Recenzja zestawu 1500W

Tematy związane z wszelką instalacją elektryczną w konwersjach rowerów
ODPOWIEDZ
maciek72
Forumowicz
Posty: 290
Rejestracja: 18 lut 2018, 14:22
Lokalizacja: BLACHOWNIA

Re: Recenzja zestawu 1500W

Post autor: maciek72 »

I po co dwa bidony?
MACIEK
Awatar użytkownika
Misio
Forumowicz
Posty: 32
Rejestracja: 23 sty 2019, 11:11
Lokalizacja: Wrocław

Re: Recenzja zestawu 1500W

Post autor: Misio »

leszcz pisze:
08 lut 2019, 13:30
Co masz na myśli?
Chcę zrobić napęd na modłę falkona, z przodu 2 zębatki a z tyłu 3. Bez przerzutek, w sytuacjach awaryjnych ściągałbym ręcznie (jeszcze to muszę rozważyć bo nie wiem czy nie zostawić przerzutki z tyłu jako napinacz łańcucha) . Dotychczas po zapięciu biegu zmieniałem je może ze 2 razy a tak to na najmocniejszym ustawieniu są a resztę robi silnik. Jak nie używam to po co montować?
maciek72 pisze:
08 lut 2019, 15:44
I po co dwa bidony?


Bo chciałbym zrobić baterię którą mógłbym przepiąć też do innej konstrukcji. Przy dwóch bateriach 48V jak mi jedna padnie przepiąłbym na drugą. Albo połączył 2 szeregowo tylko nie podoba mi się że połączenia między aku będą poza aku. Rzecz do wybadania dlatego pytam czy ktoś coś takiego próbował. Jak zauważył Mitar właśnie przy tym silniku w 1 bidonie będzie mało prądu na zabawę :(
Moja Konstrukcja od razu z recenzją :)
viewtopic.php?f=5&t=2298
Awatar użytkownika
Camis
Forumowicz
Posty: 121
Rejestracja: 26 paź 2018, 16:30
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Recenzja zestawu 1500W

Post autor: Camis »

Maran_hand pisze:
05 lut 2019, 19:37
Też mieszkam w bloku i nikt nic ani słowa..
Niestety nie jest to zgodne z przepisami, jak ktoś zgłosi to można mieć kłopoty ;). I w sumie prawidłowo, w razie pożaru ktoś może zginąć przez porozstawiane wózki, kwiaty i inne przeszkody. U mnie była już 2 razy kontrola i teraz nic na klatkach już nie stoi.
ODPOWIEDZ