Rower elektryczny dla każdego - Open Bike

Zdjęcia i filmy znalezione w sieci lub Twojego autorstwa
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Yin
Forumowicz
Posty: 959
Rejestracja: 19 lut 2018, 18:17
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Rower elektryczny dla każdego - Open Bike

Post autor: Yin »

Taka ciekawostka:

Album rowerów poziomych i nietypowych:
pl.pinterest.com/jessecuster77/recumbent-bike/
pl.pinterest.com/jessecuster77/rower/
http://forum.poziome.pl
Awatar użytkownika
pxl666
Forumowicz
Posty: 5764
Rejestracja: 27 cze 2018, 23:05
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Rower elektryczny dla każdego - Open Bike

Post autor: pxl666 »

W którym miejscu to jest rower? Noi z tym" dla każdego " to jakaś bzdura jest. Zwykły klikbajt żeby klawiatur nabił obejrzenia ...
Awatar użytkownika
Przemek
Forumowicz
Posty: 1003
Rejestracja: 03 maja 2017, 17:13
Lokalizacja: Katowice

Re: Rower elektryczny dla każdego - Open Bike

Post autor: Przemek »

a mnie się bardzo takie miniacze podobają, gdyby dało sie faktycznie złożyć minimalistycznie chętnie kupił bym dla całej rodzinki, składaczki do bagażnika i można sobie zrobić wycieczkę za miastem
Awatar użytkownika
pxl666
Forumowicz
Posty: 5764
Rejestracja: 27 cze 2018, 23:05
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Rower elektryczny dla każdego - Open Bike

Post autor: pxl666 »

Przemek pisze:
15 paź 2021, 10:17
a mnie się bardzo takie miniacze podobają, gdyby dało sie faktycznie złożyć minimalistycznie chętnie kupił bym dla całej rodzinki, składaczki do bagażnika i można sobie zrobić wycieczkę za miastem
Ale takich wynalazków jest od groma . Wpisz w ali mini scooter...zbudować takie coś to też nie problem. Pytanie tylko jakim kosztem bo tanio to prymitywnie jak w ww przypadku A dobrze to oczywiście drogo ...chińczyk w takim jeździdełku przynajmniej chowa baterię w rurze i składa się toto do formy prostokąta...
Awatar użytkownika
lukk
Forumowicz
Posty: 771
Rejestracja: 05 lut 2020, 11:20
Lokalizacja: Kraków

Re: Rower elektryczny dla każdego - Open Bike

Post autor: lukk »

pxl666 pisze:
15 paź 2021, 10:23
Ale takich wynalazków jest od groma . Wpisz w ali mini scooter...
Ano jest, i to niektóre nawet dość podobne w konstrukcji:
https://pl.aliexpress.com/item/1005003369304198.html
https://pl.aliexpress.com/item/1005003369293630.html

Mam mieszane uczucia, z jednej strony fajnie, że komuś się coś chce i że udostępnia wyniki jakiejś swojej pracy. Z drugiej strony, w SW open source ma większy sens, bo każdy może sobie go jakoś dopasować pod siebie, skonfigurować itp. Jeżeli by nawet powstała jakaś społeczność osób zainteresowanych takim tematem to może się skończyć tak, że każdy będzie ciągnął w swoją stronę.
Awatar użytkownika
pxl666
Forumowicz
Posty: 5764
Rejestracja: 27 cze 2018, 23:05
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Rower elektryczny dla każdego - Open Bike

Post autor: pxl666 »

Ale co tu jest open Source? Kształt??? Nadal uważam że to clickbait
Ostatnio zmieniony 15 paź 2021, 13:18 przez pxl666, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Tooropek
Forumowicz
Posty: 2028
Rejestracja: 08 wrz 2018, 10:50

Re: Rower elektryczny dla każdego - Open Bike

Post autor: Tooropek »

Strasznie słabe to jest, a na tym etapie co jest w aktualnym stanie nie powinno to ujrzeć światła dziennego bo ten aku, wygląd, rodzaj składania, silnik, luzy na sterach i ogólny zarys nie powinny wyglądać tak jak wyglądają. Szczerze to po pijaku ludzie z forum robią lepsze wynalazki, a dlaczegóż ten ulep znalazł się u klawiatura to jedna wielka niewiadoma i nie wykluczone, że reklama tego "start-upa" była srogo opłacona. I tak na marginesie - żadna to ciekawostka. 😜
* Akumulatory * Bidony * 36V/48V. Zapraszam na priv.
Patriko
Forumowicz
Posty: 131
Rejestracja: 30 kwie 2017, 9:20
Lokalizacja: Konin

