Pozdrowienia z Sosnowca ;)

ODPOWIEDZ
st3fan
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: 26 gru 2021, 20:18
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Pozdrowienia z Sosnowca ;)

Post autor: st3fan »

Cześć, jestem Stefan.

Przygodę z ebike'ami rozpocząłem na początku tego roku. Na blat poszedł mój Kross Level R2 - po analizie forum, blogów i doradztwie pewnego sklepu w Bielsku (nie wiem czy można wymieniać nazwy) stanęło na tym, że w sercu znalazł się sterownik Sabvoton programowalny współpracujący z akumulatorem 13S10p (~29Ah) i napędzający silnik Mxusa 3k-Turbo.

Według założenia miało być w miarę po płaskim i pagórkowatym terenie, z wystarczającą prędkością (czasami dojazdy do pracy) oraz sporadycznie wypady w Beskid Śląski i Żywiecki, a także Jura i okolice z racji lokalizacji. Jak na razie mam przejechane niecałe 600km i mogę powiedzieć, że założenia spełnione. :)

W ostatni weekend stało się to czego się obawiałem - snake na tylnym kole złapany na trasie Easy Line na Żarze. Aktualnie sprzęt na podnośniku, aczkolwiek pit-stop na ukończeniu - wrzuciłem Tannus Armour w tylne koło mając nadzieję, że to mnie jakoś uchroni od kolejnych snejków.

Gdyby ktoś był z okolic Sosnowca to polecam się - chętnie wybiorę się na jakiś wypad w okolicach.
Załączniki
IMG_20220215_173704.jpg
IMG_20220322_193513.jpg
ODPOWIEDZ