Witam wszystkich :)

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
avanzip
Forumowicz
Posty: 34
Rejestracja: 20 lip 2018, 22:00
Lokalizacja: Gostycyn

Witam wszystkich :)

Post autor: avanzip »

Będąc i dzieci w Anglii udało mi sie uruchomic im elektryczny skuter i próby spowodowały,ze "zachorowałem" na jezdzidełko elektryczne.Miałem w domu starą damke z Rometu Bydgoskiego lat 80-90-tych i ona stanowiła podstawe ebaika.Mam silnik MxuxXF40C30H i baterie zgrzaną przez chłopaków z bielska 13s8p zabudowaną w wykonanej przeze mnie skrzynce z żywicy sterownik gt500.z dodatrków to tylko manetka i tempomat jak dotychczas :)
Teraz usprawniam wszystko ale wiem,że jeśli jeszcze raz bym miał zacząć to tylko z rowerem zakupionym tylko do celu modermizacji dużo mniej zachodu pewnioe pieniędzy też. Ale spieszyło mi się :) mam 72 lata i nie wiem jak długo będe mógł jeszcze szaleć :) Pojęcia nie miałem,że ebajki są tak popularne w Polsce,że tylu jest ich fanów.Na watownice nie zachoruje to pewne ale podziwiam zapał co niektórych. W mojej okolicy wiem tylko o jednej osobie posiadającej rower elektryczny i to oryginalny holenderski.
jak złoże [o remoncie swój dam zdjęcie jeśli będe umiał zrobić i zamieścić :) To tyle na razie :)
Awatar użytkownika
tatar
Forumowicz
Posty: 2556
Rejestracja: 19 lut 2018, 12:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Witam wszystkich :)

Post autor: tatar »

Witamy jeszcze jednego pozytywnie zakręconego.Czekamy na zdjęcia i opis prac. :)
grafffik

Re: Witam wszystkich :)

Post autor: grafffik »

sieeeeema :D
ODPOWIEDZ