblokować.
Czy podłączenie działającej ładowarki powoduje działanie BMSa i możliwość włączenia roweru tak długo jak ładowarka jest podłączona?
Silniki, sterowniki, BMSy: https://nexun.pl tel: +48 33 50 00 105
Tanie ogniwa: https://e-foton.pl
----------------------
Mój blog o rowerach elektrycznych: http://ebike.nexun.pl
Awatar użytkownika
WojtekErnest
Forumowicz
Posty: 3337
Rejestracja: 02 maja 2017, 20:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: BMS przestaje działać- nie przepuszcza napięcia.

Post autor: WojtekErnest »

A ten sterownik ma regen ?
Wcześniej : Pomógł 69 razy, postów 3,2+ tys. - wiadomo gdzie ...:-)
Materna22@gmail.com
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: 20 cze 2021, 10:15
Lokalizacja: Gdańsk

Re: BMS przestaje działać- nie przepuszcza napięcia.

Post autor: Materna22@gmail.com »

Jeśli masz na myśli hamowanie regeneracyjne, to ma, nawet mam wlączone.

Co do BMSa to był tak podłączony przez ponad dobę. Niestety nic to nie dało. Rower da się włączyć na "ładowarce"

Przed włożeniem nowego BMSa włożyłem po raz kolejny stary, który leżał na półce w piwnicy i niestety dalej nie działa, zarówno jeden jak i drugi nie pozwala na włączenie roweru. Na "najnowszym" zepsutym jak i starszym już nawet lampa nie chce migać po podłączeniu. Nowy jest i wszystko znów działa., ale co je psuje... hamowanie regeneracyjne może mieć z tym związek, czy skąd pytanie o regen?
Awatar użytkownika
tas
Administrator
Posty: 2986
Rejestracja: 27 kwie 2017, 15:10
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt:

Re: BMS przestaje działać- nie przepuszcza napięcia.

Post autor: tas »

oo mamy trop, jeśli ładowarka jest wpięta to działa, jak wypięta to nie działa BMS :) Znaczy się BMS działa i się zabezpieczył.
To nie jest normalne.

teraz na jednym z nie działających BMS zmierz rezystancję między B0 a -B w BMSie czy jest 0R
Silniki, sterowniki, BMSy: https://nexun.pl tel: +48 33 50 00 105
Tanie ogniwa: https://e-foton.pl
----------------------
Mój blog o rowerach elektrycznych: http://ebike.nexun.pl
Materna22@gmail.com
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: 20 cze 2021, 10:15
Lokalizacja: Gdańsk

Re: BMS przestaje działać- nie przepuszcza napięcia.

Post autor: Materna22@gmail.com »

Między B0, a B- mamy 52 Ohm zarówno w tym nowszym jak i tym starszym. (niesprawnych). Pomiar na wymontowanym BMSie.
Awatar użytkownika
aditech.pl
Forumowicz
Posty: 174
Rejestracja: 11 mar 2022, 20:38
Lokalizacja: Zabrze

Re: BMS przestaje działać- nie przepuszcza napięcia.

Post autor: aditech.pl »

Materna22@gmail.com pisze:
13 sty 2023, 6:58
Między B0, a B- mamy 52 Ohm zarówno w tym nowszym jak i tym starszym. (niesprawnych). Pomiar na wymontowanym BMSie.
Każdy z tych bms był taki sam czy inne typy ,jest to bms ze wspólnym portem ładowania czy nie
Materna22@gmail.com
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: 20 cze 2021, 10:15
Lokalizacja: Gdańsk

Re: BMS przestaje działać- nie przepuszcza napięcia.

Post autor: Materna22@gmail.com »

Każdy z BMS taki sam. Separowany port ładowania 8A
Awatar użytkownika
aditech.pl
Forumowicz
Posty: 174
Rejestracja: 11 mar 2022, 20:38
Lokalizacja: Zabrze

Re: BMS przestaje działać- nie przepuszcza napięcia.

