Rower pod TSDZ2

Tematy związane z wszelką instalacją elektryczną w konwersjach rowerów
ODPOWIEDZ
exotic86
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 18 maja 2022, 19:32

Rower pod TSDZ2

Post autor: exotic86 »

Witam.
Szukam roweru pod przerobienie na elektryka. Posiadam tsdz2b + bateria bidonową w obudowie Hailong G70.
Rower ma być używany na co dzień do jazdy do pracy ~15-20km, czasem jakiś wyjazd w weekend. Wzrost 186cm, celuję w jakiś MTB, trochę piasku i kamieni mam po drodze.
Czy może ktoś coś polecić nowego pasującego pod tsdz2 bez zbędnych modyfikacji? Podpowiedzieć na co patrzyć przy zakupie, może coś z decathlonu. Nie mam określonego limitu cenowego liczy się tylko cena/jakość.
grafvader
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 28 sty 2023, 22:16

Re: Rower pod TSDZ2

Post autor: grafvader »

Podobnie szukam czegoś pod ten sam silnik. Wczoraj oglądałem Rometa Mustang M3 2022 i wygląda że wszystko weszło by bez dodatkowych modyfikacji ale ale to tylko moja wstępna ocena organoleptyczna w sklepie z rowerami.
grafvader
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 28 sty 2023, 22:16

Re: Rower pod TSDZ2

Post autor: grafvader »

No i zamówiłem tego Rometa *Mustang M3". Mam nadzieje że przeróbka pójdzie gładko. Zamówiłem w rowerzysta.pl mają fajną cenę na niego. Jak przyjedzie wrzucę parę fotek z prac nad elektryfikacją :)
exotic86
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 18 maja 2022, 19:32

Re: Rower pod TSDZ2

Post autor: exotic86 »

Super daj znać jak postępy, też się może skuszę. Obecnie chyba już Mustang M3 2022 niedostępne ale ich sklep mam niedaleko więc będę śledzić.
grafvader
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 28 sty 2023, 22:16

Re: Rower pod TSDZ2

Post autor: grafvader »

Rower jest już u mnie, jutro zrobię parę fotek z demontażu suportu. Jestem zaskoczony jednak wagą - tylko 14kg więc wraz z baterią jego waga wyjdzie poniżej 20kg myślę że to bardzo dobry wynik jak na elektryka :)
exotic86
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 18 maja 2022, 19:32

Re: Rower pod TSDZ2

Post autor: exotic86 »

Jak udało się zamontować?
ODPOWIEDZ