Pomoc w wyborze roweru

Tematy związane z wszelką instalacją elektryczną w konwersjach rowerów
gekon
Forumowicz
Posty: 114
Rejestracja: 05 mar 2018, 10:44

Pomoc w wyborze roweru

Post autor: gekon »

Witam.
Chciałbym rozpocząć swoją przygodę z rowerem elektrycznym , ale nie posiadam odpowiedniego roweru ;)
Wiadomo kasy nie ma się jak zwykle za dużo ,by coś konkretnego kupić.Znalazlem coś na aledrogo , ale nie wiem czy dobrze mierzę interesuje mnie coś do 1500zl.
Ważę 75 kg wzrost 182cm rowerek jeździł by bardziej po płaskim terenie , i jakieś wycieczki po lesie ;)
Podam dwa linki
http://allegro.pl/aluminiowy-mtb-focus- ... 68144.html
http://allegro.pl/kross-hexagon-x9-l-ro ... 31037.html
Dziękuję i pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 05 mar 2018, 12:15 przez gekon, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
EV-Maniak
Forumowicz
Posty: 3031
Rejestracja: 21 lut 2018, 9:45
Lokalizacja: Lublin

Re: Pomoc w wyborze roweru

Post autor: EV-Maniak »

Linki nie działają. Wyskakuje błąd 404.
gekon
Forumowicz
Posty: 114
Rejestracja: 05 mar 2018, 10:44

Re: Pomoc w wyborze roweru

Post autor: gekon »

henio pisze:
05 mar 2018, 12:05
Linki nie działają. Wyskakuje błąd 404.
Poprawione
Awatar użytkownika
EV-Maniak
Forumowicz
Posty: 3031
Rejestracja: 21 lut 2018, 9:45
Lokalizacja: Lublin

Re: Pomoc w wyborze roweru

Post autor: EV-Maniak »

A nie chcesz poszukać w tej cenie fulla? Wiadomo, ciut mniej Ci wejdzie ogniw, ale zawsze to full. Można nie raz trafić na olx prawdziwe perełki.
gekon
Forumowicz
Posty: 114
Rejestracja: 05 mar 2018, 10:44

Re: Pomoc w wyborze roweru

Post autor: gekon »

henio pisze:
05 mar 2018, 12:43
A nie chcesz poszukać w tej cenie fulla? Wiadomo, ciut mniej Ci wejdzie ogniw, ale zawsze to full. Można nie raz trafić na olx prawdziwe perełki.
Wiesz...nie wiem czy aż tak mi full jest potrzebny, może kiedyś ;) ale co myślisz o tych rowerach?
Awatar użytkownika
TomaS
Forumowicz
Posty: 932
Rejestracja: 03 maja 2017, 10:00
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Pomoc w wyborze roweru

Post autor: TomaS »

Przy elektrycznym napiędzie full bedzie Ci potrzebny szybciej niż myślisz, zobaczysz :!: . Szkoda czasu i kasy na "sztywnego" :mrgreen:
Wszelkie nierówności odczuwane są na rowerze elektrycznym i zadku dwa razy bardziej nie mówiąc o kołach, baterii, elektryce itd.
Jeżdżę na:
1. :SAMURAI BANSHE
2. :CARRERA BANSHE
Awatar użytkownika
EV-Maniak
Forumowicz
Posty: 3031
Rejestracja: 21 lut 2018, 9:45
Lokalizacja: Lublin

Re: Pomoc w wyborze roweru

Post autor: EV-Maniak »

Ani jeden,a ani drugi nie stanowi jakąś okazję. Wytarguj cenę o 100-150 zł mniejszą i raczej bym się skłaniał w stronę Krossa jak już się uparłeś na sztywniaka. Ale ja bym nie kupował. Tylko full, albo custom.
gekon
Forumowicz
Posty: 114
Rejestracja: 05 mar 2018, 10:44

