Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Znajdziesz tu informacje na temat forum. Jego działania i komunikaty od administratorów
tomoaza
Forumowicz
Posty: 72
Rejestracja: 27 kwie 2017, 10:48

Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: tomoaza »

Witam wszystkich.
Cytuję wypowiedź kolegi Arbiter ''Informuję że forum.arbiter.pl nie przenosi się nigdzie. Od kilkunastu lat jest pod tym adresem i tu zostanie. Pozdrawiam - Arbiter, założyciel i właściciel forum od 2003r. "

Informuję, że zostałem oficjalnie lub nie oficjalnie zablokowany na własności kolegi forum Arbiter.Choć jak wszyscy widzieli zapewniał, że nie zrobi tego bo szanuje wolną wole i wypowiedź.Na dodatek nastąpiło to po Jego prośbie i fakcie umieszczenia linka na stronie zlotów do Jego własności forum Arbiter.Wszelkie wyjaśnienia ze strony właściciela forum Arbiter niestety do mnie nie przemawiają.Nadal moim zdaniem postąpił nie fair wobec kolegów,członków,administratorów społeczności jak twierdzi Jego Własności.Nie podoba mi się jak ktoś twierdzi, że jestem czyjaś własnością, lub moje wypowiedzi.Rozumiem,że cenzuruje również prywatne wiadomości i decyduje o ich treści,czy wolno takowe wysyłać,a skoro są niewygodne dla Właściciela to trzeba go usunąć z listy forumowiczów.Coś mi to przypomina, taki dziwny ustrój polityczny z przed lat.
tomoaza
Forumowicz
Posty: 72
Rejestracja: 27 kwie 2017, 10:48

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: tomoaza »

Żadne forum nie powinno być przynajmniej określane jako czyjaś własność, twórcą i właścicielami powinni być jego zaangażowani członkowie,razem decydujący co i jak jest dobre dla jego funkcjonowania. Na totalitaryzm i jednoosobową dyktaturę nie powinno być miejsca.
Awatar użytkownika
Mobil
Forumowicz
Posty: 32
Rejestracja: 02 maja 2017, 21:52
Lokalizacja: Małopolskie
Kontakt:

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: Mobil »

Kto będzie zarządzał tym forum? Zeeltom? :P
Obrazek
tomoaza
Forumowicz
Posty: 72
Rejestracja: 27 kwie 2017, 10:48

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: tomoaza »

Tak
Bujakoto
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: 02 maja 2017, 21:15

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: Bujakoto »

Naprawdę Cię Arbaiter zablokował na forum?

Ja się pomału przestawiam...
tomoaza
Forumowicz
Posty: 72
Rejestracja: 27 kwie 2017, 10:48

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: tomoaza »

Tak Kolega zrobił zrzut ekranu i pokazał na arbitrze, że jestem zbanowany
Awatar użytkownika
Mobil
Forumowicz
Posty: 32
Rejestracja: 02 maja 2017, 21:52
Lokalizacja: Małopolskie
Kontakt:

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: Mobil »

Widnieje ban za rozsyłanie spamu. Arbiter jako dowód "podaje" logi z tą samą wiadomością :P
Obrazek
tomoaza
Forumowicz
Posty: 72
Rejestracja: 27 kwie 2017, 10:48

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: tomoaza »

Arbiter twierdzi, że wysyłałem spamy używając jakiegoś programu o treści reklamowej, co nie jest prawdą, Ręcznie wysłałem wiadomości na prv tylko i wyłącznie z linkiem do forum, niektórym użytkownikom pojazdyelektryczne.org i za to dostałem bana.
Awatar użytkownika
bloodyopel
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: 30 kwie 2017, 1:40
Lokalizacja: Słupca

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: bloodyopel »

Yyyy, nie było mnie pół dnia i... co tam się stało? :shock:
Załączniki
2017-05-03 22_19_33-Podaj nazwę użytkownika i hasło.png
2017-05-03 22_19_33-Podaj nazwę użytkownika i hasło.png (7.8 KiB) Przejrzano 19400 razy
Awatar użytkownika
tas
Administrator
Posty: 2964
Rejestracja: 27 kwie 2017, 15:10
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt:

