Jaką hulajnogę kupić w granicach 2300 zł?

Dyskusje co kupić, konsultacje parametrów, ceny i dostępności
ODPOWIEDZ
PawelJumper
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 03 kwie 2022, 17:38

Jaką hulajnogę kupić w granicach 2300 zł?

Post autor: PawelJumper »

Witam,

Planuję kupić swoją pierwszą hulajnogę elektryczną. Budżet jaki chcę przeznaczyć to ok 2300 zł.
Czy mógłby mi ktoś polecić coś konkretnego. Zależy mi na przyzwoitym zasięgu ale też na solidnej konstrukcji.
Mocno zastanawiam się nad Xiaomi Mi Pro 2 - ma dużo pozytywnych opinii.
Podczas szukania wyświetliła mi się również hulajnoga Motus Scoot 10 z 2021 - bardzo dobry zasięg, prędkość 35 km/h do tego promocja w Neonet. Jednak poczytałem opinie i nie są zbyt przychylne.

Czy miał ktoś do czynienia z powyższymi i mógłby wyrazić opinię?
A może ma ktoś jakiś inny model godny polecenia w podobnych pieniądzach.

Z góry dziękuję za każdą cenną poradę ;)
gość
Forumowicz
Posty: 433
Rejestracja: 20 maja 2019, 22:28

Re: Jaką hulajnogę kupić w granicach 2300 zł?

Post autor: gość »

Wybierz taką która ma większą baterie.
Więcej V to wyższa prędkość.
Więcej Ah to większy zasięg i żywotność akumulatora.

Jeśli jest to samo to patrz na hamulce, najlepsze są hydrauliczne, później tarczowe na linkę, później bębnowe a na końcu elektroniczne.

Później jest serwis - najlepiej dor to dor.
Awatar użytkownika
Tooropek
Forumowicz
Posty: 2028
Rejestracja: 08 wrz 2018, 10:50

Re: Jaką hulajnogę kupić w granicach 2300 zł?

Post autor: Tooropek »

Większa bateria to również większy wydatek, większa waga, gabaryt, mobilność, dystans, koszty. Rozmiar hulajnogi też ma znaczenie i jeżeli zależy Ci na komforcie to pełne zawieszenie jak w kugoo będzie masz już taką opcję, jak sztywna to m365 pro. Tak samo naprawy czy serwis to m365 pro niby części dostępne ale samo zasilanie to bms dedykowany z bt i on sprawia najwięcej problemów. M365 jest "dyskretną" hulajnogą nie rzucają się z daleka w oczy a hulajnogi firmy kugoo zwracają uwagę na każdym kroku choćby ze względu na gabaryty. Na YT szafa czy klawiatur pokazali jakieś tam hmm ale nie na tym wybór się kończy... Najlepiej fizycznie obejrzeć kilka hulajnóg i przetestować tak by nie żałować wyboru.
* Akumulatory * Bidony * 36V/48V. Zapraszam na priv.
Awatar użytkownika
irrss
Forumowicz
Posty: 84
Rejestracja: 15 mar 2018, 19:27
Lokalizacja: Poznań

Re: Jaką hulajnogę kupić w granicach 2300 zł?

Post autor: irrss »

Dyskrecja ważna rzecz. Od niej zależy czy wyrzucają z tramwajów. Ja mam dużą to mnie wyrzucono, a kiedyś spotkałem kogoś, kto ma maleńkiego motusa, to mówi, że nigdy nie miał takiej sytuacji.
ODPOWIEDZ