Re: Pomoc w wyborze roweru

Post autor: gekon »

henio pisze:
05 mar 2018, 13:19
Ani jeden,a ani drugi nie stanowi jakąś okazję. Wytarguj cenę o 100-150 zł mniejszą i raczej bym się skłaniał w stronę Krossa jak już się uparłeś na sztywniaka. Ale ja bym nie kupował. Tylko full, albo custom.
No ok. Możesz coś jako przykład mi tak na szybko znaleźć w tej cenie, chodzi o fulla ;)
Awatar użytkownika
EV-Maniak
Forumowicz
Posty: 3031
Rejestracja: 21 lut 2018, 9:45
Lokalizacja: Lublin

Re: Pomoc w wyborze roweru

Post autor: EV-Maniak »

Z niczym nie wolno się spieszyć. Każdą decyzję podejmować rozważnie i z przemyśleniem. Rower ma mieć możliwie jak największy trójkąt w ramie, osie nie przewlekane i ogólnie konstrukcja ma być mocna, bo dochodzą kilogramy, a i większe siły są przenoszone podczas jazdy. Wejdź na olx. wpisz sobie cenę od-do i czy cała Polska, czy określone województwo. Lepiej zawsze zobaczyć rower przed kupnem na miejscu. Coś znajdziesz to śmiało wklej i my Ci doradzimy. Powodzenia. I pamiętaj się spiesz. To jest dopiero sam początek.
gekon
Forumowicz
Posty: 114
Rejestracja: 05 mar 2018, 10:44

Re: Pomoc w wyborze roweru

Post autor: gekon »

henio pisze:
05 mar 2018, 13:45
Z niczym nie wolno się spieszyć. Każdą decyzję podejmować rozważnie i z przemyśleniem. Rower ma mieć możliwie jak największy trójkąt w ramie, osie nie przewlekane i ogólnie konstrukcja ma być mocna, bo dochodzą kilogramy, a i większe siły są przenoszone podczas jazdy. Wejdź na olx. wpisz sobie cenę od-do i czy cała Polska, czy określone województwo. Lepiej zawsze zobaczyć rower przed kupnem na miejscu. Coś znajdziesz to śmiało wklej i my Ci doradzimy. Powodzenia. I pamiętaj się spiesz. To jest dopiero sam początek.
No ok ;) z tym , że za 1500 zł to raczej nic dobrego nie będzie tym bardziej full...
Dzięki
Awatar użytkownika
EV-Maniak
Forumowicz
Posty: 3031
Rejestracja: 21 lut 2018, 9:45
Lokalizacja: Lublin

Re: Pomoc w wyborze roweru

Post autor: EV-Maniak »

Jak kupiłem swoje Ferrari za 1300 zł, tylko musiałem jechać 500 km autem, ale gościu mi opuścił. Trafiłem na dobrego, zamożnego człowieka ;) Szukajcie a znajdziecie.
gekon
Forumowicz
Posty: 114
Rejestracja: 05 mar 2018, 10:44

Re: Pomoc w wyborze roweru

Post autor: gekon »

henio pisze:
05 mar 2018, 14:03
Jak kupiłem swoje Ferrari za 1300 zł, tylko musiałem jechać 500 km autem, ale gościu mi opuścił. Trafiłem na dobrego, zamożnego człowieka ;) Szukajcie a znajdziecie.
No czytałem co kupiłeś :D no rowerek super...na taką okazję to ja się nie doczekam :D mam już mętlik w głowie ;) a jeszcze nie zacząłem.
elektro-bikes
Forumowicz
Posty: 138
Rejestracja: 18 lut 2018, 10:26
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Pomoc w wyborze roweru

Post autor: elektro-bikes »

Jeżeli budżet na sam rower to 1500 zł to pozostań przy tym co oglądałeś. Na rower z pełną amortyzacją ( używany ), aby to miało sens to od 3000 do 4500 trzeba wydać.
GrzegorzS
Forumowicz
Posty: 359
Rejestracja: 23 lut 2018, 0:14
Lokalizacja: Lubliniec

Re: Pomoc w wyborze roweru

Post autor: GrzegorzS »

