marzocchi 888 RV z Niemiec

Okazje, promocje, linki, sklepy, opinie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Eryk
Forumowicz
Posty: 450
Rejestracja: 02 maja 2017, 21:18
Lokalizacja: Wadowice

marzocchi 888 RV z Niemiec

Post autor: Eryk »

Tas: Temat wydzielony z działu giełda

To są te same co na eBay były po 800pln?

https://www.ebay.pl/itm/313684774342
Ostatnio zmieniony 01 paź 2021, 14:03 przez tas, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
pxl666
Forumowicz
Posty: 5765
Rejestracja: 27 cze 2018, 23:05
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Nowe amortyzatory marzocchi 888 2 półki za 1600zł! ORG.

Post autor: pxl666 »

Fabrycznie nowa gwarancja ? Ile mają skoku ? 200mm ?
Tomekslubice
Forumowicz
Posty: 43
Rejestracja: 10 cze 2019, 21:44

Post autor: Tomekslubice »

Ostatnio zmieniony 01 paź 2021, 14:02 przez tas, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Tooropek
Forumowicz
Posty: 2028
Rejestracja: 08 wrz 2018, 10:50

Re: marzocchi 888 RV z Niemiec

Post autor: Tooropek »

A ja mam info, że amory mają wycieki i uszczelki są od razu do wymiany, chodzi o regulacje odbicia. Nie mniej jednak za 8 stówek warto wziąć od ręki i wymienić olej i uszczelki, wyjdzie bliżej 1000zł, ale trza brać pod uwagę, że to amor z 2005 roku i swoje odlezał. Są to magazynowe leżaki które opuściły niedawno magazyn Marzocka dlatego nie mają nawet naklejek.
* Akumulatory * Bidony * 36V/48V. Zapraszam na priv.
Awatar użytkownika
Eryk
Forumowicz
Posty: 450
Rejestracja: 02 maja 2017, 21:18
Lokalizacja: Wadowice

Re: marzocchi 888 RV z Niemiec

Post autor: Eryk »

Trochę tego na rynku pojawiło się. Przed chwilą Glebor wystawił je po 1.6kpln. Ciekawe czy to samo źródło? Niestety ogłoszenie już znikło. Znajomy jeden zamówił z eBay. Bo faktycznie jeżeli tylko uszczelki do roboty i wyjdzie około 1kPLN to całkiem ok. Dam znać jak to wygląda.
Awatar użytkownika
Tooropek
Forumowicz
Posty: 2028
Rejestracja: 08 wrz 2018, 10:50

Re: marzocchi 888 RV z Niemiec

Post autor: Tooropek »

To dokładnie te same, kilku prywaciarzy wykupiło leżaki magazynowe i puściło w świat. Glebor trochę z ceną przesadził moim zdaniem, ale nie moja sprawa co kto i za ile sprzedaje.
* Akumulatory * Bidony * 36V/48V. Zapraszam na priv.
Awatar użytkownika
glebor
Forumowicz
Posty: 410
Rejestracja: 04 maja 2017, 18:45
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: marzocchi 888 RV z Niemiec

Post autor: glebor »

Panowie źródło mogło być to samo. Tyle że nie przez eBaya. Dzwoniłem do gościa z linka od kwarca ma jeszcze 30szt. Poprosiłem żeby trzymał dla mnie bo wezmę całość przywiozę i wystawie może jakiś grosz wpadnie. W oferowanej przezemnie cenie wszystkie simeringi oringi i inne uszczelnienia wraz z odbojem powymieniałem. Oringi i simery od corteco.
Nowy olej i na fotach widzicie golenie czyściutkie nic się nie poci. A technicznie one są nowe :) gość zadzwonił że potrzebują je do elektryków kazał wysłać fotki tych co miałem j wpłacił kasę za całość. Takze będą jeszcze na forum te 30szt a nadwyżka zostaje u mnie na sezon do evsparków. Oprucz tego cuda mam duża ilość damperów ale są to 190tki więc ogólnie do monsterów lipa. Ale do zwykłych fuli damper za 3 stówki nowy bajka. Będę polował na dobre damper 241 bo kupno rockshoxow za 500zl sprężynowo gazowych trochę dużo...
Ostatnio zmieniony 02 paź 2021, 3:17 przez glebor, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystko, co potrzebne do budowy roweru kupisz w moim sklepie: https://mgvolt.pl
* Zestawy napędowe
* akumulatory
* zgrzewanie
* konwersje rowerów
Znajdziesz nas na FB grupa MG VOLT, YOUTUBE: https://www.youtube.com/mgvolt
TEL: 796782663
Awatar użytkownika
Kajman
Forumowicz
Posty: 1264
Rejestracja: 18 maja 2018, 9:51

