Electroo.pl opinie

Okazje, promocje, linki, sklepy, opinie
ODPOWIEDZ
sunman
Forumowicz
Posty: 44
Rejestracja: 19 lut 2018, 18:57
Lokalizacja: Rzeszow

Electroo.pl opinie

Post autor: sunman »

Kupilem i chce wyrazic opinie o sklpie.

1) BMS przyszly bez kabli balansera no .... w morde..
Na ostronie o tym oczywiscie nie wspomniane "prosze sobie dokupic w chinach"

2)za wysylke 40zl.. spoko

3) ladowarka 4.5a 14s ... "papier wszystko przyjmie"

4)czas wysylki "juz wyslalem" , po doproszeniu sie o nr. Listu (wysylka za 40zl oczywiscie opcja 48h...) dzien po "juz wyslalem"

5)zaplatanie kola. W lokalnym serwisie. (A na obreczy tasma z kartka"made in china 10ptc) hymm pakujacy czlowiek to dokleil rozumiem.

6)numer nie osiagalany.. coz zarobiony sklep.
Awatar użytkownika
Maran_hand
Forumowicz
Posty: 956
Rejestracja: 02 maja 2017, 22:04
Lokalizacja: Warszawa - Dolny Mokotów

Re: Electroo.pl opinie

Post autor: Maran_hand »

Zakupiłem u nich ładowarkę:

+ dobra cena, działa, nie mam zastrzeżeń, jest ok.
+ kosztu wysyłki, nie pamiętam a to znaczy że był po faktycznych kosztach.

- czas dostawy o dwa dni dłuższy od spodziewanego. Po prośbie o podanie nr nadania usłyszałem - jak wrócę to podam, to musiała być co najmniej 2 dniowa absencja bo nie otrzymałem tego numeru ;)
Ale jak to mawiał mąż do żony po późnym przyjściu do domu. Co Ty mi tu na zegarek wskazujesz? Ojciec jak wracał to mu matka kalendarz pokazywała! ;)
pumexior
Forumowicz
Posty: 171
Rejestracja: 22 maja 2018, 0:04
Lokalizacja: Pod Krakowem

Re: Electroo.pl opinie

Post autor: pumexior »

Cóż ... pytałem w innym wątku o ten sklep i nie otrzymałem żadnej odpowiedzi, także całe szczęście, że taki temat powstał. Miałem tam kupować właśnie BMS ale całe szczęście się wstrzymałem. Ja wiem, że właścicielem jest nasz forumowy kolega, ale na starym forum był długi wątek o tym, jak składał klientowi ebika - kiepska sprawa delikatnie mówiąc ;)
djmarcin56
Forumowicz
Posty: 256
Rejestracja: 19 lut 2018, 14:37
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Electroo.pl opinie

Post autor: djmarcin56 »

Yyy czyj to sklep?
Awatar użytkownika
Yasiu77
Moderator
Posty: 1319
Rejestracja: 20 mar 2018, 20:17
Lokalizacja: Szczyrk

Re: Electroo.pl opinie

Post autor: Yasiu77 »

Awatar użytkownika
GiantTrance3KW
Forumowicz
Posty: 174
Rejestracja: 04 maja 2017, 14:10
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Electroo.pl opinie

Post autor: GiantTrance3KW »

pumexior pisze:
31 paź 2018, 19:54
Cóż ... pytałem w innym wątku o ten sklep i nie otrzymałem żadnej odpowiedzi, także całe szczęście, że taki temat powstał. Miałem tam kupować właśnie BMS ale całe szczęście się wstrzymałem. Ja wiem, że właścicielem jest nasz forumowy kolega, ale na starym forum był długi wątek o tym, jak składał klientowi ebika - kiepska sprawa delikatnie mówiąc ;)
djmarcin56 pisze:
01 lis 2018, 11:33
Yyy czyj to sklep?
Czyj to sklep...to dobre pytanie - sorki że tak późno mogę ostrzec ludzi, ale dopiero teraz na dniach z kolegami wyłapaliśmy ten temat jak również inne wątki na tym forum które prezentuje niejaki "spark"