Kolego gekon w przyszłym tygodniu będę robił porządki w magazynku, mam tam kilka niedokończonych projektów, jest hardtail na xt-ku w dobrym stanie (1100zł) i nowy full Koba na deore/XT (3,5 tyś). Gdybys był zainteresowany rowerem, częściami do elektryfikacji lub gotowym ebikem do to się odezwij na priv.
elektro-bikes
Forumowicz
Posty: 138
Rejestracja: 18 lut 2018, 10:26
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Pomoc w wyborze roweru

Post autor: elektro-bikes »

gekon
Forumowicz
Posty: 114
Rejestracja: 05 mar 2018, 10:44

Re: Pomoc w wyborze roweru

Post autor: gekon »

elektro-bikes pisze:
05 mar 2018, 20:59
Jeżeli budżet na sam rower to 1500 zł to pozostań przy tym co oglądałeś. Na rower z pełną amortyzacją ( używany ), aby to miało sens to od 3000 do 4500 trzeba wydać.
No właśnie...też tak myślę, że z tym budżetem to trzeba mierzyć w coś takiego.
Dzięki
elektro-bikes
Forumowicz
Posty: 138
Rejestracja: 18 lut 2018, 10:26
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Pomoc w wyborze roweru

Post autor: elektro-bikes »

Nie ma sprawy. Jak co to służę pomocą.
gekon
Forumowicz
Posty: 114
Rejestracja: 05 mar 2018, 10:44

Re: Pomoc w wyborze roweru

Post autor: gekon »

A co sądzicie o takiej ofercie ? Nie wiem czy nie za mały na mnie 182cm.

https://www.olx.pl/oferta/giant-xtc-nrs ... 80b59723ea
Awatar użytkownika
EV-Maniak
Forumowicz
Posty: 3031
Rejestracja: 21 lut 2018, 9:45
Lokalizacja: Lublin

Re: Pomoc w wyborze roweru

Post autor: EV-Maniak »

gekon pisze:
07 mar 2018, 9:10
A co sądzicie o takiej ofercie ? Nie wiem czy nie za mały na mnie 182cm.

https://www.olx.pl/oferta/giant-xtc-nrs ... 80b59723ea
No widzisz znalazłeś fulla w dobrej cenie :) Nie wiem czy nie za mały, trzeba by było się przymierzyć.
gekon
Forumowicz
Posty: 114
Rejestracja: 05 mar 2018, 10:44

Re: Pomoc w wyborze roweru

Post autor: gekon »

henio pisze:
07 mar 2018, 9:43
gekon pisze:
07 mar 2018, 9:10
A co sądzicie o takiej ofercie ? Nie wiem czy nie za mały na mnie 182cm.

https://www.olx.pl/oferta/giant-xtc-nrs ... 80b59723ea
No widzisz znalazłeś fulla w dobrej cenie :) Nie wiem czy nie za mały, trzeba by było się przymierzyć.
No właśnie...ponad 100km do Poznania, ale czy warto boję się że okaże się za mały.
Słabo się znam na rowerach teraz ,dawno dawno temu coś tam kumałem ;) a już na fullach w ogóle się nie znam.
elektro-bikes
Forumowicz
Posty: 138
Rejestracja: 18 lut 2018, 10:26
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Pomoc w wyborze roweru

Post autor: elektro-bikes »

Cena bardzo przystępna. Wszystko zależny od aku jaki tam chcesz zainstalować. Zawsze masz możliwość zbudowania dwóch równoległych pakietów. Kształt nie ma wpływu na cenę, jedynie pojemnik jest szerszy i sterownik trzeba zamontować poza nim. W niektórych przypadkach trzeba również wymienić oś suportu na dłuższą. Ale nie jest to wielki problem. Hmmm jak Ty go nie kupisz to ja go biorę. :D
ximad
Forumowicz
Posty: 279
Rejestracja: 01 mar 2018, 12:59
Lokalizacja: Poznań

Re: Pomoc w wyborze roweru

Post autor: ximad »

Nie wiem czy mierzyles sie pod rame jaki powinienes miec rozmiar. Ja przy identycznym wzroscie teoretycznie powinienem miec rame 46-48cm i faktycznie sie to sprawdza. Dokladnie taki rozmiar jak ten rowerek z olx.
Awatar użytkownika
EV-Maniak
Forumowicz
Posty: 3031
Rejestracja: 21 lut 2018, 9:45
Lokalizacja: Lublin