Post autor: aditech.pl »

Materna22@gmail.com pisze:
16 sty 2023, 20:18
Każdy z BMS taki sam. Separowany port ładowania 8A
Mogę jakieś zdjęcie tego bms albo link
Awatar użytkownika
aditech.pl
Forumowicz
Posty: 174
Rejestracja: 11 mar 2022, 20:38
Lokalizacja: Zabrze

Re: BMS przestaje działać- nie przepuszcza napięcia.

Post autor: aditech.pl »

Kolejne pytanie po złożeniu wszystkiego w jakich odstępach występowały usterki
Materna22@gmail.com
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: 20 cze 2021, 10:15
Lokalizacja: Gdańsk

Re: BMS przestaje działać- nie przepuszcza napięcia.

Post autor: Materna22@gmail.com »

Około 3-4 miesiące.
Nie dorzuciłem wcześniej zdjęcia bmsa.
https://nexun.pl/pl/products/bms-13s-li ... query_id=1
Ostatnio zmieniony 16 sty 2023, 21:18 przez Materna22@gmail.com, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
aditech.pl
Forumowicz
Posty: 174
Rejestracja: 11 mar 2022, 20:38
Lokalizacja: Zabrze

Re: BMS przestaje działać- nie przepuszcza napięcia.

Post autor: aditech.pl »

Materna22@gmail.com pisze:
16 sty 2023, 21:15
Około 3-4 miesiące.
Regen jest ustawiony aby się załączał dopiero wtedy gdy akumulator ma mniej niż 80% naładowania
Materna22@gmail.com
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: 20 cze 2021, 10:15
Lokalizacja: Gdańsk

Re: BMS przestaje działać- nie przepuszcza napięcia.

Post autor: Materna22@gmail.com »

Awaria następuje zawsze po podłączeniu roweru do ładowania, a wtedy ma co najwyżej 40procent baterii. Po powrocie z pracy.
Awatar użytkownika
aditech.pl
Forumowicz
Posty: 174
Rejestracja: 11 mar 2022, 20:38
Lokalizacja: Zabrze

Re: BMS przestaje działać- nie przepuszcza napięcia.

Post autor: aditech.pl »

Ale to niczego nie zmienia bo po podłączeniu ładowarki przez te same mosfety co idzie regen idzie ładowarka ,czy regen włącza się gdy akumulatro ma mniej niż 80% ?
Awatar użytkownika
aditech.pl
Forumowicz
Posty: 174
Rejestracja: 11 mar 2022, 20:38
Lokalizacja: Zabrze

Re: BMS przestaje działać- nie przepuszcza napięcia.

Post autor: aditech.pl »

Materna22@gmail.com pisze:
16 sty 2023, 21:20
Awaria następuje zawsze po podłączeniu roweru do ładowania, a wtedy ma co najwyżej 40procent baterii. Po powrocie z pracy.
zobacz
zobacz
zobacz
Materna22@gmail.com
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: 20 cze 2021, 10:15
Lokalizacja: Gdańsk

Re: BMS przestaje działać- nie przepuszcza napięcia.

Post autor: Materna22@gmail.com »

Czyli to moze byc przyczyna. Włącza się od razu. A idzie to jakoś ustawić, aby włączelal się później w sterowniku kt? Generalnie używam go bardziej jako hamulca.
Awatar użytkownika
aditech.pl
Forumowicz
Posty: 174
Rejestracja: 11 mar 2022, 20:38
Lokalizacja: Zabrze

Re: BMS przestaje działać- nie przepuszcza napięcia.

Post autor: aditech.pl »

Zrób testy diody na uszkodzonym bms po miedzy p- b- pod p- daj sondę czarna pod b- czerwona powinno być ok 0,5V następnie po między C- P- p minus czarna c minus czerwona powinno być ok 0,5V sprawdzisz czy bms mają sprawną diodę
Awatar użytkownika
aditech.pl
Forumowicz
Posty: 174
Rejestracja: 11 mar 2022, 20:38
Lokalizacja: Zabrze

Re: BMS przestaje działać- nie przepuszcza napięcia.

Post autor: aditech.pl »

Poza tym zachowujesz kolejność pierw ładowarka do gniazdka potem do roweru
Materna22@gmail.com
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: 20 cze 2021, 10:15
Lokalizacja: Gdańsk

Re: BMS przestaje działać- nie przepuszcza napięcia.

