Witam!

ODPOWIEDZ
m.j.
Forumowicz
Posty: 33
Rejestracja: 25 kwie 2019, 17:31

Witam!

Post autor: m.j. »

Witam wszystkich forumowiczów serdecznie z województwa lubelskiego. Właśnie składam swój "elektrorowerowóz" :P
Kółko z Mxusem 10x9 już do mnie jedzie więc mam nadzieję pochwalić się Wam niedługo moim sprzętem. W sumie to nie będzie czym bo rama to nic ciekawego, ale do dojazdów do pracy wystarczy. Jakiś czas temu ganiałem do pracy na zwykłym rowerze jednak odezwało się przemrożone kilkanaście lat temu kolano co skutecznie zniechęciło mnie do tego wspaniałego sportu. Niestety nie mogłem sobie pozwolić na delikatną, powolną jazdę ponieważ nie zawsze miałem aż tyle czasu. Koniec końców postanowiłem zelektryfikować swój stary rower. Miałem małą wpadkę projektową i dobrych kilka stów wtopiłem przez własne sknerstwo. Opiszę moje perypetie jak już poskładam mój rower, tak ku przestrodze. Teraz mam jednak nadzieję na "happy end".
Awatar użytkownika
BluesWings
Forumowicz
Posty: 225
Rejestracja: 17 wrz 2018, 11:19
Lokalizacja: Wrocław

Re: Witam!

Post autor: BluesWings »

pochwal się swoją bazą ;)
m.j.
Forumowicz
Posty: 33
Rejestracja: 25 kwie 2019, 17:31

Re: Witam!

Post autor: m.j. »

Coś takiego zanim się za niego wziąłem.
Teraz coś bardziej w ten deseń. Miał być silnik na łańcuch, ale nie wypaliło. Będzie silnik w piaście. Dziś mam nadzieję, że będę go miał na warsztacie.
Jak widać nic ciekawego. Pełna relacja jak zrobię i potestuję całość. Teraz to tylko złożone do przymiarki. Na bagażniku będzie sterownik.
20190213_180112.jpg
Awatar użytkownika
tatar
Forumowicz
Posty: 2556
Rejestracja: 19 lut 2018, 12:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Witam!

Post autor: tatar »

Baza nie musi być,, hiper-super-full wypas'',ważne,że chcesz robić ebika ,a to jaki będzie jego finalny wygląd ,zależy tylko od Ciebie.Napewno na forum uzyskasz pomoc przy budowie,więc pisz i pytaj ;)
Awatar użytkownika
zero79
Forumowicz
Posty: 151
Rejestracja: 19 mar 2018, 21:45
Lokalizacja: Stargard

Re: Witam!

Post autor: zero79 »

ale to jest Mxus 10x6 chyba co? no i witaj:)
m.j.
Forumowicz
Posty: 33
Rejestracja: 25 kwie 2019, 17:31

Re: Witam!

Post autor: m.j. »

zero79 pisze:
29 kwie 2019, 20:41
ale to jest Mxus 10x6 chyba co? no i witaj:)
Tak to oczywiście Mxus 10x6
ODPOWIEDZ