Witam

ODPOWIEDZ
leszy
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 24 lip 2019, 13:42
Lokalizacja: Miechów
Kontakt:

Witam

Post autor: leszy »

Witam serdecznie,

Przymierzam się do budowy motocykla elektrycznego, co prawda nie jest to główna tematyka tego forum ale całkiem zbliżona więc pomyślałem, że będę mógł poszukać tutaj pomocy w różnych sprawach, a może kiedyś sam komuś pomogę.
Dość dobrze orientuję się w elektronice, informatyce embedded i mechanice więc nie boję się zbytnio tych tematów. Ale jak to zwykle bywa - diabeł tkwi w szczegółach i pewnie o te szczegóły będę podpytywał. Dodam też, że nigdy nie robiłem pojazdu elektrycznego więc jest to dla mnie nowość i zachęta aby poeksperymentować z czymś nowym.

Obecnie jestem na etapie poszukiwań różnych komponentów i kontaktów z różnymi firmami aby wypytać o szczegóły.
Awatar użytkownika
Umbur
Moderator
Posty: 1346
Rejestracja: 27 kwie 2017, 11:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Witam

Post autor: Umbur »

Witaj. Adres forum jasno wskazuje na to, że jest przeznaczone dla wszystkich pojazdów z napędem elektrycznym, więc jak najbardziej jesteś w temacie. Załóż wątek i zdawaj relacje jak Ci idzie. Wiele osób przymierzało się kiedyś do takiego projektu i na pewno dużo z nich będzie śledziło Twój wątek, także powodzenia. ;)
leszy
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 24 lip 2019, 13:42
Lokalizacja: Miechów
Kontakt:

Re: Witam

Post autor: leszy »

Super, na pewno podzielę się swoimi "dokonaniami", testami i niepowodzeniami :) Zacznę jak już będzie co fotografować a w pierwszej kolejności będę pytał o to i owo.
ODPOWIEDZ