Witam!

ODPOWIEDZ
monty777
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 07 sty 2019, 21:40
Lokalizacja: Tarnów

Witam!

Post autor: monty777 »

Witajcie wszyscy!

Od jakiegoś czasu planuję budowę mocnego (bez przesadnie) e-bike. Jako entuzjasta dwóch kółek w każdej postaci pomykam rowerem (bliżej) i motorem (dalej). Zawsze ciągnęło mnie do terenu, ale moje wewnętrzne poczucie odpowiedzialności ( :x ) nie pozwalało mi na upalanie motorem po lesie. No i bum! Jest rozwiązanie! Budujemy falcona!

Tak oto trafiłem na świętego graala informacji o e-bike, czyli to forum. Przerzuciłem tonę informacji, wypaliło mi oczy, zlasowało mózg, ale już czuję że nie zawiedziecie w potrzebie :)

Projekt składa się na kartce, będę powoli zamawiał części, liczę że na wiosnę być może spotkamy się gdzieś w lesie!

Zdrowia!
Awatar użytkownika
verre
Forumowicz
Posty: 767
Rejestracja: 27 maja 2018, 18:52
Lokalizacja: Śląskie

Re: Witam!

Post autor: verre »

cześć, powodzenia :D
😁😁😁😁😁...😁😁😁
Awatar użytkownika
tatar
Forumowicz
Posty: 2556
Rejestracja: 19 lut 2018, 12:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Witam!

Post autor: tatar »

Witam na forum.Pisz o postępach prac,może we własnym temacie? :)
Awatar użytkownika
Goliath
Forumowicz
Posty: 1320
Rejestracja: 25 lut 2018, 1:02
Lokalizacja: Izabelin-Dziekanówek

Re: Witam!

Post autor: Goliath »

monty777 pisze:
07 sty 2019, 22:04
...liczę że na wiosnę być może spotkamy się gdzieś w lesie!
... może lepiej na zlocie :D

Witaj Monty ;)
Może napisz w profilu /lub tutaj/ skąd pochodzisz 8-)
Celujesz wysoko, bo w konstrukcje pokroju falusia :lol:... to zrozumiałe skoro masz doświadczenie w jeździe motorem :ugeek:
Powiem tylko jedno... niech Cię nie zwiodą "pedały" w falusiu, jak zabraknie Ci prądu to dzwoń po linkę holowniczą :lol: bo bez prądu daleko na zajedziesz o własnych nogach :lol:
monty777
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 07 sty 2019, 21:40
Lokalizacja: Tarnów

Re: Witam!

Post autor: monty777 »

Goliath pisze:
07 sty 2019, 22:47
Może napisz w profilu /lub tutaj/ skąd pochodzisz
Wschodnie rubieże Małopolski. Tarnów i okolice. Jest pole do popisu dla e-bike
Goliath pisze:
07 sty 2019, 22:47
Celujesz wysoko, bo w konstrukcje pokroju falusia ... to zrozumiałe skoro masz doświadczenie w jeździe motorem
Dlatego właśnie zapadła decyzja o budowie a nie zakupie gotowca. Spędzimy z rowerem troche czasu, poznamy się, zaprzyjażnimy, a potem ogień ;)
Goliath pisze:
07 sty 2019, 22:47
Powiem tylko jedno... niech Cię nie zwiodą "pedały" w falusiu, jak zabraknie Ci prądu to dzwoń po linkę holowniczą bo bez prądu daleko na zajedziesz o własnych nogach
50 kg to nie jest masa rowerowa. dlatego 20s17p
Zdrowia!
ODPOWIEDZ