Jaka dętka na tył do Motus Scooty 10 us 2022

Dyskusje co kupić, konsultacje parametrów, ceny i dostępności
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Grassini
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 30 maja 2023, 12:35
Lokalizacja: LDZ

Jaka dętka na tył do Motus Scooty 10 us 2022

Post autor: Grassini »

Witam,
hulajnogę posiadam od czerwca zeszłego roku i w dniu wczorajszym po raz drugi przebiła/pękła mi tylnia dętka. Hulajnogą nie jeździłem zimą, sezon zakończyłem w październiku a na początku kwietnia rozpocząłem sezon. Jeżdżę głównie w dni pogodne. Trasa, którą pokonuje jest głównie po ścieżkach rowerowych. Mam wrażenie, że opona nie wytrzymuje przejazdu przez torowisko tramwajowe bo raczej nie została przebita przez szkło bardziej przez wspomniane torowisko. Choć to są tylko moje przypuszczenia ale do brzegu.
Chciałbym poprosić Was o polecenie bardzo dobrej dętki, wzmocnionej i o wasze doświadczenie z pękającymi dętkami.
Dodam jeszcze, że po pierwszym przebiciu dętki hulajnogę zawiozłem do serwisu. Nie wiem dokładnie co się stało z pierwszą dętką, ale naprawa była kosztowna (koło do 200 zł przy okazji jeszcze klocki bo po 500 km już były zjechane). Miało to miejsce koło września, a teraz chciałbym dętkę wymienić samodzielnie. Mam odpowiednie narzędzia, obejrzałem film instruktażowy i chcę tego dokonać sam, aby dokładnie sprawdzić co tym razem stało się z dętką.
ODPOWIEDZ