Pozdrowienia z miasta soli

ODPOWIEDZ
habibuga
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 10 kwie 2018, 13:02

Pozdrowienia z miasta soli

Post autor: habibuga »

Czesc wszystkim.
Mam na imie Witalij i mieszkam w Wieliczce. Tematem rowerow elektrycznych interesuje sie juz od jakiegos czasu. Zaczelo sie wszystko od tego, ze zona zaczela nowa prace i chcialem wymyslic jej jakas alternatywe na dojazdy, zeby nie stac w korkach samochodem. Te e-bike sklepowe to mnie nie do konca przekonywaly, no i trafilem na blog Tasa w internecie. Wtedy to juz postanowilem, ze musze sobie taki pojazd zbudowac, no i na jednym pewnie to sie nie skonczy :)
Co prawda, po drodze trafil mi sie projekt budowlany. Mialem w dwa tygodnie zrobic taras u siebie w domu, a skonczylo sie to tak, ze spedzilem nad tym lacznie pol roku i powstal ogrod zimowy z dachiem, przesuwanymi drzwiami i sciankami. Ale to juz jest temat na jakies inne forum budowlane :) Przez to budowa roweru przesunela mi sie w czasie.
Aktulnie chce zelektryfikowac rower Cube Acid (obstawiam ze to jest rocznik 2008-2009). Rower kupilem na olx. Jak juz skoncze budowe, to zaloze temat w dziale Wlasne konstrukcje, gdzie to opisze. Tu wrzucam fotke roweru i kilka zdjec z budowy skrzynki. Poniewaz pogoda za oknem nie sprzyja laminowaniu, musialem do tych celow zrobic bude z plyty warstwowej i tam wrzucic farelke, zeby zywica mogla wyschnac. Popelnilem tez epicki blad podczas wykonania formy, jak widac na zalaczonym obrazku. Zapomnialem, ze przeciez polowki skrzynki musza byc w lustrzanym odbiciu :) Takze mam teraz jedna polowke zapasowa.
Załączniki
IMG_20190315_123518_575.jpg
IMG_20190315_123456_259.jpg
IMG_20190315_123652_720.jpg
Screenshot_2019-03-15-11-26-08.png
Awatar użytkownika
Umbur
Moderator
Posty: 1346
Rejestracja: 27 kwie 2017, 11:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Pozdrowienia z miasta soli

Post autor: Umbur »

Witaj na forum i powodzenia z budową. ;)
Awatar użytkownika
verre
Forumowicz
Posty: 767
Rejestracja: 27 maja 2018, 18:52
Lokalizacja: Śląskie

Re: Pozdrowienia z miasta soli

Post autor: verre »

He kolego, taki błąd to nie błąd tylko nauka ;-)
😁😁😁😁😁...😁😁😁
Awatar użytkownika
Zxc843
Forumowicz
Posty: 665
Rejestracja: 30 gru 2018, 16:11
Lokalizacja: Kraków

Re: Pozdrowienia z miasta soli

Post autor: Zxc843 »

Ładny ten cube
KRAKÓW
ODPOWIEDZ