Możliwe spostrzeżenia Kugoo G-Booster 1600

Dyskusje co kupić, konsultacje parametrów, ceny i dostępności
ODPOWIEDZ
Ni3ghtmare
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 07 kwie 2022, 9:00

Możliwe spostrzeżenia Kugoo G-Booster 1600

Post autor: Ni3ghtmare »

Hej, planuje kupić jakąś porządniejszą hulajnogę, którą moge poszaleć na pustych drogach. Znalazłem hulajnoge Kugoo G-Booster 1600 W. Łączy ona dużą prędkość, moc (2 silniki) oraz zadowalający zasięg, jednak moją uwage zwróciło mocowanie kół (tylko z jednej strony) przez co mam wrażenie że pod jakimś naciskiem może sie złamać bądź wykrzywić, mocowanie ramy z podestem które jest niepełne i nie wygląda zbyt wytrzymale, jak i mechanizm amortyzatora w którym prawdopodobnie jest mała sprężyna która za kilka lat puści. Macie jakieś opinie lub spostrzeżenia na temat tego pojazdu, oraz jego jakości wykonania? Czy może moje zastrzeżenia są błędne i nie mam sie czym martwić? A może w tej cenie znajde coś lepszego, co spełni moje wymagania?

https://zapodaj.net/f06118156c2ff.png.html
Ostatnio zmieniony 07 kwie 2022, 9:13 przez Ni3ghtmare, łącznie zmieniany 1 raz.
Baranski86
Forumowicz
Posty: 443
Rejestracja: 04 paź 2019, 19:14

Re: Możliwe spostrzeżenia Kugoo G-Booster 1600

Post autor: Baranski86 »

Ni3ghtmare pisze:
07 kwie 2022, 9:12
Hej, planuje kupić jakąś porządniejszą hulajnogę, którą moge poszaleć na pustych drogach. Znalazłem hulajnoge Kugoo G-Booster 1600 W. Łączy ona dużą prędkość, moc (2 silniki) oraz zadowalający zasięg, jednak moją uwage zwróciło mocowanie kół (tylko z jednej strony) przez co mam wrażenie że pod jakimś naciskiem może sie złamać bądź wykrzywić, mocowanie ramy z podestem które jest niepełne i nie wygląda zbyt wytrzymale, jak i mechanizm amortyzatora w którym prawdopodobnie jest mała sprężyna która za kilka lat puści. Macie jakieś opinie lub spostrzeżenia na temat tego pojazdu, oraz jego jakości wykonania? Czy może moje zastrzeżenia są błędne i nie mam sie czym martwić? A może w tej cenie znajde coś lepszego, co spełni moje wymagania?

https://zapodaj.net/f06118156c2ff.png.html
Laotie es18 lite jest lepsza
arten
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: 31 paź 2021, 10:36

Re: Możliwe spostrzeżenia Kugoo G-Booster 1600

Post autor: arten »

Moim Kugoo G jeździł koleś o wadze 130 kg.i nic się nie stało. Jednak zawieszenie jest raczej twarde i do póki jeździsz po gładkim to jest super a "kocie łby " to nie jest jej żywioł.Rozważ jaką hulajkę chcesz także pod kątem wagi.Kugoo to 30kg i j to dla mnie maksimum. Spora waga jest dobra dla stabilności przy większych prędkościach .Jedzie do 50km/h i to też dla mnie ok. Zrobiłem konieczne moim zadaniem modyfikacje: przedłużenie tylnego błotnika i podwyższenie i lekkie odepchnięcie kiery do przodu (nowy mostek od rowera)
ODPOWIEDZ