Re: Rower elektryczny dla każdego - Open Bike

Post autor: Patriko »

Powiem tak, widziałem dużo głupsze i dużo gorzej wykonane e-jeździki na zlocie w Żyrardowie, a mimo wszystko nikt nikogo nie hejtował. Ahh ta anonimowość w sieci :D a co do klawiatura to kto go ogląda? :P
Awatar użytkownika
Tooropek
Forumowicz
Posty: 2028
Rejestracja: 08 wrz 2018, 10:50

Re: Rower elektryczny dla każdego - Open Bike

Post autor: Tooropek »

Żałosne aż szkoda komentować. Up
* Akumulatory * Bidony * 36V/48V. Zapraszam na priv.
Awatar użytkownika
pxl666
Forumowicz
Posty: 5764
Rejestracja: 27 cze 2018, 23:05
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Rower elektryczny dla każdego - Open Bike

Post autor: pxl666 »

Patriko pisze:
15 paź 2021, 16:48
Powiem tak, widziałem dużo głupsze i dużo gorzej wykonane e-jeździki na zlocie w Żyrardowie, a mimo wszystko nikt nikogo nie hejtował. Ahh ta anonimowość w sieci :D a co do klawiatura to kto go ogląda? :P
piedrole co za świat . czy wyrażenie opinii która nie jest pozytywna jest z automatu mową nienawiści ? posrało cię chłopie ? mamusia z tatusiem głaskali po główce jak gównem ściany smarowałeś ?? to forum to najwyraźniej NIE jest dzieńdobry tvn i nikt to nikogo w dupę nie całuje dla lajków .
ludzie wyrażają opinie o projekcie który serwuje znany pacan robiący takie rzeczy za pieniądze i tyle w temacie . nic powiedziane dotychczas nie jest kłamstwem pozatym to kuwa nie jest rower i w żadnym wypadku nie jest nowatorskie
Awatar użytkownika
Tooropek
Forumowicz
Posty: 2028
Rejestracja: 08 wrz 2018, 10:50

Re: Rower elektryczny dla każdego - Open Bike

Post autor: Tooropek »

Też chciałem mocniej podkomentować ale dzięki pxl, że tym razem to nie ja będę tym złym 😁
* Akumulatory * Bidony * 36V/48V. Zapraszam na priv.
Awatar użytkownika
pxl666
Forumowicz
Posty: 5764
Rejestracja: 27 cze 2018, 23:05
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Rower elektryczny dla każdego - Open Bike

Post autor: pxl666 »

Tooropek pisze:
16 paź 2021, 2:07
Też chciałem mocniej podkomentować ale dzięki pxl, że tym razem to nie ja będę tym złym 😁
Ja zawsze jestem złym ale się powstrzymuje
Awatar użytkownika
WojtekErnest
Forumowicz
Posty: 3335
Rejestracja: 02 maja 2017, 20:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rower elektryczny dla każdego - Open Bike

Post autor: WojtekErnest »

demobil pisze:
16 paź 2021, 4:27
Swoją drogą ma co on tam wydał ponad 1000 zł? Dla każdego to maksimum 500 zł, a nie ponad 1000. Za tyle to można spokojnie kupić gotową, używaną hulajnogę. Swoją, na zakupy, ...
Nie ma co porównywać bo to ze obie jeżdżą ale są do zupełnie innych zastosowań. Twojej nie da sie złożyć i wejść do autobusu, metra a jego nie da sie przewieźć skrzynki piwa.....
Wcześniej : Pomógł 69 razy, postów 3,2+ tys. - wiadomo gdzie ...:-)
Awatar użytkownika
WojtekErnest
Forumowicz
Posty: 3335
Rejestracja: 02 maja 2017, 20:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rower elektryczny dla każdego - Open Bike

Post autor: WojtekErnest »

Używane, z lombardów.....
Wcześniej : Pomógł 69 razy, postów 3,2+ tys. - wiadomo gdzie ...:-)
Awatar użytkownika
Yin
Forumowicz
Posty: 959
Rejestracja: 19 lut 2018, 18:17
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Rower elektryczny dla każdego - Open Bike

Post autor: Yin »

