Dzień dobry

ODPOWIEDZ
marikmw
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: 15 paź 2018, 10:12

Dzień dobry

Post autor: marikmw »

Dzień dobry "EV-ciarzam" :)
Mam na imię Marko, jestem z Piaseczna, jeszcze nie posiadam swego wehikułu na bateryjkach ale wszystko Idze w tą stronę ;-). Na motocyklach jeżdżę od 30 łat i coraz częściej zastanawiam się nad napędem elektrycznym, choc dobry gang silnika V2 cieszy ucho, ale chce się czasem polatać w pełnej ciszy. Od kilku lat czytam i przeglądam forumy na temat rowerów i motocykli z napędem elektrycznym i postanowiłem zbudować swój. Z mechanicznej strony budowa motocykla dla mnie nie będzie czymś nadzwyczajnym i poradzę sobie (gorzej z czasem), to z elektrycznej strony jestem pełnym nowicjuszem i mam nadzieje z pomocą grona tego forum ogarnę tajemnice EV.
Pozdrawiam.
Marko
Awatar użytkownika
tatar
Forumowicz
Posty: 2556
Rejestracja: 19 lut 2018, 12:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dzień dobry

Post autor: tatar »

Witaj Marko. Na pewno znajdzie się i tu grono motocyklistów i nie tylko,którym chodzi po głowie podobna konstrukcja.Temat motocykla wielokrotnie był poruszany na forum i w sumie coś się uzbierało,ale jest gdzieś porozrzucane w tematach.W sumie motocykl to taki MID ciężkiej kategorii :)
grafffik

Re: Dzień dobry

Post autor: grafffik »

Obrazek
frnandu
Forumowicz
Posty: 48
Rejestracja: 28 wrz 2018, 13:33
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Dzień dobry

Post autor: frnandu »

Czesc Marko,
z motocyklami nie mialem stycznosc (elektryczne czy nie), ale jezdze skuterem elektryczne i majsterkuje probujac troche podkrecic go do wyzsze parametry. Poza tym mam zbudowany przez mnie powerwall li-ion 10kWh (14s80p) ktory mi zasila dom od juz rok. Takze troche stycznosc z ogniwe i budowa akumulator mam.
A poniewaz tez mieszkam w okolice Piasecznie to chetnie sie spotkam z Toba w celu pogadanie na temat elektryfikazja i podzielenia sie doswiadczeniami.
Napisz na priv kontakt do siebie to sie jakos umowimy.
ODPOWIEDZ