Warto poświęcić trochę czasu na dość "poczytny" temat ze starego forum : https://forum.arbiter.pl/viewtopic.php?t=6009

Kolega który tutaj funkcjonuje pod nickiem "spark" to niestety niepozytywny "bohater" tamtego wątku z którego mimo że pozmieniał nazwy i pousuwał wiele kompromitujących siebie materiałów z różnych stron to wystarczająco dużo można się dowiedzieć aby nie wpakować się na delikatnie mówiąc minę i nie stracić sporo grosza i jeszcze więcej nerwów.
Jedyny progres jaki poczynił "miszcz" z Gniezna to tyle że pojawił się NIP, jednak piękne reklamy i teksty były również na "zelektryzowani.pl" a potem o wiele więcej niż to co w temacie : https://forum.arbiter.pl/viewtopic.php?t=6009 ( Wielu odpuściło i miało już dość, niektórzy w ogóle nie są na forach) W każdym razie do dziś problemy po tym Panu Tomku z Gniezna wychodzą i odbijają się nam nie tylko na pamięci ale bardziej na portfelach.

Mogę tylko przestrzec - na dzień dzisiejszy jest już tyle dobrych i sprawdzonych miejsc - firm, w których można zlecić usługę lub zrobić zakup, że "sklep - firmę" https://electroo.pl/ po prostu odradzam. Oczywiście wolny wybór :lol: ale warto zapoznać się z tematem przed decyzją żeby potem nie było..
Z tego co już wiem podobne ostrzegawcze kroki zostaną poczynione przez kolegów gdzie tam będą mogli.

Na tą chwilę to aktualne linki do naszego zmieniającego nazwy "kameleona" :

"Sklep" (W zakładce kontakt adres ten sam i tel ten sam co wcześniej, w zakładce "o mnie" niezły polew :lol: ) https://electroo.pl/

Kanał na YT (trochę tych samych filmików jeszcze zostało..) nazwa oczywiście nowa : https://www.youtube.com/user/tomaszzz15/videos

Jest jeszcze profil na facebook-u o tej samej nazwie, ale ja "twarzo-książką" nie żyję :D nie mam i nie mam zamiaru zakładać :lol:
Awatar użytkownika
tatar
Forumowicz
Posty: 2556
Rejestracja: 19 lut 2018, 12:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Electroo.pl opinie

Post autor: tatar »

W zasadzie to wszyscy/?/wiedzieli o kogo chodzi,a tylko @GiantTrance 3KW wyłożył kawę na ławę.I dobrze,tak być powinno. ;)
Awatar użytkownika
Yasiu77
Moderator
Posty: 1319
Rejestracja: 20 mar 2018, 20:17
Lokalizacja: Szczyrk

Re: Electroo.pl opinie

Post autor: Yasiu77 »

Czytałem pobieżnie ten stary temat i o Panu Tomku z Gniezna ale nie skojarzyłem że to on. Powinno się założyć czarną listę dla takich czarodziei jak ebiker, spark. Dziękuję Ci GiantTrance3KW i Twoim kolegom
Awatar użytkownika
GiantTrance3KW
Forumowicz
Posty: 174
Rejestracja: 04 maja 2017, 14:10
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Electroo.pl opinie

Post autor: GiantTrance3KW »

Yasiu77 pisze:
11 lis 2018, 20:31
Czytałem pobieżnie ten stary temat i o Panu Tomku z Gniezna ale nie skojarzyłem że to on. Powinno się założyć czarną listę dla takich czarodziei jak ebiker, spark. Dziękuję Ci GiantTrance3KW i Twoim kolegom
Na tamtym forum pojawił się taki temat - czarna lista januszy biznesu i było już kilka wpisów, tak samo jak lista dobrych - rzetelnych firm które można spokojnie polecać, tutaj chyba już jest coś takiego o ile db pamiętam, ale przydałoby się też o tych przed którymi warto się wystrzegać...jak widać dla kasy mogą zmieniać nazwy, szyldy, strony i inne cuda. Czas leci...i nowi użytkownicy nie koniecznie grzebią w archiwach, a jeszcze to że nastąpił podział na dwa fora dodatkowo więcej absorbuje szukających różnych tematów.