Re: sprzedane

Post autor: Kajman »

to są NOS, czyli New Old Stock, więc gwarancji nie będzie raczej. 170mm skok.
Tomekslubice
Forumowicz
Posty: 43
Rejestracja: 10 cze 2019, 21:44

Re: sprzedane

Post autor: Tomekslubice »

https://www.olx.pl/d/oferta/marzocchi-8 ... ed573cd5c5
Ten sam juz w Wawce za 950zł ale w opisie wyraźnie napisane że wycieki z rebound'a . Glebor jak tam z gwarancją u Ciebie ? Jak zaczną odsyłać masowo, wyrobisz się z naprawami na własną kieszeń? Foty skasowałeś i linki do ofert z ebay też. Albo nowe albo leżaki magazynowe. Za kilka zł można czasem stracić zaufanie na kilka dobrych lat.
Awatar użytkownika
glebor
Forumowicz
Posty: 410
Rejestracja: 04 maja 2017, 18:45
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: sprzedane

Post autor: glebor »

Moje są z DE, wszystkie amory mamy na stole i cały kpl usczelek był nowy, simeringi górne od corteco, oringi nowe, zalane świeżo olejem motul 5w 7,5w lub 10w. Także nie ma prawa nic się pocić :)
Wszystkie amortyzatory kupił zadowolony gościu z UK, najpierw wziął dwa zamontował i kilka dni później zabukował wszystkie które mamy. Regeneracja amortyzatora typu bomber w renomowanej firmie kosztuje dobrych kilka stuwek. Wolę zatem sprzedać to w UK bez zbędnego marudzenia niż przekomarzać się na forum i tłumaczyć za co biorę pieniądze i dlaczego moje kosztują 2x więcej. Towar jest warty tyle, za ile da sie go sprzedać. Nigdy nie handlowałem gównem i wszystkie moje produkty mają moją 2 letnią gwarancję :) a jeżeli z czymkolwiek jest problem każdy wie że naprawiałem, a jeżeli coś nie dało się nparawić to zawsze oddawałem kasę i z tym nigdy nie było problemu.
Puki co nie planuję wystawiać tutaj kolejnych gdyż mam zabukowane wszystkie sztuki zregenerowane na wysyłkę za granicę. na ebayu idą po 500 euro więc sprzedawanie tutaj za 1600zł jest bez sensu, a tylko jest marudzenie... Moje są po kompleksowej regeneracji 100% sprawne niczym nie różniące się od nowych. Tak samo jak z ogniwami sanyo 13,50 i każdy się targuje. Jeden telefon do zaprzyjaźnionej firmy w turcji stary mam ogniwka za 15zł to było tylko pytanie ile sztuk i pakuj wszystko, także jak widzicie nie wystawiam za wiele ogłoszeń na forum, bo nie ma to większego sensu...
Ostatnio zmieniony 04 paź 2021, 12:32 przez glebor, łącznie zmieniany 2 razy.
Wszystko, co potrzebne do budowy roweru kupisz w moim sklepie: https://mgvolt.pl
* Zestawy napędowe
* akumulatory
* zgrzewanie
* konwersje rowerów
Znajdziesz nas na FB grupa MG VOLT, YOUTUBE: https://www.youtube.com/mgvolt
TEL: 796782663
Tomekslubice
Forumowicz
Posty: 43
Rejestracja: 10 cze 2019, 21:44

Re: sprzedane

Post autor: Tomekslubice »

