Hejo :p

ODPOWIEDZ
lovelightexcellent
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: 03 sie 2019, 7:18

Hejo :p

Post autor: lovelightexcellent »

:P Witam, wszystkich mam na imię Adrian pochodzę z woj. Lubelskiego, obecnie przebywam w Norwegii. Dołączyłem do forum ponieważ mam w planie zbudować mocney ebike ze względu na to, że tu gdzie obecnie mieszkam jest strasznie trudny teren tzn. jest bardzo dużo długich i stromych górek. Pozdrawiam ;)
Awatar użytkownika
WojtekErnest
Forumowicz
Posty: 3337
Rejestracja: 02 maja 2017, 20:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: Hejo :p

Post autor: WojtekErnest »

Witamy.
No to czytaj, czytaj i jeszcze raz czytaj.
Wcześniej : Pomógł 69 razy, postów 3,2+ tys. - wiadomo gdzie ...:-)
Awatar użytkownika
tatar
Forumowicz
Posty: 2556
Rejestracja: 19 lut 2018, 12:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Hejo :p

Post autor: tatar »

Cześć,a i opisz trochę te zaplanowaną konstrukcję. :)
lovelightexcellent
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: 03 sie 2019, 7:18

Re: Hejo :p

Post autor: lovelightexcellent »

Szczerze mówiąc jakieś dwa tygodnie temu wpadłem na filmik gdzie pierwszy raz zobaczyłem e bike, który osiąga 100km/h wcześniej widywałem tylko te z tymi malutkimi bateryjkami.
Na ten moment zbieram informacje co do silników, lag, baterii, ram, hamulców, sterowników jakie się stosuje.
Wizja mojego e bike oczywiście na chwilę obecną jest taka iż będzie to na pewno enduro coś w stylu falcona, na 90% zaprojektuje ją osobiście, nie wiem czy to będzie alu, muszę więcej poczytać, tak samo z silnikami potrzebuje się rozejrzeć w cenach i poczytać o żywotności możliwe, że wybiorę qs, lagi i hamulce będą od motoru, na temat sterowników wiem najmniej i nie wiem jaki wybiorę, ale serducho musi być wysokiej jakości. :)
ODPOWIEDZ