Spawanie stali i aluminium

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
adam
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: 20 mar 2018, 22:30

Re: Spawanie stali i aluminium

Post autor: adam »

Z czasem u mnie krucho ale postaram się pomóc w miarę możliwości. Adam 502775097
Warszawa.
grafffik

Re: Spawanie stali i aluminium

Post autor: grafffik »

jak komuś się nie śpieszy i może poczekać np. do weekendu, dysponuje swoim TIGiem, mam uprawnienia, pospawam zarówno INOX, czarną jak i mieszanki. Spawam zarówno w osłonie Argonu jak i mieszanek. Gaz dobieram na podstawie swojego wieloletniego doświadczenia - lub żądań klienta.

Dysponuje swoim materiałem, a to czego nie mam jestem w stanie ogarnąć z dnia na dzień po dobrych zniżkach
Alu nie spawam bo zdrowie mam jedno - i nie ma od tego wyjątków

Dla forumowiczów spawanie po kosztach ;] Warszawa - dzielnica Wesoła (600m od urzędu dzielnicy).
W rozliczeniu wychodzę z założenia - dziś Ty potrzebujesz mnie, może ja jutro będę potrzebował Ciebie :)

Wycinam również laserem i wodą (nie przycinam - mogę też dać od razu namiary na kilka firm najbliższych zamieszkania) oraz projektuje 2D w Auto CAD i 3D SolidWorks.

Przeprowadzam operacje typu zdjęcie wymiarów z poszczególnych elementów czy symulowanie obciążeń i naprężeń.

Na co dzień mam kontakt z Instytutem Technicznym Lotnictwa oraz Wojskowym Instytutem Technicznym Uzbrojenia - projektuje rysunki techniczne w technologiach powyżej oraz pod CNC.

Ceny projektowania od 60 zł/h brutto, oczywiście faktura.

kontakt poniżej.Głównie Warszawa i okolice - lub na zasadzie współpracy - dalsze rejony
Awatar użytkownika
Tombe
Forumowicz
Posty: 97
Rejestracja: 21 lut 2018, 10:47
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: Spawanie stali i aluminium

Post autor: Tombe »

grafffik pisze:
28 lip 2019, 22:41

Alu nie spawam bo zdrowie mam jedno - i nie ma od tego wyjątków
Polecam zaopatrzyć się w wyciąg i/lub przyłbicę z nawiewem bo spawanie stali wiele zdrowsze nie jest ;)
grafffik

Re: Spawanie stali i aluminium

Post autor: grafffik »

Pewnie że tak. Jednak zajmuje się tym okazjonalnie, więc po prostu wolę alu nie spawać. :-) a elektrody torowe poszły w śmietnik już dawno temu. :-)
tomaszz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 05 paź 2022, 23:42

Re: Spawanie stali i aluminium

Post autor: tomaszz »

Witam, spawam tig, mig stal i aluminium, okolice krakowa
ODPOWIEDZ