Nie ma za co dziękować ;) my po prostu pamiętamy - bo raczej trudno zapomnieć te wszystkie złe przygody i konsekwencje po dziś dzień..
Całe szczęście że mamy wsparcie i pomoc ekipy z Bielska B. u których naprawiamy i poprawiamy, a kolejne konstrukcje zlecane u nich są na właściwym poziomie i cała obsługa posprzedażna jest bdb (!) za co jeszcze raz przy okazji Dziękujemy całej Ekipie z Eletrobikes !!! :)
Awatar użytkownika
Maran_hand
Forumowicz
Posty: 956
Rejestracja: 02 maja 2017, 22:04
Lokalizacja: Warszawa - Dolny Mokotów

Re: Electroo.pl opinie

Post autor: Maran_hand »

No cóż, TEGO SKLEPU MOCNO NIE POLECAM.
W zeszłym tygodniu zamówiłem ładowarkę, 2 maja dostałem informację o realizacji zamówienia. 7 maja czyli wczoraj wysłałem maila z zapytaniem co z przesyłką. Odpowiedzi brak. Dziś zadzwoniłem, zostałem poinformowany, że nie ma na stanie tych ładowarek. Nikt nie raczył mnie o tym fakcie poinformować. Tydzień oczekiwania w plecy.
Januszu handlu - słowa te kieruję do właściciela sklepu Electroo.pl - to moje drugie zamówienie i zarazem ostatnie. Powyżej pomimo tego, ze mnie oszukałeś przy pierwszym zamówieniu mówiąc, że "wysyłka poszła wczoraj" by finalnie okazało się, że wysłałeś dwa dni później, wydałem dobrą opinię o sklepie. Stwierdziłem że każdemu trzeba dać szansę. Było to oczywistym błędem co pokazuje teraźniejszy zakup.
Teraz liczysz na co? Że będę czekał aż Ci Chińczyk wyślę? Żebyś Ty mógł przesłać do mnie z własną prowizją.. Gdyby nie zależało mi na czasie to sam bym sobie bezpośrednio od producenta zamówił. To chyba logiczne? Czy może dla Ciebie jednak nie?
Podsumowując: electroo.pl ta sama mentalność co E-biker więc przestrzegam potencjalnych kupujących.
Awatar użytkownika
elektrotonus
Forumowicz
Posty: 1259
Rejestracja: 19 lut 2018, 15:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: Electroo.pl opinie

Post autor: elektrotonus »

Januszom handlu mówimy nie, ja dostałem ładowarkę z Chin w ciągu 9 dni od wysyłki.
- Wheller DD 250 W - w planowanej modernizacji :-) https://tiny.pl/tnmmg
- Rockrider MID 750 W - "Srebrna Strzała" ;-) https://tiny.pl/tnmmh
- Samurai DD 3500 W - prawie gotowy :) https://tiny.pl/tnmxv
Awatar użytkownika
Mariusz_p
Forumowicz
Posty: 373
Rejestracja: 18 sie 2018, 10:28

Re: Electroo.pl opinie

Post autor: Mariusz_p »

To ja dopisze swoje trzy grosze.

Koledzy z Gniezna sprzedali gościowi sparka.
Facet wjezdzal do garażu podziemnego - cos się przesunelo i uszkodziło stacyjke.

Jak odkręcił pokrywę okazał o się, że akumulatory były w środku luzem. Nawet nie mam słów żeby to skomentowac
Krzysztof
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: 12 maja 2019, 2:23

Re: Electroo.pl opinie

Post autor: Krzysztof »

Mariusz_p pisze:
10 maja 2019, 21:27
To ja dopisze swoje trzy grosze.

Koledzy z Gniezna sprzedali gościowi sparka.
Facet wjezdzal do garażu podziemnego - cos się przesunelo i uszkodziło stacyjkę.