Re: Pomoc w wyborze roweru

Post autor: EV-Maniak »

Bardzo fajny ten rowerek i mało wyciuchany. A i skrzynkę będzie można łatwiej zrobić niż w moimi. Mówiłem, że są okazje na olx. Posłuchaj rad ximad i szybko działaj. Tylko pamiętaj bez przypału - cenę można zawsze stargować, bo zawsze jest za duża :)
gekon
Forumowicz
Posty: 114
Rejestracja: 05 mar 2018, 10:44

Re: Pomoc w wyborze roweru

Post autor: gekon »

Hehehe...to co? Zapidalam po rower jutro :D
A coooo...walne sobie na dzień kobiet prezent :D
Awatar użytkownika
EV-Maniak
Forumowicz
Posty: 3031
Rejestracja: 21 lut 2018, 9:45
Lokalizacja: Lublin

Re: Pomoc w wyborze roweru

Post autor: EV-Maniak »

Podpowiem Ci jeszcze na czym możesz zbić cenę. To jest raczej handlarz, bo w ofercie ma jeszcze dwa inne rowery, także go ciśnij. Targuj na następujących argumentach:

1. pedały masz raczej do wymiany bo to są do butów.
2. siodełko masz za twarde.
3. opony są przed potopowe ( są dobre, ale marudź, że stare, a guma lubi być nowa, wówczas jest miększa i bezpieczniejsza i będziesz musiał wymienić. Czy wymienisz to już Ty zdecydujesz )
4. hamulce też są dobre, ale to klasyki retro mów, że cylinderek może stanąć zapieczony.
5. powiedz, że specjalnie po niego przyjechałeś aż 100 km, to chociaż na podróż żeby opuścił.

Starguj dla zasady 200 zł, a skończy się na 150, a na pewno na 100 :)

Powodzenia :)
gekon
Forumowicz
Posty: 114
Rejestracja: 05 mar 2018, 10:44

Re: Pomoc w wyborze roweru

Post autor: gekon »

Będę próbował ;)
Dzięki za rady
gekon
Forumowicz
Posty: 114
Rejestracja: 05 mar 2018, 10:44

Re: Pomoc w wyborze roweru

Post autor: gekon »

No i lipa. Dzwoniłem i rozmawiałem gość mówił , że był klient i stwierdził awarie przedniego amortyzatora. Facet oddał rower do serwisu i czeka na sygnał .Rower ogólnie stary z 2001r. nie wiem czy się w to bawić , może raczej ten sztywniak :?
http://allegro.pl/kross-hexagon-x9-l-ro ... 31037.html
Awatar użytkownika
TomaS
Forumowicz
Posty: 932
Rejestracja: 03 maja 2017, 10:00
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Pomoc w wyborze roweru

Post autor: TomaS »

Cierpliwości, czekaj i szukaj dalej.
Jeżdżę na:
1. :SAMURAI BANSHE
2. :CARRERA BANSHE
Awatar użytkownika
Umbur
Moderator
Posty: 1346
Rejestracja: 27 kwie 2017, 11:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Pomoc w wyborze roweru

Post autor: Umbur »

Jak potrzebujesz rower do normalnej jazdy, to hardtail Ci spokojnie wystarczy. Jeździłem 2 lata na takim, a do spokojnych nie należę. ;)
Załóż sobie tylko sztycę amortyzowaną z Suntoura i będzie Ci się wygodnie jeździć. <LINK>
Awatar użytkownika
EV-Maniak
Forumowicz
Posty: 3031
Rejestracja: 21 lut 2018, 9:45
Lokalizacja: Lublin

Re: Pomoc w wyborze roweru

Post autor: EV-Maniak »

A może jak sztywniak to fat-bajk? Fajnie tak sunąć na miękkich oponach. Odchodzą amortyzatory, jakieś ich serwisowanie, światło w ramie duże, konstrukcja prosta i mocna... Nieraz można fat-bajka kupić po dobrej cenie, bo niektórym szybko nie podpasi i chcą się go pozbyć.
Awatar użytkownika
TomaS
Forumowicz
Posty: 932
Rejestracja: 03 maja 2017, 10:00
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Pomoc w wyborze roweru