Wow ale spiny w komentarzach, widać że chłodno i ludki mało jeżdżą :) Chłopaki pamiętacie że każdy od czegoś zaczynał?
Tooropek pisze:
15 paź 2021, 16:05
I tak na marginesie - żadna to ciekawostka. 😜
Ale obejrzałeś i skomentowałeś temat parę razy więc chyba jednak zaciekawiło? :roll:
Album rowerów poziomych i nietypowych:
pl.pinterest.com/jessecuster77/recumbent-bike/
pl.pinterest.com/jessecuster77/rower/
http://forum.poziome.pl
Awatar użytkownika
pxl666
Forumowicz
Posty: 5764
Rejestracja: 27 cze 2018, 23:05
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Rower elektryczny dla każdego - Open Bike

Post autor: pxl666 »

Yin pisze:
18 paź 2021, 18:43
Wow ale spiny w komentarzach, widać że chłodno i ludki mało jeżdżą :) Chłopaki pamiętacie że każdy od czegoś zaczynał?
Tooropek pisze:
15 paź 2021, 16:05
I tak na marginesie - żadna to ciekawostka. 😜
Ale obejrzałeś i skomentowałeś temat parę razy więc chyba jednak zaciekawiło? :roll:
Spina jak spina...Po prostu ani ciekawe ani nowatorskie ... ani to nawet rower .
Imho nawet za darmo bym tego nie brał bo jazda na tym ani wygodna ani bezpieczna ...No po prostu mega lipa a klawiatur się lansi na temacie ...
Awatar użytkownika
Tooropek
Forumowicz
Posty: 2028
Rejestracja: 08 wrz 2018, 10:50

Re: Rower elektryczny dla każdego - Open Bike

Post autor: Tooropek »

Yin wręcz przeciwnie, nie zainteresowało mnie to wcale, subskrybuje klawiatura bo kiedyś mocno goniłem za trendami i kupowałem najnowsze smartfony, subskrypcja się ostała bo czasem jakieś ciekawostki owy pan prezentuje na swoim kanale. A wracając do tematu nic w tym innowacyjnego ani nowatorskiego więc poprostu zlewam z tego ulepa. Za tysiaka mam pełnoprawny elegancki rowerek z fajnymi bajerami i zasięgiem 60km na pełnym gazie. Oto dowód. Obrazek
Kosztował mnie całe Uwaga!!!! 200zł sprawny w 100% poza aku. Aku jak wiadomo to droga sprawa więc trza było dołożyć kilka stówek. Jakby ktoś chciał taki rowerek za pół darmo to zapraszam na priv 😜
* Akumulatory * Bidony * 36V/48V. Zapraszam na priv.
Awatar użytkownika
Yin
Forumowicz
Posty: 959
Rejestracja: 19 lut 2018, 18:17
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Rower elektryczny dla każdego - Open Bike

Post autor: Yin »

Trochę inaczej odbieramy ten film, ja nie patrzę na to czy to projekt opłacalny czy ze można lepiej ( bo zasadniczo zawsze można ) bardziej widzę to w kategorii "zobaczcie chłopaki co facet podzielający nasze hobby zrobił w garażu - może was to zainspiruje ". Plx666 wstawiał kiedyś fajne jeździki dla dzieciaków imho poziom projektu podobny, założenia też - w miarę budżetowe i ma dawać fun.
Tooropek pisze:
18 paź 2021, 22:34
Za tysiaka mam pełnoprawny elegancki rowerek z fajnymi bajerami i zasięgiem 60km na pełnym gazie.
Kosztował mnie całe Uwaga!!!! 200zł sprawny w 100% poza aku.
I to też fajny projekt bo sprzęt który mógłby pójść potencjalnie na żyletki jeszcze wiele setek km ma prawdopodobnie przed sobą.
Album rowerów poziomych i nietypowych:
pl.pinterest.com/jessecuster77/recumbent-bike/
pl.pinterest.com/jessecuster77/rower/
http://forum.poziome.pl
Awatar użytkownika
Tooropek
Forumowicz
Posty: 2028
Rejestracja: 08 wrz 2018, 10:50

Re: Rower elektryczny dla każdego - Open Bike

Post autor: Tooropek »

Też robiłem swego czasu trajki dla dzieci, bmxa, masę różnych ciekawych rowerów, ale większość albo została sprzedana albo rozłożona na części ze względu na choćby za dużą moc. Skoro ktoś przykuwa uwagę do takiego ulepa to moje pojazdy powinny stać w jakimś muzeum technologicznym. Każdy ma prawo wyrażać swoją opinię i dalej twierdzę, że to coś z silnikiem od m365 to nie coś co mogłoby zainteresować większą rzeszę osób i tym samym zachęcić do zakupu. Dziękuję za uwagę, nic więcej nie mam do dodania.
* Akumulatory * Bidony * 36V/48V. Zapraszam na priv.
ODPOWIEDZ