Jak odkręcił pokrywę okazał o się, że akumulatory były w środku luzem. Nawet nie mam słów żeby to skomentować
Witam Cię Mariuszu, Czytam Twoją opinię i przecieram oczy ze zdumienia. Sprawa dotyczy roweru, który osobiście robiłem (w zeszłym roku). Tomek nie ma nic z tym rowerem wspólnego (poza tym że kupiłem u niego ramę). Jest ziarenko prawdy w tym co piszesz, bo rzeczywiście był tam problem z "nowym" sposobem mocowania baterii, jednak został on natychmiast poprawiony.

Załączam zdj mocowania baterii, oraz opinię właściciela roweru Wojciecha z przed paru dni.

Pamiętaj że oczernić kogoś w internecie jest bardzo prosto..
Załączniki
rozmowa
rozmowa
Krzysztof
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: 12 maja 2019, 2:23

Re: Electroo.pl opinie

Post autor: Krzysztof »

Mariusz_p pisze:
10 maja 2019, 21:27
To ja dopisze swoje trzy grosze.

Koledzy z Gniezna sprzedali gościowi sparka.
Facet wjezdzal do garażu podziemnego - cos się przesunelo i uszkodziło stacyjke.

Jak odkręcił pokrywę okazał o się, że akumulatory były w środku luzem. Nawet nie mam słów żeby to skomentowac
Załączniki
mocowanie baterii
mocowanie baterii
Awatar użytkownika
Mariusz_p
Forumowicz
Posty: 373
Rejestracja: 18 sie 2018, 10:28

Re: Electroo.pl opinie

Post autor: Mariusz_p »

Tu nie chodzi o oczernianie nikogo moi drodzy, a o bezpieczeństwo użytkowników. Użytkownicy tego forum sami wyciągną wnioski. Z mojej strony to na tyle.
geodeta
Forumowicz
Posty: 43
Rejestracja: 31 mar 2018, 23:37

Re: Electroo.pl opinie

Post autor: geodeta »

Mariusz_p pisze:
12 maja 2019, 10:08
Tu nie chodzi o oczernianie nikogo moi drodzy, a o bezpieczeństwo użytkowników. Użytkownicy tego forum sami wyciągną wnioski. Z mojej strony to na tyle.
Co ma wyciąganie wniosków przez użytkowników forum do tego co piszesz. Masz jakieś podstawy do tego co piszesz?


Sam osobiście znam te konstrukcje i wręcz jestem pewien że nie ma możliwości aby pakiet nie został zamontowany do ramy bajka.
Awatar użytkownika
Mariusz_p
Forumowicz
Posty: 373
Rejestracja: 18 sie 2018, 10:28

Re: Electroo.pl opinie

Post autor: Mariusz_p »

geodeta pisze:
12 maja 2019, 10:29
Mariusz_p pisze:
12 maja 2019, 10:08
Tu nie chodzi o oczernianie nikogo moi drodzy, a o bezpieczeństwo użytkowników. Użytkownicy tego forum sami wyciągną wnioski. Z mojej strony to na tyle.
Co ma wyciąganie wniosków przez użytkowników forum do tego co piszesz. Masz jakieś podstawy do tego co piszesz?


Sam osobiście znam te konstrukcje i wręcz jestem pewien że nie ma możliwości aby pakiet nie został zamontowany do ramy bajka.
Sprawdziłem właśnie w telefonie. Mam dalej całą tą rozmowę. Jednak radzę się Wam dobrze zastanowić czy chcecie abym jej fragmenty wraz ze zdjęciami rozwiązań technicznych tutaj wstawił.

