Z moich wypadów

Zdjęcia i filmy znalezione w sieci lub Twojego autorstwa
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
EV-Maniak
Forumowicz
Posty: 3031
Rejestracja: 21 lut 2018, 9:45
Lokalizacja: Lublin

Re: Z moich wypadów

Post autor: EV-Maniak »

@ Umbur,
Niezły wariat jesteś :D
Ładnie upokorzyłeś tych kierowców. Pewnie niezłe mieli miny widząc wyprzedzający ich "rower" :lol:
Ale uważaj na siebie w szczególności na drogach z innym użytkownikami, bo ktoś Cię nie zdąży zobaczyć w lusterku i będzie lipa.
Awatar użytkownika
Umbur
Moderator
Posty: 1346
Rejestracja: 27 kwie 2017, 11:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Z moich wypadów

Post autor: Umbur »

Nie chodzi o upokorzenie, ale o radochę z jazdy. Tutaj niestety trzeba myśleć za kierowców. Już wiele razy mi ktoś zajechał drogę. Co najlepsze, jedyna "stłuczka" jaka mi się zdarzyła, była z innym rowerzystą na ścieżce rowerowej w dół, spore nachylenie. Jechałem może 25km/h i myślałem, że gość mi robi miejsce zjeżdżając na prawo, ale postanowił zawracać na środku zjazdu i zajechał mi drogę tak, że nie miałem już gdzie uciekać. Zatrzymałem się na nim. Celowałem w tylne koło ślizgiem bokiem, żeby gościa nie zabić. Na szczęście udało się go podciąć i poleciał na mnie, nie w drugą stronę. Nic mu się nie stało, ale duma ucierpiała jak poleciałem wiązanką. ;)
Awatar użytkownika
EV-Maniak
Forumowicz
Posty: 3031
Rejestracja: 21 lut 2018, 9:45
Lokalizacja: Lublin

Re: Z moich wypadów

Post autor: EV-Maniak »

Co to masz za dwa ekraniki? Jeden watomierz, a drugi, to co to? I jakie mierzy parametry? Komputerek rowerowy? Nie będą go zakłócać latarki zmodyfikowane Convoye pracujące wektorowo?
Awatar użytkownika
Umbur
Moderator
Posty: 1346
Rejestracja: 27 kwie 2017, 11:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Z moich wypadów

Post autor: Umbur »

Nie, to tylko stary GPS Garmin. Miałem go ze względu na możliwość wyświetlania szlaków górskich. A obok podświetlany licznik rowerowy.
ODPOWIEDZ