Kukurin G2 Master wyłącza się po 7 sekundach

Dyskusje co kupić, konsultacje parametrów, ceny i dostępności
ODPOWIEDZ
Jezyk
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 24 sie 2025, 8:57

Kukurin G2 Master wyłącza się po 7 sekundach

Post autor: Jezyk »

Kupiłem hulajnogę Kukurin G2 Master 2 tygodnie temu i przejechałem na niej 250 km. Pojawił się problem – po włączeniu hulajnoga wyłącza się po około 7 sekundach. W tym czasie można normalnie jechać i korzystać z menu, ale później całkowicie się wyłącza.

Wczoraj działała jeszcze bez zarzutu, natomiast po podłączeniu do ładowarki i ponownym uruchomieniu pojawił się ten problem.

Czy ktoś miał podobną sytuację i znalazł rozwiązanie?
Awatar użytkownika
Tooropek
Forumowicz
Posty: 2536
Rejestracja: 08 wrz 2018, 10:50

Re: Kukurin G2 Master wyłącza się po 7 sekundach

Post autor: Tooropek »

Padła bateria prawdopodobnie. Kukiriny czy kamikaze to najgorszy sort jeśli chodzi o zasilanie. Nie słyszałem jeszcze żeby jakaś bateria w kukirinie przeżyła sezon albo dwa i nadawała się jeszcze do czegokolwiek. Jeżeli chcesz ją sprawdzić to daj znać na priv.
* Akumulatory * Bidony * 36V/48V. Zapraszam na priv.
Jezyk
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 24 sie 2025, 8:57

Re: Kukurin G2 Master wyłącza się po 7 sekundach

Post autor: Jezyk »

Wyświetlacz pokazuje, że bateria jest naładowana do pełna. Przy ustawieniu 3 biegu (czyli odblokowaniu do 60 km/h) hmm przypisza normalnie jakby wszystko było ok tylko po 7 sekundach się wyłącza. Jakby padła bateria to chyba w ogóle by nie jechała albo byłby spadek mocy? 🤔
Awatar użytkownika
Tooropek
Forumowicz
Posty: 2536
Rejestracja: 08 wrz 2018, 10:50

Re: Kukurin G2 Master wyłącza się po 7 sekundach

Post autor: Tooropek »

Jak jest do pełna naładowana to jakie ma napięcie faktyczne? Nie z wyświetlacza tylko z wyjścia na sterownik?
* Akumulatory * Bidony * 36V/48V. Zapraszam na priv.
Jezyk
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 24 sie 2025, 8:57

Re: Kukurin G2 Master wyłącza się po 7 sekundach

Post autor: Jezyk »

W ramach gwarancji Kukirin przysłał mi nowy wyświetlacz i hulajnoga działa 😁
Mam nadzieję, że więcej problemów już z nią nie będzie.
ODPOWIEDZ