Potrzebny spec do centrowania kół Wwa okolice

Tematy związane z wszelką instalacją elektryczną w konwersjach rowerów
ODPOWIEDZ
dawidombra
Forumowicz
Posty: 64
Rejestracja: 27 maja 2018, 12:45

Potrzebny spec do centrowania kół Wwa okolice

Post autor: dawidombra »

Temat jak w tytule, potrzebuję kogoś ogarnietego kto potrafi ogarnąć świat szprych w ebiku jak i klasycznym kole przednim. Wiosną przyszła więc z radością jeżdżę już trochę ale chyba trzeba tam zajrzeć tym bardziej że jedna mi się wypięła :(. O zwykłych serwisach rowerowych,, na pewno Ci zarobią " to nie piszczie bo już sprawdziłem to ogólnie szczekają na Ebiki i raczej się nie lubimy :) Szukam serwisu co ma ewentualnie szprychy na półce i nie robi problemu z tego że koło jest na stałe połączone kablem z rowerem bo tak jest u mnie i w większości tego typu konstrukcji. Szukam lokalizacji Piaseczno, Ursynów, Konstancin, Józefosław itd żeby można się było łatwo złapać ewentualnie podjechać.
dawidombra
Forumowicz
Posty: 64
Rejestracja: 27 maja 2018, 12:45

Re: Potrzebny spec do centrowania kół Wwa okolice

Post autor: dawidombra »

Ok szprychy sobie kupię niema problemu, koszty nie wielkie i lepiej w domu mieć.Tu małe sprostowanie ta jedna szprycha najzwyczajniej w świecie sobie pękła :(
Awatar użytkownika
genjusz
Forumowicz
Posty: 127
Rejestracja: 22 lut 2018, 17:23

Re: Potrzebny spec do centrowania kół Wwa okolice

Post autor: genjusz »

polecam Warszawski Warsztat Rowerowy i Mateusza -> Ursynów (https://www.facebook.com/WWRowerowy). Ma pojecie o centrowaniu, wyprostował mi nawet przednie koło falcona w obręczy moto.
Univega Alpina 500 analog / Falcon QS205
ODPOWIEDZ