Xiaomi Mijia 1S

Dyskusje co kupić, konsultacje parametrów, ceny i dostępności
ODPOWIEDZ
Olivia1975
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 16 lis 2021, 7:42
Kontakt:

Xiaomi Mijia 1S

Post autor: Olivia1975 »

Witam wszystkich. Mam pytanie odnośnie tej najtańszej hulajnogi od Xiaomi, czyli Mijia 1S. Szukam takiej na początek przygody z tym sprzętem żeby móc wygodnie i szybko się poruszać bez męczenia jak najniższym kosztem. Do pracy mam 6km i mogę ładować tam jeśli by trzeba było. Opłaca się taką w ogóle brać pod uwagę, czy to tylko dla chwalenia się przez producenta jakie to tanie i muszę zerknąć chociaż półkę wyżej? Będę wdzięczna za wszelkie porady i sugestie :)
gość
Forumowicz
Posty: 433
Rejestracja: 20 maja 2019, 22:28

Re: Xiaomi Mijia 1S

Post autor: gość »

Najtaniej będzie kupić używaną hulajnoge, taką M365 można wyrwać już za 700~800 zł i myślę że więcej nie warto wydawać na sprzęt z tej półki.

Hulajnogi tej klasy to takie minimum, wystarczy żeby dać trochę frajdy, łatwo się przenosi i można z nią wejść wszędzie.

Mam Thunder Angel i M365 chętnie korzystam z jednej i drugiej w zależności od sytuacji.
TerryFox
Forumowicz
Posty: 162
Rejestracja: 05 gru 2019, 12:10

Re: Xiaomi Mijia 1S

Post autor: TerryFox »

Tez mialem Xiaom - wtedy (ierwszy wypust) nazywala sie po prostu M365. Teraz jej odpowiednikiem jest ten podstawowy model.
Zalezy ile wazysz, ale 6 km spokojnie da rade. Jesli nie masz dziurawych chodnikow albo jestes szczesciarzem ktory ma dostep do rownych jak stol sciezek rowerowych - bedzie sz zadowolony. Ogromnym plusem tej hulajki jest jej relatywnie niska waga i kompaktowe rozmiary. Pakowalem sie z nia do autobusu czy tam pociagu podmiejskiego i zajmowala tyle miejsca co nic.
Minusem - brak zawieszenia i male kółka, wiec tu jakosc terenu ma kluczowe znaczenie. A pozatym.. wciaz uwazam ze to swietny sprzet :) Co zreszta widac spogladajac na rynek i widzac dziesiatki jesli nie setki klonow tej hulajki.
ODPOWIEDZ