Problem z Kołem

Dyskusje co kupić, konsultacje parametrów, ceny i dostępności
ODPOWIEDZ
StronG007
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 26 lut 2023, 11:20

Problem z Kołem

Post autor: StronG007 »

Witam tak jak na zdjęciu nie mogę zdjąć koła z motus 8.5 pro https://prnt.sc/kScOxPwY2_dw
Awatar użytkownika
aditech.pl
Forumowicz
Posty: 174
Rejestracja: 11 mar 2022, 20:38
Lokalizacja: Zabrze

Re: Problem z Kołem

Post autor: aditech.pl »

Aby usunąć felgę należy wysunąć ośkę, należy ją wybić z jednej strony, która nie ma podkładki wtedy koło ci wypadnie z widełek . Podczas naprawy dwóch sztuk tego modelu zauważyłem wiele wad, co wskazuje, że jest to jeden z najgorszych dostępnych na rynku modeli hulajnóg. Przedni błotnik jest idealnie wyprofilowany tak, aby woda wpadała do środka hulajnogi po kablu. Luzy występują tam wszędzie, a kapcie można złapać zarówno z przodu, jak i z tyłu, nawet pięć razy w sezonie. Wodoszczelność jest fatalna, ponieważ wystarczy jechać w deszczu 5 km, aby po weekendzie nic już nie działało (woda wszędzie). Akumulator jest praktycznie nie do naprawienia, ponieważ brakuje miejsca. Można powiedzieć, że ta hulajnoga to istna masakra - jedną udało mi się naprawić w czasie gwarancji, wymieniając dekę i oponę, ale w przypadku drugiej, która została zalana, trzeba było robić wszystko.
StronG007
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 26 lut 2023, 11:20

Re: Problem z Kołem

Post autor: StronG007 »

Tylko jest problem bo ja mam z dwóch stron te podkładki i nie idzie wtedy ściągnąć kola tu zdjęcie jeszcze dam https://prnt.sc/76nimbRx6YHx
Awatar użytkownika
aditech.pl
Forumowicz
Posty: 174
Rejestracja: 11 mar 2022, 20:38
Lokalizacja: Zabrze

Re: Problem z Kołem

Post autor: aditech.pl »

Poszukałem 5min jakiegoś filmiku i tu typek pokazuję jak to zrobić od zera po polsku od 50 sekund
Awatar użytkownika
aditech.pl
Forumowicz
Posty: 174
Rejestracja: 11 mar 2022, 20:38
Lokalizacja: Zabrze

Re: Problem z Kołem

Post autor: aditech.pl »

tu widać ,że oś jest wyciągana
ODPOWIEDZ