Rower pod konwersję

Tematy związane z wszelką instalacją elektryczną w konwersjach rowerów
ODPOWIEDZ
Mixons
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: 21 lip 2022, 20:25

Rower pod konwersję

Post autor: Mixons »

Cześć, planuje zakup roweru pod konwersję na elektryczny dla taty(57lat). Wzrost 180cm, przekrok 86cm, waga 90kg. Będzie służył do jazdy po mieście oraz na wycieczki w raczej lekki teren, czasem las. Celuje raczej w MTB ze względu na uniwersalność. Ważne żeby pozycja była w miarę rekreacyjny i wygodna, nie za bardzo sportowa. Może być używany i raczej w taki celuje, ale na razie nie znalazłem nic co by mnie przekonało jeśli chodzi o używki. Jeśli używka to musi być z Krakowa lub okolic, aby była szansa go zobaczyć i sprawdzić. Cena samego roweru to max 3k. Jeśli chodzi o silnik i baterię to jestem już zdecydowany na zestaw z Mxus xf15 z Nexun i bateria 48v 20ah z MgVolt.
Po poszukiwaniach wpadł mi w oko ten Indiana: https://www.mediaexpert.pl/rowery/rower ... CKEALw_wcB

Miałem wątpliwości co do tego, że to rower z marketu, ale czytałem o nim na forach i zbiera pozytywne opinie. A osprzęt wydaje się dobry za tę cenę włącznie z amortyzatorem. Zastanawiam się jeszcze czy rama 21" nie będzie za duża oraz przede wszystkim czy da radę zamontować silnik Mxus xf15 z tyłu przy kasecie 10-rzędowej?
Awatar użytkownika
Yasiu77
Moderator
Posty: 1324
Rejestracja: 20 mar 2018, 20:17
Lokalizacja: Szczyrk

Re: Rower pod konwersję

Post autor: Yasiu77 »

Da radę, do 11s jest
ODPOWIEDZ