I proszę nie oskarżać mnie o wymyślanie sobie całej tej sprawy. Ja po prostu miałem okazję wysłuchać później klienta.
Awatar użytkownika
Maran_hand
Forumowicz
Posty: 956
Rejestracja: 02 maja 2017, 22:04
Lokalizacja: Warszawa - Dolny Mokotów

Re: Electroo.pl opinie

Post autor: Maran_hand »

Mariusz_p zacząłeś to zakończ. Tu nie chodzi o dobro electroo.pl bo wystarczyło by uczciwe i rzetelne podejście do klienta i sam by się wybronił. Chodzi o to by przestrzec potencjalnych klientów przed brakiem profesjonalizmu - delikatnie to nazywając.
Krzysztof
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: 12 maja 2019, 2:23

Re: Electroo.pl opinie

Post autor: Krzysztof »

Rozmowa z P. Wojciechem
Załączniki
Screenshot_20190512-202004.png
Krzysztof
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: 12 maja 2019, 2:23

Re: Electroo.pl opinie

Post autor: Krzysztof »

rozmowa
Załączniki
Screenshot_20190512-201818.png
Krzysztof
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: 12 maja 2019, 2:23

Re: Electroo.pl opinie

Post autor: Krzysztof »

rozmowa
Załączniki
Screenshot_20190512-201413.png
Awatar użytkownika
Mariusz_p
Forumowicz
Posty: 373
Rejestracja: 18 sie 2018, 10:28

Re: Electroo.pl opinie

Post autor: Mariusz_p »

Nie napisałem nigdzie, ze Pan Wojciech finalnie nie jest zadowolony. Poprawiliscie wszystkie błędy jak dopatrzył się niedociągnięć po uszkodzeniu stacyjki przez pakiet, a było ich kilka. Sprzęt w takim stanie nie powinien trafić do klienta finalnego. Nic tu nie będę wklejal. Proszę tylko abyście poszli po rozum do głowy i nie robili tak więcej.
Z mojej strony to tyle.
Krzysztof
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: 12 maja 2019, 2:23

Re: Electroo.pl opinie

Post autor: Krzysztof »

Mariusz_p pisze:
12 maja 2019, 21:29
Nie napisałem nigdzie, ze Pan Wojciech finalnie nie jest zadowolony. Poprawiliscie wszystkie błędy jak dopatrzył się niedociągnięć po uszkodzeniu stacyjki przez pakiet, a było ich kilka. Sprzęt w takim stanie nie powinien trafić do klienta finalnego. Nic tu nie będę wklejal. Proszę tylko abyście poszli po rozum do głowy i nie robili tak więcej.
Z mojej strony to tyle.
Wolał bym żebyś naprawiał świat i przestrzegał ludzi jak nie należy robić, ale na przykładzie swoich błędów (np podczas budowy baterii). Chyba że jesteś tak idealny że już wszystko wiesz i nie popełniasz żadnych błędów.
geodeta
Forumowicz
Posty: 43
Rejestracja: 31 mar 2018, 23:37

Re: Electroo.pl opinie

Post autor: geodeta »

Mariusz_p pisze:
12 maja 2019, 21:29
Nie napisałem nigdzie, ze Pan Wojciech finalnie nie jest zadowolony. Poprawiliscie wszystkie błędy jak dopatrzył się niedociągnięć po uszkodzeniu stacyjki przez pakiet, a było ich kilka. Sprzęt w takim stanie nie powinien trafić do klienta finalnego. Nic tu nie będę wklejal. Proszę tylko abyście poszli po rozum do głowy i nie robili tak więcej.
Z mojej strony to tyle.
Siejesz ferment a tak ogólnie to temat w którym się produkujemy dotyczy sklepy electroo a nie ebajka i wylewania żalu
Awatar użytkownika
Maran_hand
Forumowicz
Posty: 956
Rejestracja: 02 maja 2017, 22:04
Lokalizacja: Warszawa - Dolny Mokotów

Re: Electroo.pl opinie

Post autor: Maran_hand »

Temat dotyczy wszystkiego co związane z electroo.pl ale faktycznie słabe jest rozgłaszanie na forum informacji, strasznie ujawnieniem dowodów ..a finalnie wycofywanie się z tego rakiem. Albo mam jakieś uwagi i mówię o nich głośno by przestrzec innych albo się nie odzywam. Nie róbmy tu piaskownicy.
ODPOWIEDZ