Post autor: TomaS »

Fat bajk ok tylko 1/3 większa bateria żeby zrobić ten sam zasięg no i jakiś wolny silnik.
Jeżdżę na:
1. :SAMURAI BANSHE
2. :CARRERA BANSHE
Awatar użytkownika
exmotech
Forumowicz
Posty: 323
Rejestracja: 22 lut 2018, 16:19

Re: Pomoc w wyborze roweru

Post autor: exmotech »

Parę razy przewinęła siętu informacja o tym, że rower taki, czy inny jest za mały. Generalnie ostatnio jest jakaś mania kupowania sobie ogromnych ram do rowerów. W przypadku roweru trzeba patrzeć na długość ramy, na odległość między kołami. Im rama niższa tym sztywniejsza i wielkość dopasowuje się sztycą, mostkiem czy riser barem. Ja mam 185cm wzrostu i doskonale jeździło mi się na ramie 17". Rower był zwinny, łatwy do kontroli w powietrzu, pracowała tylko amortyzacja z przodu i z tyłu a rama była sztywna. Generalnie to się rozmiarami ram nie przejmuj. Lepsza mniejsza niż większa, bo większej nie pomnieszysz :-)
gekon
Forumowicz
Posty: 114
Rejestracja: 05 mar 2018, 10:44

Re: Pomoc w wyborze roweru

Post autor: gekon »

exmotech pisze:
07 mar 2018, 21:22
Parę razy przewinęła siętu informacja o tym, że rower taki, czy inny jest za mały. Generalnie ostatnio jest jakaś mania kupowania sobie ogromnych ram do rowerów. W przypadku roweru trzeba patrzeć na długość ramy, na odległość między kołami. Im rama niższa tym sztywniejsza i wielkość dopasowuje się sztycą, mostkiem czy riser barem. Ja mam 185cm wzrostu i doskonale jeździło mi się na ramie 17". Rower był zwinny, łatwy do kontroli w powietrzu, pracowała tylko amortyzacja z przodu i z tyłu a rama była sztywna. Generalnie to się rozmiarami ram nie przejmuj. Lepsza mniejsza niż większa, bo większej nie pomnieszysz :-)
Ok będę miał to na uwadze.
Dzięki
Awatar użytkownika
elektrotonus
Forumowicz
Posty: 1259
Rejestracja: 19 lut 2018, 15:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pomoc w wyborze roweru

Post autor: elektrotonus »

Gekon

Zauważ, że ten full GIANT NRS ma bardzo blisko osi tylnego kola krotki hak przerzutki. Też takie ażurowe haki utrudniają później założenie blokady osi.

Jeśli szukasz fajnego fulla, z idealnymi hakami do montazu silnika to jest taki w Warszawie. Sprzedający od kilku tygodni bezskutecznie wystawia na allegro. Pytałem o cenę mailowo, zanim kupiłem swoją ramę - mówił o 1600 zł. Może i by się udało coś jeszcze wydusić. Wiem, że to troszkę kasy ale baza według mnie jest OK. Jeszcze masz dużą ramę jak na fulla 20 cali. Mam podbny mnodel drugiego roweru, też 20 cali tylko konę dawg matic. Fajnie się jeździ.

http://allegro.pl/rower-mtb-kona-king-k ... 60290.html

Obrazek

powodzenia w szukaniu ;-)
- Wheller DD 250 W - w planowanej modernizacji :-) https://tiny.pl/tnmmg
- Rockrider MID 750 W - "Srebrna Strzała" ;-) https://tiny.pl/tnmmh
- Samurai DD 3500 W - prawie gotowy :) https://tiny.pl/tnmxv
gekon
Forumowicz
Posty: 114
Rejestracja: 05 mar 2018, 10:44

Re: Pomoc w wyborze roweru

Post autor: gekon »

elektrotonus pisze:
08 mar 2018, 1:47
Gekon

Zauważ, że ten full GIANT NRS ma bardzo blisko osi tylnego kola krotki hak przerzutki. Też takie ażurowe haki utrudniają później założenie blokady osi.

