motus pro 10 2022 parę pytań

Dyskusje co kupić, konsultacje parametrów, ceny i dostępności
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
bibi17
Forumowicz
Posty: 43
Rejestracja: 15 lip 2020, 20:35
Lokalizacja: Kraków

motus pro 10 2022 parę pytań

Post autor: bibi17 »

Witam, mam kilka pytań, być może ktoś z Was spotkał się z tym problemem.
Ok pół roku temu zakupiłam hulajnogę Motus pro 10 2022. Od początku były z nią problemy, gdyż już po odpakowaniu i próbie uruchomienia, nie działał silnik. Oddałam ją na gwarancję - wymieniono mi sterowniki silnika. Zauważyłam jakiś czas później, że nie działa wskaźnik naładowania baterii, jednak ponieważ był to mój główny środek transportu, nie odsyłałam hulajnogi na reklamację. Po ok 5 miesiącach wysiadły łożyska w przednim kole, i wyskoczyły jakieś tam inne małe usterki. Odesłałam hulajnogę ponownie na serwis. Po 3 tyg odesłano mi ją, niestety niesprawną. Nie działała, nie włączał się silnik, nie działały światła. Szukałam po forach, co oznacza wyskakujący błąd E-07, niestety nigdzie nie znalazłam jednoznacznej odpowiedzi. Gdzieś na jakimś forum hulajnogi innej firmy wyczytałam że błąd E-7 (brak było zera), znaczy jakiś błąd w połączeniu ze sterownikiem. Po oględzinach okazało się, że odpięte są kabelki jeden od wyświetlacza , drugi od lampki.
Popodpinałam wszystko co się dało - zaczęła działać, jednak nie pokazuje z jaką prędkością jadę :? . Dodatkowo, po przejechaniu kilku km, hulajnoga wyłącza się podczas jazdy... Oczywiście odsyłam ją znów na gwarancję, jednak moje pytanie brzmi, czy ktoś ma pomysł co może być nie tak, poza tym, że coś ewidentnie spieprzyli na serwisie, bo kiedy do nich szła, to prędkościomierz działam bez zarzutów, tylko nie pokazywało poziomu naładowania baterii. Teraz poziom jest widoczny, to nie pokazuje prędkości...

Drugie pytanie jest z serii light :D , jednak panowie w serwisie nie odpowiedzieli mi tak do końca na to pytanie.
Na wyświetlaczu mam możliwość, przełączania między dwoma parametrami: S-Drive i D-Drive. Panowie w serwisie twierdzą, że przy tej opcji S-drive hulajka jest w trybie sport a w tej opcji D-Drive jest opcja normalnej jazdy. I te tryby ma niby różnić prędkość. Niestety u mnie i przy S i przy D, prędkość jest ta sama. Czy to kolejny błąd oprogramowania wyświetlacza, czy po prostu co innego oznaczają te tryby. :roll:
Kona eStinky - Kelly 7218s - MXUS V3 3K TURBO - Bateria: 16s7p Samsung 25r + MPe V6
ODPOWIEDZ