Iscooter mocna hulajnoga z aliexpress szukam opinii.

Dyskusje co kupić, konsultacje parametrów, ceny i dostępności
ODPOWIEDZ
bartek24m
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: 16 sie 2018, 0:52

Iscooter mocna hulajnoga z aliexpress szukam opinii.

Post autor: bartek24m »

Zastanawiam sie nad zakupem tej hulajnogi

2 148,24 zł 31%OFF | Iscooter pojedynczy dysk 2019 silnik zawieszenie hydrauliczne 10 Cal składany skuter elektryczny z 800 W silnika turbinowego
https://s.click.aliexpress.com/e/cOLoqnHW


Niestety zero opinii u sprzedawcy.

Moze ktoś rozpoznaje ta hulajnoge i moze cos wiecej o niej powiedziec.
stanislaw.kula
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 27 sie 2019, 14:22

Re: Iscooter mocna hulajnoga z aliexpress szukam opinii.

Post autor: stanislaw.kula »

Ja wybrałbym jakąś hulajnogę, która jest sprzedawana w Polsce - dużo elementów 'sypie się' w tych chińskich hulajnogach i dobrze mieć części pod ręką. Wiadomo, że akurat z baterią, sterownikiem to jakoś człowiek sobie poradzi - gorzej jak trzeba będzie sztukować elementy zawieszenia i dopasowywać. kugoo takiego modelu nie ma - ale gdybyś brał od nich, mógłbyś zgłosić się na serwis z byle ehh. nie wiem jak w innych "markach"
Awatar użytkownika
pxl666
Forumowicz
Posty: 5764
Rejestracja: 27 cze 2018, 23:05
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Iscooter mocna hulajnoga z aliexpress szukam opinii.

Post autor: pxl666 »

E no jak silnik turbinowy to trzeba brać
Awatar użytkownika
BeneQ
Forumowicz
Posty: 55
Rejestracja: 10 kwie 2021, 18:45
Lokalizacja: Milówka

Re: Iscooter mocna hulajnoga z aliexpress szukam opinii.

Post autor: BeneQ »

bartek24m pisze:
27 maja 2019, 21:04
Zastanawiam sie nad zakupem tej hulajnogi

2 148,24 zł 31%OFF | Iscooter pojedynczy dysk 2019 silnik zawieszenie hydrauliczne 10 Cal składany skuter elektryczny z 800 W silnika turbinowego
https://s.click.aliexpress.com/e/cOLoqnHW


Niestety zero opinii u sprzedawcy.

Moze ktoś rozpoznaje ta hulajnoge i moze cos wiecej o niej powiedziec.
Ta Hulajka z Aliexpresu to śliskla sprawa wygląda jak podróbka podróbki . Pewnie będzie drożej ale sprawdź sobie hulajki na Vsett.pl albo Techlife.pl gwarancja i servis bez problemu
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2021, 20:46 przez BeneQ, łącznie zmieniany 1 raz.
TerryFox
Forumowicz
Posty: 162
Rejestracja: 05 gru 2019, 12:10

Re: Iscooter mocna hulajnoga z aliexpress szukam opinii.

Post autor: TerryFox »

Do techlife przejedz sie sprawdzic jak sie jezdzi taka mocna hulajka. Albo pozycz jesli ktos ma w okolicy. Ja sie przejechalem, na razie przeszla mi ochota na mocna hulajnoge po tej jezdzie, ale pomysl gdzies tam caly czas sie tli.
Z miejscem zakupu.. wg wlasnego wyboru. Przebitka aliexpress vs krajowa dystrybucja jest gigantyczna. Hulajka w ktora ja celuje w PL kosztuje 8 tys PLN. Na aliexpress... 5 tys, w tym koszt transportu i podatki (jak twierdzi Chinczyk) oplacane przez wysylajacego. Wiec roznica jest GIGANTYCZNA. Ja rozumiem koszty prowadzenia dzialalnosci, podatki, itd. Ale tu mowimy o przebitce rzedu 60%. Za pozostale 3 tys mozna kupic duuuuzo czesci nawet gdyby nowke trzeba bylo naprawiac.
No chyba ze potrzebna gwarancja, serwis itd - co kto woli.

I do BeneQ, odkopujesz ciekawe tematy sprzed lat, czy mi sie wydaje czy masz cos wspolnego z JEDNA firma ktora jest wlascicielem obu wymienionych przez Ciebie stron ?
Awatar użytkownika
BeneQ
Forumowicz
Posty: 55
Rejestracja: 10 kwie 2021, 18:45
Lokalizacja: Milówka

Re: Iscooter mocna hulajnoga z aliexpress szukam opinii.

Post autor: BeneQ »

TerryFox pisze:
12 kwie 2021, 0:06
I do BeneQ, odkopujesz ciekawe tematy sprzed lat, czy mi sie wydaje czy masz cos wspolnego z JEDNA firma ktora jest wlascicielem obu wymienionych przez Ciebie stron ?
Sprecyzuj ? bo nie kumam o co Ci biega

z Techlife mam tyle wspólnego że kupiłem u nich 2 hulajki , dla siebie i dla żony
Awatar użytkownika
BeneQ
Forumowicz
Posty: 55
Rejestracja: 10 kwie 2021, 18:45
Lokalizacja: Milówka

Re: Iscooter mocna hulajnoga z aliexpress szukam opinii.

Post autor: BeneQ »

BeneQ pisze:
17 lip 2021, 16:51
TerryFox pisze:
12 kwie 2021, 0:06
I do BeneQ, odkopujesz ciekawe tematy sprzed lat, czy mi sie wydaje czy masz cos wspolnego z JEDNA firma ktora jest wlascicielem obu wymienionych przez Ciebie stron ?
Sprecyzuj ? bo nie kumam o co Ci biega

z Techlife mam tyle wspólnego że kupiłem u nich 2 hulajki , dla siebie i dla żony
Jak chcecie hulajkę dla chopa 90kg to polecam Ultrona na kołąch 13'' są wersje w okolicach 6-7 tys zł ale i również w cenie zaporowej 11tys zł
wszelkie hulajki z kołami poniżej 10'' to sprzęt dla kobity 50kg albo dla dzieciaków
ODPOWIEDZ