Kugoo G-Booster

Dyskusje co kupić, konsultacje parametrów, ceny i dostępności
ODPOWIEDZ
arten
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: 31 paź 2021, 10:36

Kugoo G-Booster

Post autor: arten »

Witam wszystkich! W końcu zdecydowałem się na zakup.Najpierw myślałem o Thunder Angle ,ale z powodu kłopotów w zakupie poszedłem jeszcze dalej jeśli chodzi o parametry i wybrałem to co w temacie.Większa moc i dwa silniki uznałem za lepsze rozwiązanie dla mnie ponieważ zamierzam jeździć także w górach.Hulajnoga-rakieta trzeba uważać na manetkę gazu. W ustawieniu z dwoma silnikami potrafi zerwać przyczepność pod 100kg użytkownikiem przy starcie.Można startować na 1 silniku i potem dołączyć drugi.W instrukcji można przeczytać ciekawą informację z której wynika ,że jazda na 2 silnikach wydłuża zasięg.Czy też tak macie w swoich hulajkach?
Awatar użytkownika
tomekhulajka
Forumowicz
Posty: 114
Rejestracja: 25 paź 2021, 8:46
Lokalizacja: świdwin

Re: Kugoo G-Booster

Post autor: tomekhulajka »

Myślę że wydłuża zasięg jazdy przez np. godzine szybciej i dalej pojedziesz ale Aku więcej musi oddać energii . Chyba że chodzi o żywotność silników ? To może i tak na dwóch zawsze lżej . Sam nie wiem co o tym myśleć . Pierwszy raz słyszę o czymś takim . A kugoo dobry sprzęt miałem dwa wcześniej fajnie się prowadzi a M4PRO to będę miał sentyment bo pierwsza trochę mocniejszy sprzęt w mojej historii.
Pozdrawiam Tomek
gość
Forumowicz
Posty: 433
Rejestracja: 20 maja 2019, 22:28

Re: Kugoo G-Booster

Post autor: gość »

Silniki dużo krócej pracują w przeciążeniu i mało wydajnym zakresie obrotów.
Jeśli akumulator będzie odpowiednią wydajność prądową, nie jest przeciążony poborem prądu i nie traci energii na grzanie to używanie dwóch silników może zwiększyć zasięg.
Awatar użytkownika
tomekhulajka
Forumowicz
Posty: 114
Rejestracja: 25 paź 2021, 8:46
Lokalizacja: świdwin

Re: Kugoo G-Booster

Post autor: tomekhulajka »

Ma to sens . Nie jestem orłem w takich sprawach ale to brzmi rozsądnie. Czy trzeba mu dołączać jak najczęściej drugi silnik . Nawet przy delikatnej jeździe . Na to wychodzi.
Awatar użytkownika
tomekhulajka
Forumowicz
Posty: 114
Rejestracja: 25 paź 2021, 8:46
Lokalizacja: świdwin

Re: Kugoo G-Booster

Post autor: tomekhulajka »

Jeszcze jest tylko mały problem bo na dwóch 1200W każdy ciężko na prostej drodze utrzymać płynność jazdy na tych manetkach palcowych . Na dwóch silnikach bardzo zrywa przy każdym naciśnięciu manetki palcem i tu właśnie myślę o.manetce kciukowej może płynność przyspieszania jest lepsza . Albo nie w sumie to głośno myślę .
gość
Forumowicz
Posty: 433
Rejestracja: 20 maja 2019, 22:28

Re: Kugoo G-Booster

Post autor: gość »

Z kciukową też może być problem, zwłaszcza na wertepach.
Ja pod dźwignie wkładam środkowy palec 8 robię nim opór dla wskazującego palca który jest na dźwigni.
Awatar użytkownika
tomekhulajka
Forumowicz
Posty: 114
Rejestracja: 25 paź 2021, 8:46
Lokalizacja: świdwin

Re: Kugoo G-Booster

Post autor: tomekhulajka »

Dobry pomysł ! Właśnie wypróbowałem i to działa . Jest jakiś tam opór i jest bezpieczniej . Trochę nie wypał temanetki na palec wskazujący no ale co innego wymyślić można 😁
ODPOWIEDZ