Post autor: Materna22@gmail.com »

To jasna sprawa. Tę wersję już sprawdzalem- ładowarka nigdy jako pierwsza do baterii. Nie jest wyjmowana z gniazda w zasadzie. W stan wstrzymania też nie przechodzi. Sprawdzalem to kilka razy w różne dni. Co do tego bms-a to jutro w pracy sprawdzę, bo nie będę już teraz szedł do piwnicy po miernik.
Ostatnio zmieniony 16 sty 2023, 21:53 przez Materna22@gmail.com, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
aditech.pl
Forumowicz
Posty: 174
Rejestracja: 11 mar 2022, 20:38
Lokalizacja: Zabrze

Re: BMS przestaje działać- nie przepuszcza napięcia.

Post autor: aditech.pl »

Trzeba przy diagnozie zacząć od podstaw ,które uszkadzają bms

-Pierwsza regen źle ustawiony
-
-Druga ładowarka wtykana pierw do akumulatora potem do gniazdka

Po trzecie skoro uszkodził się ten bms 3 razy to bym go nie kupił kolejny raz bo efekt bedzie na 99% podobny poza tym przełożyłem przez ręce ok 150 bms i miałem 3 razy kłopot z bms i 3 razy z tymi czerwonymi z daly bms pierwszy nie działał 14s wcale drugi 13s nie wyłączał przy zbyt niskim rozładowaniu w 3 przypadku i nie wiem czy ten błąd nie występuje we wszystkich modelach bms 20s80A lagował się balanser gdy jedna cela miała np 4.25 a inne 4.22 to wyłączał ładowanie i balanser jednocześnie również tak że są one moim zdanie zbugowane i powstają w ich przypadku dziwne i trudne usterki ,jedynym ich plusem są wymiary i w miarę wodoszczelność
Awatar użytkownika
aditech.pl
Forumowicz
Posty: 174
Rejestracja: 11 mar 2022, 20:38
Lokalizacja: Zabrze

Re: BMS przestaje działać- nie przepuszcza napięcia.

Post autor: aditech.pl »

SCH-SH367309-2021-10-06_2023-01-16.png
aff5ef0f6342d61d30a741e5690f708ccf9dabba_2_657x500.jpeg
Materna22@gmail.com pisze:
16 sty 2023, 21:51
To jasna sprawa. Tę wersję już sprawdzalem- ładowarka nigdy jako pierwsza do baterii. Nie jest wyjmowana z gniazda w zasadzie. W stan wstrzymania też nie przechodzi. Sprawdzalem to kilka razy w różne dni. Co do tego bms-a to jutro w pracy sprawdzę, bo nie będę już teraz szedł do piwnicy po miernik.
Z tego co widzę jest to chiński paździeż programowalny ,a wszystko co jest programowalne i ma jeszcze kontakt z średnim i wysokim napięciem potrafi się popsuć przy piku lub program się wysypie i potem nic nie działa zobacz na schemat główny + jest podłączony bezpośrednio pod b+ ma to jakieś zabezpieczenia itp ale trzba by pomierzyć po tym regenie elementy w tym bms głownie diody i tranzystory bo może coś urypało i jest zablokowany
Awatar użytkownika
aditech.pl
Forumowicz
Posty: 174
Rejestracja: 11 mar 2022, 20:38
Lokalizacja: Zabrze

Re: BMS przestaje działać- nie przepuszcza napięcia.

Post autor: aditech.pl »

Bms jest do otwarcia i do pomiaru przez fachowca ,myślę że w kilka minut można upatrzyć poblemu z miernikiem w ręku i ewentualnie naprawić jak problem nie jest z tym ala mikrokontolerem i układem li-on
Materna22@gmail.com
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: 20 cze 2021, 10:15
Lokalizacja: Gdańsk

Re: BMS przestaje działać- nie przepuszcza napięcia.

