przerobka banschi

Tematy związane z wszelką instalacją elektryczną w konwersjach rowerów
ODPOWIEDZ
gniewburzy
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 16 cze 2019, 20:26

przerobka banschi

Post autor: gniewburzy »

edit-https://www.alibaba.com/product-detail/ ... 01114.html jest gdzieś dostępny lub jakiś adapter



witam chciałbym przerobić rowerek (bateria sony vtc5 ile se zmieści obecnie szukam wzoru do wydruku ułożonych w plaster)
chciałem na tył ale os przelotowa wiec mid ale nigdy nie miałem mida i brak mi doświadczenia jaki model wybrać i z kad zamawiać te zużyte zębatki na pewno nie chce pas tylko czujnik nacisku
jaki model wybrać sporo stromych podjazdów lub miasto więcej niż 40 nigdy nie będę jechać ale zasięg ma dla mnie znaczenie . możne wybrać inne ogniwa ?Obrazek
Ostatnio zmieniony 18 cze 2019, 23:15 przez gniewburzy, łącznie zmieniany 1 raz.
ximad
Forumowicz
Posty: 279
Rejestracja: 01 mar 2018, 12:59
Lokalizacja: Poznań

Re: przerobka banschi

Post autor: ximad »

Z czujnikiem nacisku chyba jedyny popularny to tsdz2.
Jezeli zalezy Ci na zasiegu to raczej nie sony vct, one sa wysokopradowe, ale kosztem pojemnosci. Tsdz zalezy od wersji ale przy 750w nie pobiera wiecej niz 20a, wiec przykladowo Sanyo GA by zdaly egzamin.
Awatar użytkownika
Yasiu77
Moderator
Posty: 1319
Rejestracja: 20 mar 2018, 20:17
Lokalizacja: Szczyrk

Re: przerobka banschi

Post autor: Yasiu77 »

W moim też była przelotowa i tak przerobiłem. Na zdjęciu jeszcze niedokończona blokada obrotu bez otworu i śrub. download/file.php?id=5039&mode=view
gniewburzy
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 16 cze 2019, 20:26

Re: przerobka banschi

Post autor: gniewburzy »

myślałem o sony przyszłościowo jak kiedyś będą dostępne silniki na taka os mam dostęp do nich po 7zl


więcej fotek proszę

myślałem o jakimś adapterze ale nie wiem z czego zrobić by był wytrzymały^^ i jak to ogólnie ugrysc


lub ?https://www.alibaba.com/product-detail/ ... 01114.html
Awatar użytkownika
TomaS
Forumowicz
Posty: 930
Rejestracja: 03 maja 2017, 10:00
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: przerobka banschi

Post autor: TomaS »

Rama jeszcze bardziej wytrzymała od sławnej "Kona Stinky" Fajna konstrukcja sie zapowiada.
Jeżdżę na:
1. :SAMURAI BANSHE
2. :CARRERA BANSHE
Awatar użytkownika
Yasiu77
Moderator
Posty: 1319
Rejestracja: 20 mar 2018, 20:17
Lokalizacja: Szczyrk

Re: przerobka banschi

Post autor: Yasiu77 »

tutaj link do innej przeróbki stinky i ameliniowe adaptery http://ebisef.blogspot.com/2017/07/kona ... e-3kw.html. Ja moje udziadowałem klasycznie z jakichś złomów stalowych i wieczorem postaram się jak wrócę zrobić więcej fot viewtopic.php?f=30&t=1325&p=41240&hilit ... sia#p41240
gniewburzy
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 16 cze 2019, 20:26

Re: przerobka banschi

Post autor: gniewburzy »

Obrazek
Obrazek
Obrazek

nie odzywałem se bo bylem na wyjeździe


pojemnik na baterie prawie gotowy prosił bym o pomoc w wyborze napedu centralnego i bms do bateri (13s10p sony vtc5)

z szybka wysyłka bo nie wytrzymam ^^
co do adapterów to jeszcze se waham ale chyba zostanie napęd centralny
ODPOWIEDZ