Szukam osoby z Poznania

Tematy związane z wszelką instalacją elektryczną w konwersjach rowerów
ODPOWIEDZ
Artenidas
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: 03 cze 2021, 12:37

Szukam osoby z Poznania

Post autor: Artenidas »

Witam. Jestem nowym posiadaczem Falcona V2 używanego 8,5kw 44ah bateria od Marian Project, sterownik sab 72150 i szukam osoby z Poznania, która ogarnęła mi z nim kilka spraw. Mam wrażenie, że albo rama(w miejscu gdzie wkręcany jest napinacz nie ma lakieru i jest lekka rdza) albo napinacz łańcucha jest skrzywiony, ponieważ nie leci on równo z linią łańcucha i przy pedałowaniu do tyłu łańcuch wyskakuje z zębatki z tyłu. Miałbym jeszcze kilka innych spraw... :)

Jeszcze mam pytanie co do baterii. Rower był składany niby w 2017 roku ale ma maks ok 40 ładowań. Wczoraj zrobiłem ok 40km z prędkościami 30-60km/h max i na (najprostszym) voltomierzu pokazywało, że zostało 76v nie wiem na ile można ufać takiemu voltomierzowi z dokładnością.
Ostatnio zmieniony 03 cze 2021, 12:51 przez Artenidas, łącznie zmieniany 3 razy.
miki
Forumowicz
Posty: 1412
Rejestracja: 14 gru 2019, 11:46

Re: Szukam osoby z Poznania

Post autor: miki »

Masz tam jakiś watomierz? On dość dokładnie pokazuje ilość zużytej energii. Po kilku cyklach będziesz już wiedział ile Wh masz w "baku".
Artenidas
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: 03 cze 2021, 12:37

Re: Szukam osoby z Poznania

Post autor: Artenidas »

Watomierza nie ma tylko taki voltomierz ale obstawiam, że dokładny to on nie jest.

Ostatnio zmieniony 03 cze 2021, 13:40 przez Artenidas, łącznie zmieniany 1 raz.
Artenidas
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: 03 cze 2021, 12:37

Re: Szukam osoby z Poznania

Post autor: Artenidas »

Zamierzam zamontować komputer MPe ale szukam osoby w Poznania, która by ogarnęła ten temat. :)
ODPOWIEDZ