Post autor: Materna22@gmail.com »

Po wstępnym, sprawdzeniu obie diody są sprawne- świadczy to o tym, że najprawdopodobniej coś z elektroniką wewnątrz. Sprawdziłbym z ciekawości, co się zepsuło w środku- nie byłby to żadnym problemem, gdyby nie fakt, że zalany tak, że możliwa jest jedynie wymiana taśmy/pasty termoprzewodzącej. Może jakaś propozycja innego, mniej problematycznego z Twojego doświadczenia na przyszłość, który wytrzyma te 60A około?
Załączniki
20230117_082217.jpg
20230117_084259.jpg
tkoko
Forumowicz
Posty: 4982
Rejestracja: 03 maja 2017, 8:07
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: BMS przestaje działać- nie przepuszcza napięcia.

Post autor: tkoko »

Jeżeli masz nadal zamontowany "wadliwy" BMS w baterii zrób test, obciąż baterię możliwie największą mocą. Mam takie fabryczne baterie/BMS'y że po "przeładowaniu" baterii i zadziałaniu BMS'a małe obciążenie (u mnie poniżej 1A na baterii "3P") też nie umożliwiało "uruchomić" baterię/BMS, dopiero większe obciążenie "reanimowało" BMS. Obie baterie/BMS'y są sprawne do dzisiaj (10 lat).
Materna22@gmail.com
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: 20 cze 2021, 10:15
Lokalizacja: Gdańsk

Re: BMS przestaje działać- nie przepuszcza napięcia.

Post autor: Materna22@gmail.com »

masz na myśli obciążenie przed BMS, czy podłączenie możliwie najniższej rezystancji na wyjście? "Chwilowe" podłączenie silnika pomijając BMSa- nie pomogło.
tkoko
Forumowicz
Posty: 4982
Rejestracja: 03 maja 2017, 8:07
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: BMS przestaje działać- nie przepuszcza napięcia.

Post autor: tkoko »

Materna22@gmail.com pisze:
17 sty 2023, 11:29
masz na myśli ..... podłączenie możliwie najniższej rezystancji na wyjście? "........
Na wyjście baterii z BMS'em podłączasz maksymalne obciążenie jakim dysponujesz i które BMS wytrzyma. Pisałem już kilka razy jak najprościej to zrobić ale powtórzę. Do przedłużacza z kilkoma gniazdami podłączasz odbiorniki dużej mocy jakimi dysponujesz w domu, żelazko, farelka, suszarka do włosów, czajnik itd. Wtyczkę przedłużacza podpinasz do baterii z aktywnym/podłączonym BMS'em.
tkoko
Forumowicz
Posty: 4982
Rejestracja: 03 maja 2017, 8:07
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: BMS przestaje działać- nie przepuszcza napięcia.

Post autor: tkoko »

Jeszcze jedno, próbowałeś "pseudo resetu" BMS'a, czyli chwilowego zwarcia "B-", "P-", "C-". Podaj najwyższe napięcie na "P".
Materna22@gmail.com
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: 20 cze 2021, 10:15
Lokalizacja: Gdańsk

Re: BMS przestaje działać- nie przepuszcza napięcia.

Post autor: Materna22@gmail.com »

Próbowałem- niestety nie pomogło. Z ciekawości wczoraj rozebrałem tego BMSa wszystkie elementy zmierzone- żaden nie jest spalony, czujnik temperatury działa jak powinien. Więc jakby był zablokowany. Ale jakieś trzy dni temu stała się jedna rzecz- przy hamowaniu sterownik jakby odciął moc i można było rozpędzić się tylko do około 40km/h. po restarcie jakby wszystko wróciło do normy, ale wczoraj zauważyłem, że hamowanie regeneracyjne przestało działać- jest tylko informacja na wyświetlaczu, że regen się włącza, ale zero info ładowaniu baterii, jak i zero hamowania przez silnik. Dzisiaj jakby odżyło, ale tak bynajmniej mi się wdaje jakby różnica napięć przy hamowaniu znacząco inna niż przed tym zdarzeniem. Samo hamowanie działa z tą samą siłą.
Załączniki
20230119_074836.jpg
20230119_074827.jpg
Awatar użytkownika
tas
Administrator
Posty: 2986
Rejestracja: 27 kwie 2017, 15:10
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt:

Re: BMS przestaje działać- nie przepuszcza napięcia.

