Siema

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mrsoon
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 12 mar 2019, 22:35

Siema

Post autor: Mrsoon »

Witam wszystkich, przymierzam się do elektryfikacji swojego rowerka, a tak poza tym serwisuje wózki widłowe i wychowuje syna, dwie córki i Żonę :lol: :lol: 8-)
Awatar użytkownika
Zxc843
Forumowicz
Posty: 665
Rejestracja: 30 gru 2018, 16:11
Lokalizacja: Kraków

Re: Siema

Post autor: Zxc843 »

Hej!
Co tam masz za rower zamiar przerobić ? ;)
KRAKÓW
Awatar użytkownika
Mrsoon
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 12 mar 2019, 22:35

Re: Siema

Post autor: Mrsoon »

Planowałbym podrasować mojego hexagona x6 od kross'a, ale tak na niego popatrzyłem i w sumie to nie wiem czy to będzie udany model pod podrasowanie. Rama rozmiar M, trójkąt jakiś mały, a mój wzrost to 187cm gdzie Kross zaleca rozmiarówkę M do 185cm... Więc chyba trzeba poszukać ramę L.
Awatar użytkownika
verre
Forumowicz
Posty: 767
Rejestracja: 27 maja 2018, 18:52
Lokalizacja: Śląskie

Re: Siema

Post autor: verre »

Mrsoon pisze:
12 mar 2019, 23:28
Planowałbym podrasować mojego hexagona x6 od kross'a, ale tak na niego popatrzyłem i w sumie to nie wiem czy to będzie udany model pod podrasowanie. Rama rozmiar M, trójkąt jakiś mały, a mój wzrost to 187cm gdzie Kross zaleca rozmiarówkę M do 185cm... Więc chyba trzeba poszukać ramę L.
cześć, według mnie masz za małą ramę, mam 180 cm wzrostu, Hexagona w rozmiarze L i świetnie się mi na nim jeździ a przesiadłem się właśnie z mniejszej ramy. Przejdź się do pobliskiego rowerowego i przymierz, uważam że będzie Ci zdecydowanie wygodniej na L-ce.
Zelektryfikować można wszystko, nawet skrzynkę po piwie ;)
😁😁😁😁😁...😁😁😁
Awatar użytkownika
Mrsoon
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 12 mar 2019, 22:35

Re: Siema

Post autor: Mrsoon »

No właśnie wczoraj szukałem ramy hexagona ale za dużo tego nie ma, zwłaszcza ramy L, popatrzę w projekty kolegów i może coś znajdę. Ale generalnie wole rower bez tylnego amora więc albo taki sam hexagon albo jakiś kross level.
Dzięki za radę ;)
ODPOWIEDZ