Jeśli szukasz fajnego fulla, z idealnymi hakami do montazu silnika to jest taki w Warszawie. Sprzedający od kilku tygodni bezskutecznie wystawia na allegro. Pytałem o cenę mailowo, zanim kupiłem swoją ramę - mówił o 1600 zł. Może i by się udało coś jeszcze wydusić. Wiem, że to troszkę kasy ale baza według mnie jest OK. Jeszcze masz dużą ramę jak na fulla 20 cali. Mam podbny mnodel drugiego roweru, też 20 cali tylko konę dawg matic. Fajnie się jeździ.

http://allegro.pl/rower-mtb-kona-king-k ... 60290.html

Obrazek

powodzenia w szukaniu ;-)
Wygląda naprawdę fajnie.Tylko czy by poszedł na 1500zl? I raczej musiałbym kupić w ciemno nie będę przecież jechał aż do Wawy.
Dzięki
scuda
Forumowicz
Posty: 747
Rejestracja: 24 lut 2018, 21:49
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Pomoc w wyborze roweru

Post autor: scuda »

Rockshox, Fox, Deore XT, poezja za te pieniażki. Jesli nie zajchany to nie kupisz taniej fulla z tym osprzętem. Tylko to hamulce, hayes nine słabo hamują i drogie w serwisie, lepiej odrazu zmienic na jakies budzetowe choćby shimano.
Awatar użytkownika
TomaS
Forumowicz
Posty: 932
Rejestracja: 03 maja 2017, 10:00
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Pomoc w wyborze roweru

Post autor: TomaS »

Brać i się nie zastanawiać bo po pokazaniu na forum ktoś Ci sprzątnie sprzed nosa :mrgreen:
Jeżdżę na:
1. :SAMURAI BANSHE
2. :CARRERA BANSHE
gekon
Forumowicz
Posty: 114
Rejestracja: 05 mar 2018, 10:44

Re: Pomoc w wyborze roweru

Post autor: gekon »

scuda pisze:
08 mar 2018, 8:33
Rockshox, Fox, Deore XT, poezja za te pieniażki. Jesli nie zajchany to nie kupisz taniej fulla z tym osprzętem. Tylko to hamulce, hayes nine słabo hamują i drogie w serwisie, lepiej odrazu zmienic na jakies budzetowe choćby shimano.
Tylko skąd ja będę wiedział że nie jest zajechany? :?
Te 1600 jestem w stanie wydusić, ale czy wszystko przyjdzie sprawne? Hmmm...
Awatar użytkownika
TomaS
Forumowicz
Posty: 932
Rejestracja: 03 maja 2017, 10:00
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Pomoc w wyborze roweru

Post autor: TomaS »

Przesyłka za pobraniem z opcją sprawdzenia.
Jeżdżę na:
1. :SAMURAI BANSHE
2. :CARRERA BANSHE
gekon
Forumowicz
Posty: 114
Rejestracja: 05 mar 2018, 10:44

Re: Pomoc w wyborze roweru

Post autor: gekon »

:o
TomaS pisze:
08 mar 2018, 9:13
Przesyłka za pobraniem z opcją sprawdzenia.
Myślisz , że pójdzie na to?
Awatar użytkownika
TomaS
Forumowicz
Posty: 932
Rejestracja: 03 maja 2017, 10:00
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Pomoc w wyborze roweru

Post autor: TomaS »

Nie kupujesz przecież słomek do koktajli :) Tylko kota w worku za 1500-1600zł.
Jeżdżę na:
1. :SAMURAI BANSHE
2. :CARRERA BANSHE
gekon
Forumowicz
Posty: 114
Rejestracja: 05 mar 2018, 10:44

Re: Pomoc w wyborze roweru

Post autor: gekon »

TomaS pisze:
08 mar 2018, 9:31
Nie kupujesz przecież słomek do koktajli :) Tylko kota w worku za 1500-1600zł.
No tak :D a na co mam zwrócić szczególną uwagę?
Awatar użytkownika
elektrotonus
Forumowicz
Posty: 1259
Rejestracja: 19 lut 2018, 15:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pomoc w wyborze roweru

