Bateria na bagażnik Aliexpress

Okazje, promocje, linki, sklepy, opinie
ODPOWIEDZ
otwaza
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 18 sie 2019, 13:05

Bateria na bagażnik Aliexpress

Post autor: otwaza »

Co myślicie o takiej baterii?
#Aliexpress 1 853,66 zł 30%OFF | 48v 20AH bateria 36v Ebike bateria 52v elektryczny rower bateria do roweru akumulator litowo-jonowy Rack Carrier Trunk
https://a.aliexpress.com/_B0Oalf

Interesuje mnie wersja 48V 30.6AH

Bardzo dziękuję za odpowiedzi :)
Awatar użytkownika
AST034
Forumowicz
Posty: 1090
Rejestracja: 20 mar 2018, 20:04
Lokalizacja: Edynburg, Szkocja

Re: Bateria na bagażnik Aliexpress

Post autor: AST034 »

Watpie, czy ktos z forumowiczow poleci Ci baterie z aliexpress. Przeciez za polowe tej ceny zlozysz taka baterie w Polsce, z lepszych ogniw, bezpieczna i zapewne szybciej niz statek ktory musi z tym przypłynac :D Dodaj jeszcze oplaty celne i bedziesz mial rekordowa cene za akumulator 48V :P
otwaza
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 18 sie 2019, 13:05

Re: Bateria na bagażnik Aliexpress

Post autor: otwaza »

Tylko nigdzie w Polsce nie widziałem tak zgrabnej obudowy na bagażnik.
Chyba że ktoś widział i muzę polecić :)
Awatar użytkownika
lukk
Forumowicz
Posty: 771
Rejestracja: 05 lut 2020, 11:20
Lokalizacja: Kraków

Re: Bateria na bagażnik Aliexpress

Post autor: lukk »

Też poszedłem 2 razy tą drogą (obudowa baterii z ali, ogniwa kupione u nas i poskładane samemu), ale kumpel kupił zestaw z baterią, akurat od tego sprzedawcy (C&D store). Była wtedy jakaś promocja i poniżej 2k można było zanabyć zestaw 500W na tył z baterią 48V/13Ah, więc całkiem dobra opcja. Bateria w obudowie typu hailong. Nie zaglądane do środka, więc nie wiem jakie ogniwa i jaka jakość wykonania tej baterii, ale zrobione już chyba ponad 1k km bez problemów. Bateria nie mierzona, ale zasięg zgodny z oczekiwaniami jak dla takiej pojemności.
Do mnie idzie właśnie zestaw również od tego sprzedawcy (C&D), ale bez baterii, ją sobie będę składał w obudowie shark kupionej osobno.

Co do cła i podatków - kupując od tego sprzedawcy się ich nie płaci, tak jak sprzedający pisze. Wysyłają to statkiem do EU, a towar dostaje się kurierem już jako transport wewnętrzny EU. Jak ogarniają temat opłat gdy statek z tym przypływa - nie wiem, ich sprawa :)

W tabelce w ofercie niby podają czas dostawy do EU 10-25dni...nie wiem jak to teraz wygląda, ale jak kumpel zamawiał w zeszłym roku to realny czas był ok. 70dni :) Ale wtedy, z tego co kojarzę, to chyba właśnie podawali też w ofercie 60-70dni czasu dostawy.

EDIT: Jakby co to tu masz obudowy baterii w tym sklepie:
https://www.aliexpress.com/store/group/ ... 75186.html

Są też do tego typu baterii, na 117 ogniw.
Awatar użytkownika
fofiko
Forumowicz
Posty: 32
Rejestracja: 05 lip 2018, 10:54
Lokalizacja: Warszawa

Re: Bateria na bagażnik Aliexpress

Post autor: fofiko »

fofiko
ODPOWIEDZ