Kolejna ciekawostka nt. mocnych ebajkow

Zdjęcia i filmy znalezione w sieci lub Twojego autorstwa
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
TomaS
Forumowicz
Posty: 932
Rejestracja: 03 maja 2017, 10:00
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Kolejna ciekawostka nt. mocnych ebajkow

Post autor: TomaS »

Goliath pisze:
14 cze 2018, 1:10
A teraz przyznać się "falcon-owcy"... :P który z Was pomykał na słabej maszynie a w głębi duszy krzyczał "Na potęgę Posępnego Czerepu, mocy przybywaj!" :lol:
Hehe. Jadę falconem po ścieżce rowerowej między ludźmi w mieście ~30km/h i myślę sobie a po co mi ta moc ? Hehe ale wiadomo falcon do lasu jest a tam moc potrzebna jest (jak to mawiał mistrz Yoda :mrgreen: ) . Chodzi o to że po mieście właśnie lepiej mi się jeździ tym drugim (co z opisu w stopce). Raz że szybka jazda "rowerem" po mieście to same problemy i się nie da po prostu bo "ciągle coś" a o bezpieczeństwo swoje i innych trzeba dbać, dwa nie odwracają się za mną wszystkie głowy włącznie ze służbami (narazie ciekawość). Poza tym moc do rozpędzenia roweru do tych 40km/h jest wystarczająca do miasta. 99% ludzi porusza się w zakresie prędkości 15-25km/h. Moja najczęstsza prędkość to 30km/h i większość wyprzedzam.
Castomem jadę po mieście jak potrzebuje sobie zrobić dłuższą wycieczkę to wtedy duża bateria się przydaje. Niestety w większości robię długie wycieczki i tu klops :mrgreen: Więc w mieście potrzebuje zasięgu castoma a nie mocy castoma.
W każdym razie jak ktoś ma możliwość to polecam mieć dwa całkiem odmienne ebajki na różny użytek, wtedy w mieście nie będziemy "drażnić wilka" :D
Jeżdżę na:
1. :SAMURAI BANSHE
2. :CARRERA BANSHE
ODPOWIEDZ