Post autor: elektrotonus »

Kupno przez allegro zawsze jakaś szansa na reklamację. Może znajdę chwilkę i bym pojechał obejrzeć ten rower ale nie mogę Ci obiecać. Pisz do człowieka, niech zmieni cenę na kt 1600. Kłopot że wiele ludzi nie chce lub nie potrafi dobrze bezpiecznie spakować rower do transportu. Gekon, skąd jestes ?
- Wheller DD 250 W - w planowanej modernizacji :-) https://tiny.pl/tnmmg
- Rockrider MID 750 W - "Srebrna Strzała" ;-) https://tiny.pl/tnmmh
- Samurai DD 3500 W - prawie gotowy :) https://tiny.pl/tnmxv
gekon
Forumowicz
Posty: 114
Rejestracja: 05 mar 2018, 10:44

Re: Pomoc w wyborze roweru

Post autor: gekon »

elektrotonus pisze:
08 mar 2018, 9:57
Kupno przez allegro zawsze jakaś szansa na reklamację. Może znajdę chwilkę i bym pojechał obejrzeć ten rower ale nie mogę Ci obiecać. Pisz do człowieka, niech zmieni cenę na kt 1600. Kłopot że wiele ludzi nie chce lub nie potrafi dobrze bezpiecznie spakować rower do transportu. Gekon, skąd jestes ?
Byłbym Ci ogromnie wdzięczny... jestem z Zielonej Góry
Awatar użytkownika
elektrotonus
Forumowicz
Posty: 1259
Rejestracja: 19 lut 2018, 15:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pomoc w wyborze roweru

Post autor: elektrotonus »

Tylko kwestia odbioru roweru ? Czy Koleś wysle ?
- Wheller DD 250 W - w planowanej modernizacji :-) https://tiny.pl/tnmmg
- Rockrider MID 750 W - "Srebrna Strzała" ;-) https://tiny.pl/tnmmh
- Samurai DD 3500 W - prawie gotowy :) https://tiny.pl/tnmxv
gekon
Forumowicz
Posty: 114
Rejestracja: 05 mar 2018, 10:44

Re: Pomoc w wyborze roweru

Post autor: gekon »

elektrotonus pisze:
08 mar 2018, 10:08
Tylko kwestia odbioru roweru ? Czy Koleś wysle ?
Ale przecież ma opcję wysyłki.
Awatar użytkownika
elektrotonus
Forumowicz
Posty: 1259
Rejestracja: 19 lut 2018, 15:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pomoc w wyborze roweru

Post autor: elektrotonus »

Masz telefon do Niego ?
- Wheller DD 250 W - w planowanej modernizacji :-) https://tiny.pl/tnmmg
- Rockrider MID 750 W - "Srebrna Strzała" ;-) https://tiny.pl/tnmmh
- Samurai DD 3500 W - prawie gotowy :) https://tiny.pl/tnmxv
gekon
Forumowicz
Posty: 114
Rejestracja: 05 mar 2018, 10:44

Re: Pomoc w wyborze roweru

Post autor: gekon »

elektrotonus pisze:
08 mar 2018, 10:13
Masz telefon do Niego ?
661380680
Awatar użytkownika
elektrotonus
Forumowicz
Posty: 1259
Rejestracja: 19 lut 2018, 15:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pomoc w wyborze roweru

Post autor: elektrotonus »

To dzwon i tyle.
- Wheller DD 250 W - w planowanej modernizacji :-) https://tiny.pl/tnmmg
- Rockrider MID 750 W - "Srebrna Strzała" ;-) https://tiny.pl/tnmmh
- Samurai DD 3500 W - prawie gotowy :) https://tiny.pl/tnmxv
gekon
Forumowicz
Posty: 114
Rejestracja: 05 mar 2018, 10:44

Re: Pomoc w wyborze roweru

Post autor: gekon »

elektrotonus pisze:
08 mar 2018, 10:19
To dzwon i tyle.
No będę dzwonil... myślałem ,że go może najpierw zobaczysz :/
ODPOWIEDZ