Witam z Gdańska

ODPOWIEDZ
biskvp
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 10 lip 2022, 10:48

Witam z Gdańska

Post autor: biskvp »

Witam.
Po kilku latach użytkowania hulajnóg oraz monocykli elektrycznych i przytyciu paru kilogramów :P przyszedł czas na rower, co prawda elektryczny ale mam zamiar dużo pedałować. Mam nadzieję, że przez to forum udami się znaleźć odpowiedni zestaw dla siebie. :)

Pozdrawiam z Trójmiasta,
Paweł
Awatar użytkownika
Yasiu77
Moderator
Posty: 1319
Rejestracja: 20 mar 2018, 20:17
Lokalizacja: Szczyrk

Re: Witam z Gdańska

Post autor: Yasiu77 »

witamy :)
lewy
Forumowicz
Posty: 31
Rejestracja: 24 cze 2020, 12:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Witam z Gdańska

Post autor: lewy »

biskvp pisze:
10 lip 2022, 22:39
Witam.
Po kilku latach użytkowania hulajnóg oraz monocykli elektrycznych i przytyciu paru kilogramów :P przyszedł czas na rower, co prawda elektryczny ale mam zamiar dużo pedałować. Mam nadzieję, że przez to forum udami się znaleźć odpowiedni zestaw dla siebie. :)

Pozdrawiam z Trójmiasta,
Paweł
Jak zamierzasz korzystać w pełni z trójmiejskich lasów i wielu kilometrów singli, to polecam mida i jakąś solidną bazę do konwersji. Ja miałem przerobionego starego hardtaila, na szutrowe podjazdy/zjazdy było OK, natomiast korzenie (których pełno na bardziej ambitnych trasach), progi czy jakiekolwiek dropy to była męka. Dobry amortyzator (albo przy większym budżecie amortyzatory) i solidne hamulce tarczowe to podstawa. A jeśli nie planujesz takich tras to lepiej się zastanów, ja też nie planowałem :P
ODPOWIEDZ