Sorry może to źle zabrzmiało z mojej strony, nie chciałem atakować za bardzo tylko raczej dojść co jest przyczyną takiej niskiej nawet w Twojej ofercie ceny. Raczej mało prawdopodobne żeby źródło było inne i skoro ludzie w de na ebay wystawiają po 180e a na olx w pl też można je szarpnąć za 950zł to ciekawy jestem co na rzeczy było. Skoro miałeś uszczelki nowe to ok. Mamy wolny rynek a wymiana info jest dziś błyskawiczna poprostu. Sam mieszkam przy granicy i wiem jak wiele okazji można właśnie na niemieckim ebay upolować a w szczególności rzeczy których niemcy nie wysyłają do pl. Zaznaczcie sobie adres wysyłki na teren niemiec z jakimś tam kodem np 15234 a zobaczycie ;)
Awatar użytkownika
glebor
Forumowicz
Posty: 410
Rejestracja: 04 maja 2017, 18:45
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: sprzedane

Post autor: glebor »

Wiem doskonale. Ciągnę rowery z Niemiec właśnie te które Niemcy nie wysyłają do PL. Mam tam człowieka który mi zbiera bajki i za opłatą w sumie nie małą (za ostatni bajk 400zl) zorganizował mi kone 20" pod klucz. W pl nie ma wogole takich a tamtą kosztowała z wysłaniem jakieś 2800
Wszystko, co potrzebne do budowy roweru kupisz w moim sklepie: https://mgvolt.pl
* Zestawy napędowe
* akumulatory
* zgrzewanie
* konwersje rowerów
Znajdziesz nas na FB grupa MG VOLT, YOUTUBE: https://www.youtube.com/mgvolt
TEL: 796782663
Awatar użytkownika
Eryk
Forumowicz
Posty: 450
Rejestracja: 02 maja 2017, 21:18
Lokalizacja: Wadowice

Re: sprzedane

Post autor: Eryk »

Glebor skoro przetarleś już szlaki z częściami to napisz gdzie i jakie uszczelki wchodzą do tego amora.
Awatar użytkownika
Kajman
Forumowicz
Posty: 1264
Rejestracja: 18 maja 2018, 9:51

Re: sprzedane

Post autor: Kajman »

Uszczelki ori są SKFy po 250zl/kpl. Ariete kupisz za 130. Masz w pl dystrybutora gratów do nich generalnie. Ale on zna te amory i mówi, że uszczelkom nic nie będzie, jedynie uszczelniacz regulacji w niektorych się poci i jego mozna zmienic, typowy oring.
Ostatnio zmieniony 05 paź 2021, 17:36 przez Kajman, łącznie zmieniany 1 raz.
scuda
Forumowicz
Posty: 747
Rejestracja: 24 lut 2018, 21:49
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: sprzedane

Post autor: scuda »

Co do dyskusji i podsyłania linków innych towarów w lepszej cenie, to zapewne jest inny dział. Ja miałem to samo jak sprzedawałem swojego BTWINA/rockridera, wywołała się dyskusja, że drogo, że dziadostwo, a na allegro pchnąłem bez marudzenia za 500 zł więcej.
Wojtek
Forumowicz
Posty: 179
Rejestracja: 02 maja 2019, 9:48

Re: sprzedane

Post autor: Wojtek »

No widzisz, tak to jest, gdy lud kombinuje jak by tu kupić taniej, by zdeprecjonować towar sprzedającego. A rozwiązanie jest bardzo proste. Gdyby całą energię zużytą na to, by było taniej, poświęcić na to, jak by tu więcej zarobić, to okazało by się, że ta oferta glebora była bardzo atrakcyjna. Bez roboty, markowa dwupółka, rzeczywiste 170mm skoku, nówka nie śmigajna, nie pseudoserwisowana przez partacza, bez pozrywanych gwintów, taniej niż ołowiany dnm. Ten co to kupił, frajerem nie był.
Awatar użytkownika
pxl666
Forumowicz
Posty: 5765
Rejestracja: 27 cze 2018, 23:05
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: sprzedane

