Witam

ODPOWIEDZ
marc1n
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: 19 cze 2022, 8:59

Witam

Post autor: marc1n »

Witam wszystkich,
aktualnie w trakcie budowy pierwszego w życiu elektryka, na pewno nie ostatniego ;)
Awatar użytkownika
CAT-EBIKES
Forumowicz
Posty: 55
Rejestracja: 16 sty 2022, 10:54

Re: Witam

Post autor: CAT-EBIKES »

Hej! Opowiedz o nim coś więcej :)
Damian
https://cat-ebikes.pl/
Pakiety akumulatorowe, rowery elektryczne, ogniwa li-ion
Profesjonalny montaż, konwersja rowerów (również wysyłkowo)
KONTAKT: sklep@cat-ebikes.pl
tel. 577 512 420
BIAŁYSTOK
marc1n
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: 19 cze 2022, 8:59

Re: Witam

Post autor: marc1n »

Baza to stumpjumper, z miejscem w ramie powiedziałbym średnio, ale skrzynka już ulepiona, pakiet 13s6 niestety, mxus 30h kupiony, może lekko go ograniczę na sterowniku, big ben na obręczy, blokada osi w trakcie wycinania, ogniwa prawie gotowe do zgrzania, plany w okolicach 2 tygodni uruchomić. Wiem, że trochę można było inaczej, lepiej, błędy początkującego, ale mam nadzieję, że to początek zabawy. Takie spy foto w trakcie, skrzynka będzie oklejona tak, żeby kontynuować kolory ramy - czyli czerwono-czarno-szara, chwilowo w szarym podkładzie. W sumie nic specjalnego, ale od początku do końca zrobiony będzie przeze mnie poza zaplataniem koła i to mi daje radochę ;)
Załączniki
1.jpg
2.jpg
3.jpg
Daniel
Forumowicz
Posty: 44
Rejestracja: 07 lip 2019, 14:07

Re: Witam

Post autor: Daniel »

a sterownik jaki?
Lubie i szanuję takie projekty.
Powodzenia w działaniach
marc1n
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: 19 cze 2022, 8:59

Re: Witam

Post autor: marc1n »

dzięki, sterownik standard - KT36/48SVPRCL 36-48V 35A
Awatar użytkownika
CAT-EBIKES
Forumowicz
Posty: 55
Rejestracja: 16 sty 2022, 10:54

Re: Witam

Post autor: CAT-EBIKES »

marc1n pisze:
20 cze 2022, 23:37
Baza to stumpjumper, z miejscem w ramie powiedziałbym średnio, ale skrzynka już ulepiona, pakiet 13s6 niestety, mxus 30h kupiony, może lekko go ograniczę na sterowniku, big ben na obręczy, blokada osi w trakcie wycinania, ogniwa prawie gotowe do zgrzania, plany w okolicach 2 tygodni uruchomić. Wiem, że trochę można było inaczej, lepiej, błędy początkującego, ale mam nadzieję, że to początek zabawy. Takie spy foto w trakcie, skrzynka będzie oklejona tak, żeby kontynuować kolory ramy - czyli czerwono-czarno-szara, chwilowo w szarym podkładzie. W sumie nic specjalnego, ale od początku do końca zrobiony będzie przeze mnie poza zaplataniem koła i to mi daje radochę ;)
Duży plus za to że próbujesz działać samemu! Fajnie wykorzystane miejsce w ramie, chociaż fakt - nie ma go za dużo. Ogólnie full to najlepszy wybór jeśli chodzi o bazę pod konwersję. Rama którą wybrałeś jest prosta technologicznie, ale z to mało miejsca w trójkącie. Niemniej jednak jak na pierwszy projekt i tak wygląda fajnie i przede wszystkim liczy się zdobycie doświadczenia! To jest znacznie bardziej cenne niż sam rower. :D
Powodzenia przy projekcie! :)
Damian
https://cat-ebikes.pl/
Pakiety akumulatorowe, rowery elektryczne, ogniwa li-ion
Profesjonalny montaż, konwersja rowerów (również wysyłkowo)
KONTAKT: sklep@cat-ebikes.pl
tel. 577 512 420
BIAŁYSTOK
marc1n
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: 19 cze 2022, 8:59

Re: Witam

Post autor: marc1n »

rower praktycznie zrobiony, jeździ, banan na twarzy, została kosmetyka - jakieś oświetlenie itp. Zaczynam powoli myśleć co tu następnego lepić, chociaż ten spełnia moje oczekiwania. Chwilowo ;)
Załączniki
stump.jpg
ODPOWIEDZ