Prośba o pomoc w doborze zestawu

Tematy związane z wszelką instalacją elektryczną w konwersjach rowerów
ODPOWIEDZ
kormat
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 02 lip 2019, 17:45

Prośba o pomoc w doborze zestawu

Post autor: kormat »

Prośba do doświadczonych użytkowników. Sprawa wygląda następująco: mam rower trekkingowy na kołach 28" i chciałbym go przerobić na e bika za pomocą gotowych zestawów do konwersji. Ważę 110kg i jeżdżę głównie po raczej płaskim terenie( czasami jakieś górki w lesie) w mieście lub w jego okolicy. Jazda typowo rekreacyjno - wycieczkowa oraz dojazdy do pracy . Proszę pomóżcie mi z doborem gotowego zestawu do samodzielnego montażu. Zaznaczam, że na kompletowanie poszczególnych komponentów nie mam, ani czasu, ani wiedzy z tym związanej. Najprościej to ujmując potrzebuję zestaw który zamówię u jednego dostawcy, zamontuję go i będę śmigał elektrykiem. Chciałbym, aby zestaw ten był w stanie poradzić sobie sprawnie z moją "słuszną" wagą i dość dużym rowerem(Stevens 6Xcross Rama 24" ). Zaznaczę tylko, że jestem totalnym laikiem jeżeli chodzi o temat elektryfikacji, a większość danych i oznaczeń jakie podajecie w swoich postach to dla mnie czarna magia. Bardzo liczę na wasze doświadczenie i pomoc.
Awatar użytkownika
verre
Forumowicz
Posty: 767
Rejestracja: 27 maja 2018, 18:52
Lokalizacja: Śląskie

Re: Prośba o pomoc w doborze zestawu

Post autor: verre »

Cześć, polecam gotowy zestaw od kolegi glebor z tego forum, ma chyba jeszcze zestawy S1000R do tego bateria w bidonie i sam sobie szybko ogarniesz. Wszystko u niego dostaniesz ttlko sie śpiesz bo wyjeżdża na urlop :)

Ja ważę z plecakiem pelnym piw też 110kg i daje rade 😀👍
😁😁😁😁😁...😁😁😁
ODPOWIEDZ