Rowery Elektryczne z Iwobike

Okazje, promocje, linki, sklepy, opinie
ODPOWIEDZ
MichałZatoka
Nowicjusz
Posty: 0
Rejestracja: 20 kwie 2023, 8:31

Rowery Elektryczne z Iwobike

Post autor: MichałZatoka »

Siema siema witam wszystkich. Założyłem konto aby zadać wam pytanie, znalazłem ostatnio taki Sklep Internetowy. Mają u siebie w ofercie jakieś hulajnogi i rowery elektryczne, generalnie marki o których mało słyszałem (Całe życie wydawało mi się że Zundapp robi motocykle np :roll: ) Czy robił ktoś z was kiedyś u nich zakupy? Nie chciałbym kupować kota w worku xD
Jestem fanatykiem MTB z okolic beskidu niskiego, w swoim życiu wyrobiłem już dziesiątki tysięcy kilometrów po całej Polsce, jeśli również jesteś z małopolski i chciałbyś pojeździć albo się poradzić to napisz do mnie na priv :)
Jenot
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 26 kwie 2023, 20:25

Re: Rowery Elektryczne z Iwobike

Post autor: Jenot »

Co sądzicie o tym egzemplarzu. Kupiłem i osobiście jestem zadowolony. Jednak zastanawiam się czy nie przepłaciłem.
https://allegro.pl/oferta/rower-elektry ... 53c1ddc417#
Klakier86
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: 27 lut 2019, 20:08

Re: Rowery Elektryczne z Iwobike

Post autor: Klakier86 »

Kupiłeś gotowy rower i to jest w nim fajne że wsiadasz i jedziesz, dobrze wygląda i pewnie ma też gwarancje. Wiadomo że za te pieniądze można było by zbudować coś lepszego samemu ale w tedy trzeba było by włożyć trochę pracy i czasu w budowe roweru. Wszystko zależy czego oczekujesz, jeśli rekreacyjnej jazdy to jest ok.
ODPOWIEDZ