Post autor: pxl666 »

ale tu chodziło o zupełnie inna kwestie . te marcoki już nie są produkowane wiec dziwne było samo słowo nowy , noi cena była podejrzanie niska jak na nowy dwupółkę topowego producenta . a potem się okazało ze jest gdzie indziej podobny towar ale ma wady . wiec glebor wytłumaczył oso chozi i wsio . nikt go od złodziei nie wyzywał a temat się sam wyczyścił . nie ma oco drzeć kalesonów ...
Awatar użytkownika
glebor
Forumowicz
Posty: 410
Rejestracja: 04 maja 2017, 18:45
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: sprzedane

Post autor: glebor »

To podsyłanie linkow do tańszych ogłoszeń na tyle mnie denerwuje że nie będę więcej takich kąsków wystawiał.
Przykro się człowiekowi robi i się tylko wkurza...
Zostałem w 3 pierwszych postach potraktowany... zdecydowanie nie po forumowemu :(

Kto ma kupić ten kupi w sklepie z vatem za 3500. Jak zabraknie dnmow to zejdą wszystkie w kolejnym sezonie. Będzie większy głód niż na vtc5a w czerwcu :P

Pany czym się różni nowy amor od leżaka jeżeli wszystkie gumy są wymienione? Jak uszczelka jest nowa to przecież aluminium się raczej nie starzeje przechowywane w folii w org kartonie. Ja bym nawet wolał stare bo teraz to wszystko poodchudzane z jakiegoś cieniowanego materiału. Teraz upolować foxa vanilla R 241mm na razie uzywki widziałem po 1200 :) z Niemiec się udało jeden ściągnąć za 90 ojro do sparka jak znalazł. Ale bym nie pogardził jakimiś moto amorami. Są bardzo fajne bazy pod silniki. Mimo że evspark jeszcze nie skończony już wiem że kolejna zabawka będzie ze skrzynią. Zastanawiam się czy derbi senda ogarnie setup 20s 200A ok 15kw silnik centralny golden motor pakie na 400x vtc5a. Najgorsze tylko te anty się lubią wystać z Nienacka :P
Ostatnio zmieniony 07 paź 2021, 22:57 przez glebor, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystko, co potrzebne do budowy roweru kupisz w moim sklepie: https://mgvolt.pl
* Zestawy napędowe
* akumulatory
* zgrzewanie
* konwersje rowerów
Znajdziesz nas na FB grupa MG VOLT, YOUTUBE: https://www.youtube.com/mgvolt
TEL: 796782663
Awatar użytkownika
Kajman
Forumowicz
Posty: 1264
Rejestracja: 18 maja 2018, 9:51

Re: sprzedane

Post autor: Kajman »

2 vanille były na allegro ostatnio po 300 i 350 :) Ale już ni ma ;)
Awatar użytkownika
Eryk
Forumowicz
Posty: 450
Rejestracja: 02 maja 2017, 21:18
Lokalizacja: Wadowice

Re: sprzedane

Post autor: Eryk »

Lipa z tym podejściem do głodu na rynku i dojeniem cen. No ale co zrobić takie czasy i mentalność ludzka. Zresztą to teraz widać co się wyrabia z cenami. W każdym razie nie ciągnę tematu. Odnośnie Bombera 888 to ciekawe który to rocznik? Ostatnio trochę pogrzebałem odnośnie informacji i podobno była spora liczba wadliwych amorków jednego rocznika. Szybko łapały luz z powodu złego wykonania.
Awatar użytkownika
Kajman
Forumowicz
Posty: 1264
Rejestracja: 18 maja 2018, 9:51

Re: sprzedane

Post autor: Kajman »

Te wyglądają na OEM, więc może być nawet 2010-2011.
A dlaczego to, że firma chce zarobić to lipa, to nie rozumiem? Firmę się zakłada żeby zarabiać, im więcej, tym lepiej dla firmy. Jak się chce coś rozdawać, to się zakłada fundację ;)
Awatar użytkownika
pxl666
Forumowicz
Posty: 5765
Rejestracja: 27 cze 2018, 23:05
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: sprzedane

Post autor: pxl666 »

Poniżej 2k na nieużywaną dwupółkę to dobra cena . O ile oczywiście wszystko działa jak należy i serwis zgodny że sztuką
ODPOWIEDZ