WITAM PIĘKNIE;)

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jarek?
Forumowicz
Posty: 35
Rejestracja: 31 lip 2019, 13:39
Lokalizacja: Warszawa

WITAM PIĘKNIE;)

Post autor: Jarek? »

Witam wszystkich elektryków. ;)

Trochę tutaj na Waszym forum już połaziłem i widzę, że być może się zadomowię na trochę.
Lubię projektować, eksperymentować i troszkę mniej lubię budować.
Mam 3 rowery elektryczne:
- Mały magnezowy składak, 14,5kg taki, który kupiłem do Smarta, do bagażnika. czarny jak jak Smart.
- Rower, miejski, który kupiłem dla starej ciotki, ale ona nie chce na nim jeździć. Taki kobiecy (sprzedaję go)
- Mój ukochany, wojskowy, solidny, czarny, taktyczny, surwiwalowy, terenowy, agresywny, pancerny, niezniszczalny. Złożony od podstaw samodzielnie rower, oparty o amerykańską ramę firmy Montague, produkującą sprzęt dla amerykańskich wojsk desantowych. (rowery zrzucane wraz ze skoczkami). Ten rower jest właściwie całkowicie mechaniczny, ale można do niego w 30 sekund założyć koło ze zintegrowanym silnikiem, sterownikiem i z niewielką baterią. (Na Allegro sa takie.) to rower do terenowego Suzuki Jimny. ;)

Po za tym właśnie robię osobistą baterie walizkową na 90 ogniw 1650 (szukam kogoś kto mi je zgrzeje, gdyż przeraża mnie ilość lutowania, chociaż w lutowaniu mam bardzo duże doświadczenie) + cache z 6 super kondensatorów po 500F każdy + kolekcja gniazd, wskaźników, mierników, przetwornic itp

To na razie tyle o mnie.;)
Awatar użytkownika
Umbur
Moderator
Posty: 1346
Rejestracja: 27 kwie 2017, 11:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: WITAM PIĘKNIE;)

Post autor: Umbur »

Witaj. Wrzuć jakieś zdjęcia posiadanych sprzętów. ;)
Awatar użytkownika
Jarek?
Forumowicz
Posty: 35
Rejestracja: 31 lip 2019, 13:39
Lokalizacja: Warszawa

Re: WITAM PIĘKNIE;)

Post autor: Jarek? »

Umbur pisze:
31 lip 2019, 14:09
Witaj. Wrzuć jakieś zdjęcia posiadanych sprzętów. ;)
Próbuję, ale chyba nie da rady bezpośrednio z dysku i trzeba będzie najpierw umieścić je gdzieś w necie?
Awatar użytkownika
Umbur
Moderator
Posty: 1346
Rejestracja: 27 kwie 2017, 11:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: WITAM PIĘKNIE;)

Post autor: Umbur »

Najlepiej załóż sobie dysk Googla. Tam wrzucaj swoje zdjęcia, a co udostępnisz, możesz do tego wkleić skrót na forum. ;)
Awatar użytkownika
Jarek?
Forumowicz
Posty: 35
Rejestracja: 31 lip 2019, 13:39
Lokalizacja: Warszawa

Re: WITAM PIĘKNIE;)

Post autor: Jarek? »

Załącznik attachment.jpg nie jest już dostępny
Załącznik 1200 DSC_0318.jpg nie jest już dostępny
Załącznik DSC_0308.JPG nie jest już dostępny
attachment.jpg
Awatar użytkownika
Jarek?
Forumowicz
Posty: 35
Rejestracja: 31 lip 2019, 13:39
Lokalizacja: Warszawa

Re: WITAM PIĘKNIE;)

Post autor: Jarek? »

DSC_0308.JPG
Awatar użytkownika
Jarek?
Forumowicz
Posty: 35
Rejestracja: 31 lip 2019, 13:39
Lokalizacja: Warszawa

Re: WITAM PIĘKNIE;)

Post autor: Jarek? »

DSC_0312.JPG
Awatar użytkownika
Jarek?
Forumowicz
Posty: 35
Rejestracja: 31 lip 2019, 13:39
Lokalizacja: Warszawa

Re: WITAM PIĘKNIE;)

Post autor: Jarek? »

1200 DSC_0318.jpg
Awatar użytkownika
Jarek?
Forumowicz
Posty: 35
Rejestracja: 31 lip 2019, 13:39
Lokalizacja: Warszawa

Re: WITAM PIĘKNIE;)

Post autor: Jarek? »

Sorry, że w osobnych postach, ale próbując wstawić razem traciłem wcześniejsze fotki. ;)
WYBACZCIE BRAK DOŚWIADCZENIA NOWICJUSZA. ;)

(Rowery są na tle Smarta, Ponieważ kolegom z forum Smarta udowadniałem, że da się do niego do bagażnika upchnąć dwa składaki, lub jeden "dorosły" górski rower, ale składany. Nie chciało mi sie robić nowych fotek) ;)
Awatar użytkownika
Jarek?
Forumowicz
Posty: 35
Rejestracja: 31 lip 2019, 13:39
Lokalizacja: Warszawa

Re: WITAM PIĘKNIE;)

Post autor: Jarek? »

Umbur pisze:
31 lip 2019, 14:09
;)
Ty kolego zapewne jesteś moderatorem tego forum, więc mam do Ciebie PRZEOGROMNĄ prośbę, mógłbyś mi skrócić mój nick odcinając słowo "gieldowy", pozostawiając tylko słowo "szwagier"? Nie wiem co mi wpadło do głowy, aby tworzyć dwuczłonowy nick na forum, kompletna bzdura i marnotrawstwo Waszych synapsów do zapamiętywania dodatkowego członów. ;) Lepiej to zrobić na początku, póki mam 16 postów niż później.
Awatar użytkownika
Umbur
Moderator
Posty: 1346
Rejestracja: 27 kwie 2017, 11:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: WITAM PIĘKNIE;)

Post autor: Umbur »

szwagier.gieldowy pisze:
01 sie 2019, 19:12
Umbur pisze:
31 lip 2019, 14:09
;)
Ty kolego zapewne jesteś moderatorem tego forum, więc mam do Ciebie PRZEOGROMNĄ prośbę, mógłbyś mi skrócić mój nick odcinając słowo "gieldowy", pozostawiając tylko słowo "szwagier"? Nie wiem co mi wpadło do głowy, aby tworzyć dwuczłonowy nick na forum, kompletna bzdura i marnotrawstwo Waszych synapsów do zapamiętywania dodatkowego członów. ;) Lepiej to zrobić na początku, póki mam 16 postów niż później.
Niestety, ale uprawnienia tego typu ma tylko admin, więc musisz do któregoś napisać. ;)
ODPOWIEDZ