Witam i pytam :)

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Shifter
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 25 lis 2020, 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Witam i pytam :)

Post autor: Shifter »

Chciałbym serdecznie przywitać wszystkich forumowiczy!
Z większością z was spotkałem się na tegorocznym zlocie w Żyrardowie (ten gość na jednym kole).

Działam trochę w świecie EV, a dokładnie PEV - (personal ev), w Polsce tzw. UTO - Urządzenia Transportu Osobistego.
Prowadzę sklep stacjonarny w Grodzisku Mazowieckim z elektrykami, importuje je, przerabiam. Osobiście jeżdżę na monocyklu elektrycznym KS16X.
Działam w świecie UTO z ramienia Stowarzyszenia Użytkowników Urządzeń Transportu Osobistego, w skrócie SUUTO. Pisałem propozycje zmian przepisów dotyczących UTO podczas konsultacji społecznych oraz organizowałem przejazdy przez Warszawę:

Przy okazji przedstawienia się, chciałbym poruszyć temat kontynuacji organizacji zlotu w Żyrardowie.
Rozmawiałem z Panem Tomkiem a propos tego kto i czy będzie kontynuował organizację zlotu. Usłyszałem, że ktoś był chętny, ale nie było to wszystko doprecyzowane i pewne.
W związku z tym chciałbym zgłosić swoją kandydaturę i chęć do przedłużenia tradycji zlotu. Do Żyrardowa mam pół h pociągiem więc jest to do ugryzienia pod względem czasowym. Mam chęci i wiele pomysłów na innowacje co do formuły zlotu. To wszystko jest jednak na razie tylko wizją i kwestią ustaleń.

Czekam na komentarze i pozdrawiam,
Tomek
Awatar użytkownika
Maran_hand
Forumowicz
Posty: 956
Rejestracja: 02 maja 2017, 22:04
Lokalizacja: Warszawa - Dolny Mokotów

Re: Witam i pytam :)

Post autor: Maran_hand »

Hej. Kontaktuj się z Zeltomem, tylko od niego możesz dostać namaszczenie. Nie wiem, czy jako nowa osoba na forum dostaniesz tak odpowiedzialne zadanie. Ale jako współtwórca takiego zlotu pewnie już tak.
Awatar użytkownika
WojtekErnest
Forumowicz
Posty: 3335
Rejestracja: 02 maja 2017, 20:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: Witam i pytam :)

Post autor: WojtekErnest »

I to może być nowy impuls który uratuje nam to miejsce....
Wcześniej : Pomógł 69 razy, postów 3,2+ tys. - wiadomo gdzie ...:-)
rafalrrrr
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: 29 sie 2018, 13:52

Re: Witam i pytam :)

Post autor: rafalrrrr »

Wiadomo co dalej z organizacją zlotu? :D
ODPOWIEDZ