Elektryki z Chin - współpraca przy sprowadzaniu.

Tematy związane z wszelką instalacją elektryczną w konwersjach rowerów
ODPOWIEDZ
Sparrow
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 21 paź 2019, 11:45

Elektryki z Chin - współpraca przy sprowadzaniu.

Post autor: Sparrow »

Cześć wszystkim.

Rozważam sprowadzanie z chin pojazdów elektrycznych. Mam tu na myśli głównie rowery elektryczne typu enduro oraz inne pojazdy typu scootery.
Posiadam kapitał, mam też osobę która jest stałym bywalcem w chinach, od strony importu temat raczej załatwiony.

Poszukuje do współpracy kogoś oblatanego w temacie elektryków, z kim mógłbym omówić temat silników, baterii, modeli, ram itp.
Tak aby spośród wielu dostępnych modeli na rynku, wybrać wariant który będzie się najlepiej sprzedawał na naszym rynku.
Wstępne rozeznanie rynku posiadam, ale to już temat na pierwszą wspólną rozmowę.
Może znajdzie się na forum ktoś kto również rozważa import, albo będzie skłonny pomóc w wyborze najlepszych modeli, omówić dostępne silniki i baterie, i skonfigurować produkt. Zakres współpracy, rozliczenia - do ustalenia.

Jestem z Poznania, super jeżeli znajdzie się bratnia dusza z tych okolic w celu łatwiejszego spotkania się, ale oczywiście zapraszam do kontaktu osoby z dowolnych rejonów Polski.
Awatar użytkownika
pxl666
Forumowicz
Posty: 5764
Rejestracja: 27 cze 2018, 23:05
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Elektryki z Chin - współpraca przy sprowadzaniu.

Post autor: pxl666 »

Całe rowery czy ramy silniki osprzęt?
Sparrow
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 21 paź 2019, 11:45

Re: Elektryki z Chin - współpraca przy sprowadzaniu.

Post autor: Sparrow »

planowałem całe rowery, gotowce do sprzedaży bez zbędnego składania tu na miejscu.
Jeżeli jednak z różnych względów będzie potrzeba sprowadzania w częściach, też to wchodzi w grę.
Ale pierwotne założenie to gotowe rowery, a nie osprzęt.
Mateusz78721
Forumowicz
Posty: 109
Rejestracja: 03 maja 2018, 23:51
Lokalizacja: Wloszczowa

Re: Elektryki z Chin - współpraca przy sprowadzaniu.

Post autor: Mateusz78721 »

Jeżeli chodzi o osprzet to mogłbym się dołączyć.
Patriko
Forumowicz
Posty: 131
Rejestracja: 30 kwie 2017, 9:20
Lokalizacja: Konin

Re: Elektryki z Chin - współpraca przy sprowadzaniu.

Post autor: Patriko »

Jestem z Wrześni możemy podyskutować ;)
Awatar użytkownika
pxl666
Forumowicz
Posty: 5764
Rejestracja: 27 cze 2018, 23:05
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Elektryki z Chin - współpraca przy sprowadzaniu.

Post autor: pxl666 »

myślę ze będzie spore ssanie na same ramy plus silniki , i jak będziesz miał dobre ceny to i na kupę innych pinkli będzie zbyt - widelce , dampery itd
ja np bym łyknął zooma dh 680 jak weźmiesz w hurcie kilka , sporo ludzi weźmie ramy pod nowe bafangi albo tanie ramy pod chińskie ecrossy itd
GrzegorzS
Forumowicz
Posty: 359
Rejestracja: 23 lut 2018, 0:14
Lokalizacja: Lubliniec

Re: Elektryki z Chin - współpraca przy sprowadzaniu.

Post autor: GrzegorzS »

Sparrow pisze:
21 paź 2019, 12:11

Posiadam kapitał, mam też osobę która jest stałym bywalcem w chinach, od strony importu temat raczej załatwiony.
No to potrzebujesz jeszcze osobę z UC, która te rowery elektryczne zakwalifikuje jako stojaki do świeczek.
Awatar użytkownika
pxl666
Forumowicz
Posty: 5764
Rejestracja: 27 cze 2018, 23:05
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Elektryki z Chin - współpraca przy sprowadzaniu.

Post autor: pxl666 »

Przy hurtowym zakupie raczej cło będzie płacić. Ale ceny będzie miał inne
Sparrow
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 21 paź 2019, 11:45

Re: Elektryki z Chin - współpraca przy sprowadzaniu.

Post autor: Sparrow »

Temat cały czas otwarty na dyskusje. Pierwotne założenie to import gotowych rowerów, ale może przy okazji jakieś akcesoria, części także będą brane pod uwagę.
Poustalam kilka kwestii, może zrobię jakąś ankietę tutaj na forum, aby zbadać rynek, na jakie części byłoby największe zainteresowanie z Waszej strony.
ODPOWIEDZ