wszystko jasne i klarowne w sprawie budowy elektryka tylko...

Tematy związane z wszelką instalacją elektryczną w konwersjach rowerów
ODPOWIEDZ
kadarka157
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 05 wrz 2020, 19:00

wszystko jasne i klarowne w sprawie budowy elektryka tylko...

Post autor: kadarka157 »

Mam pytanie, wszyscy piszą co i jak z budowa elektryka ale nie widzę informacji na temat wagi użytkownika itp. Tak jak piszą wszędzie gdzie nie spojrzę :D na temat hulajnogi elektrycznej o parametrach i wadze ,tak chciał bym się dowiedzieć coś na temat rowerów elektrycznych może ktoś coś. Jak wpływa to na prace całej konstrukcji jak się będzie zachowywać bateria,szybciej się rozładowywała itp.
Dziękuję z góry o jakieś informacje na ten temat,bo jestem ciekawy :)
Ostatnio zmieniony 05 wrz 2020, 21:03 przez kadarka157, łącznie zmieniany 1 raz.
slow
Forumowicz
Posty: 525
Rejestracja: 16 mar 2018, 14:41
Lokalizacja: podkarpackie

Re: wszystko jasne i klarowne w sprawie budowy elektryka tylko...

Post autor: slow »

Mam pytanie, wszyscy piszą co i jak z budowa elektryka ale nie widzę informacji na temat wagi użytkownika itp.
Bo to forum rowerowe a nie forum dla puszystych czy jakieś inne dietetyczne.
Tak jak piszą wszędzie gdzie nie spojrzę :D na temat hulajnogi elektrycznej o parametrach i wadze ,tak chciał bym się dowiedzieć coś na temat rowerów elektrycznych może ktoś coś.
Co konkretnie chcesz się dowiedzieć? NA stronach producentów i sprzedawców nie ma parametrów?
Jak wpływa to na prace całej konstrukcji jak się będzie zachowywać bateria,szybciej się rozładowywała itp.
Ale co? Waga użytkownika? Bateria z większą waga powinna zachowywać się poprawnie ale na pewno szybciej będzie się rozładowywała. Cala konstrukcja przy większej wadze rowerzysty też będzie bardziej obciążona. Tu nie ma znaczenie czy rower jest elektryczny czy nie. Cięższy użytkownik powoduje szybsze zużycie.
Dziękuję z góry o jakieś informacje na ten temat,bo jestem ciekawy
Jak zadasz konkretne pytania uzyskasz konkretną odpowiedź.
tkoko
Forumowicz
Posty: 4986
Rejestracja: 03 maja 2017, 8:07
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: wszystko jasne i klarowne w sprawie budowy elektryka tylko...

Post autor: tkoko »

Życzę przyjemnego testowania wpływu wagi na osiągi roweru :D

https://www.electricbikesimulator.com/index,pl.html
ODPOWIEDZ