Post autor: tas »

BMS nie ma możliwości blokady włączania regeneracji zanim ona zadziała, faktem włączenia czy wyłączenia zarządza sterownik.
Możesz mi wysłać ten rozmontowany BMS, mam stanowisko testowe diagnostyki BMSów może to rzuci światło na sprawę usterki
Silniki, sterowniki, BMSy: https://nexun.pl tel: +48 33 50 00 105
Tanie ogniwa: https://e-foton.pl
----------------------
Mój blog o rowerach elektrycznych: http://ebike.nexun.pl
Materna22@gmail.com
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: 20 cze 2021, 10:15
Lokalizacja: Gdańsk

Re: BMS przestaje działać- nie przepuszcza napięcia.

Post autor: Materna22@gmail.com »

To, że BMS nie ma takiej możliwości to oczywista sprawa, ale pytanie bardziej, czy przy hamowaniu coś się w nim nie spaliło/zapiekło. Częste prędkości jakie mam to okolice 50-60km/h gdzieś na forum czytałem, że 3k Turbo przy 40km/h potrafi wygenerować 30-40A, ale taka sytuacja powinna odciąć BMSa podczas jazdy. A to zachowanie sterownika z redukcją mocy to normalne?
Awatar użytkownika
tas
Administrator
Posty: 2986
Rejestracja: 27 kwie 2017, 15:10
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt:

Re: BMS przestaje działać- nie przepuszcza napięcia.

Post autor: tas »

Jeśli odpowiedzialnym za awarię byłoby hamowanie regeneracyjne to przecież ono nie jest niebezpieczne z powodu prądu tylko napięcia, BMS wyłączy obciążenie i sterownik się spali bo na wyjściu aku i w obwodzie stacyjki będzie ze 100V.
Ta konkretna usterka wydaje się nie mieć bezpośredniej przyczyny w samym ładowaniu regeneracyjnym
Silniki, sterowniki, BMSy: https://nexun.pl tel: +48 33 50 00 105
Tanie ogniwa: https://e-foton.pl
----------------------
Mój blog o rowerach elektrycznych: http://ebike.nexun.pl
Awatar użytkownika
aditech.pl
Forumowicz
Posty: 174
Rejestracja: 11 mar 2022, 20:38
Lokalizacja: Zabrze

Re: BMS przestaje działać- nie przepuszcza napięcia.

Post autor: aditech.pl »

Materna22@gmail.com pisze:
19 sty 2023, 9:09
Próbowałem- niestety nie pomogło. Z ciekawości wczoraj rozebrałem tego BMSa wszystkie elementy zmierzone- żaden nie jest spalony, czujnik temperatury działa jak powinien. Więc jakby był zablokowany. Ale jakieś trzy dni temu stała się jedna rzecz- przy hamowaniu sterownik jakby odciął moc i można było rozpędzić się tylko do około 40km/h. po restarcie jakby wszystko wróciło do normy, ale wczoraj zauważyłem, że hamowanie regeneracyjne przestało działać- jest tylko informacja na wyświetlaczu, że regen się włącza, ale zero info ładowaniu baterii, jak i zero hamowania przez silnik. Dzisiaj jakby odżyło, ale tak bynajmniej mi się wdaje jakby różnica napięć przy hamowaniu znacząco inna niż przed tym zdarzeniem. Samo hamowanie działa z tą samą siłą.
To raczej nie wygląda jak dobrze przylutowany czujnik temperatury ,wygląda jak by te dwa kable sie zwierały
Rysunek bez nazwy (2).png
Materna22@gmail.com
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: 20 cze 2021, 10:15
Lokalizacja: Gdańsk

Re: BMS przestaje działać- nie przepuszcza napięcia.

Post autor: Materna22@gmail.com »

Izolacja przy wyciąganiu z kleju się przeciągnęła. Przed demontażem było ok.
slow
Forumowicz
Posty: 525
Rejestracja: 16 mar 2018, 14:41
Lokalizacja: podkarpackie

Re: BMS przestaje działać- nie przepuszcza napięcia.

Post autor: slow »

Pogubiłem się trochę.
12.01 pisałeś że bms jest zepsuty-rower się nie włącza a dziś piszesz że wczoraj na nim jeździłeś.
To w końcu włącza się czy nie?
ODPOWIEDZ