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: tas »

A byłeś już jak z forum znikło 90% postów? :D
Silniki, sterowniki, BMSy: https://nexun.pl tel: +48 33 50 00 105
Tanie ogniwa: https://e-foton.pl
----------------------
Mój blog o rowerach elektrycznych: http://ebike.nexun.pl
lobudek
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: 02 maja 2017, 22:38

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: lobudek »

Ja mam podobny komunikat i po wpisaniu danych ogóle nie mogę się zalogować.....
tomoaza
Forumowicz
Posty: 72
Rejestracja: 27 kwie 2017, 10:48

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: tomoaza »

Ale to był błąd podobno ;)
Awatar użytkownika
bloodyopel
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: 30 kwie 2017, 1:40
Lokalizacja: Słupca

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: bloodyopel »

tas pisze:
03 maja 2017, 22:27
A byłeś już jak z forum znikło 90% postów? :D
Niee, od 11:30 jakoś mnie nie było.
Sabotaż? :o
Awatar użytkownika
tas
Administrator
Posty: 2964
Rejestracja: 27 kwie 2017, 15:10
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt:

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: tas »

Żeby sabotaż, były nawet informacje o dywersji ze strony reakcyjnego podziemia ebajkowego! :D
Niestety życie nie pisze aż tak fantastycznych scenariuszy.
To tylko Zeeltom po naciskał jakieś opcje i wykasował pół forum :shock:
Właśnie to bogu naprawia :)
Silniki, sterowniki, BMSy: https://nexun.pl tel: +48 33 50 00 105
Tanie ogniwa: https://e-foton.pl
----------------------
Mój blog o rowerach elektrycznych: http://ebike.nexun.pl
Awatar użytkownika
Mobil
Forumowicz
Posty: 32
Rejestracja: 02 maja 2017, 21:52
Lokalizacja: Małopolskie
Kontakt:

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: Mobil »

Podobno do ataku przyznali się ludzie z Państwa islamskiego. :lol:
Obrazek
Bujakoto
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: 02 maja 2017, 21:15

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: Bujakoto »

Mobil pisze:
03 maja 2017, 23:14
Podobno do ataku przyznali się ludzie z Państwa islamskiego. :lol:
Hehe, dobre :)

Ja tam po wpisaniu Loginu i Hasła nie mogę się zalogować.

Najciekawsze jest to, że jeśli ktoś jest nowy i chciał wejść na forum a nie posiadał konta to nie ma opcji aby tam wbił.

Na trzy dni przed zlotem. Niesamowite.
Awatar użytkownika
Mobil
Forumowicz
Posty: 32
Rejestracja: 02 maja 2017, 21:52
Lokalizacja: Małopolskie
Kontakt:

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: Mobil »

Ja tym bardziej... próbowałem już zalogować się na moje konto ale id: admin i hasło: admin123 coś nie wchodzi ;)
Obrazek
tomoaza
Forumowicz
Posty: 72
Rejestracja: 27 kwie 2017, 10:48

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: tomoaza »

Zgadzam się.Ale to fakt, trochę w niefortunnym momencie się to stało. I mógł Arbiter podejrzewać, że to celowe działanie.Choć do głowy by mi nie przyszło takie postępowanie, mając znacznie odmienne zdanie dotyczące nowej polityki na Jego forum.Co do usunięcia ,mnie z Arbitra, niech postępuje jak uważa, Forumowicze ocenią i tak po swojemu Jego decyzję, ja w ten sposób nie zamierzam sygnalizować oburzenia i nie usunę linka do Arbitra ze strony zlotów, choć podejżewam, że On by tak postąpił.Moim zdaniem nie powinno na żadnym forum tematycznym być politycznych rozgrywek i straty czasy na rzeczy nieistotne.To ma służyć i pomagać, a nie odstraszać.
tomoaza
Forumowicz
Posty: 72
Rejestracja: 27 kwie 2017, 10:48

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: tomoaza »

Nie tzn wczoraj miałem na wszystko.
Awatar użytkownika
Mobil
Forumowicz
Posty: 32
Rejestracja: 02 maja 2017, 21:52
Lokalizacja: Małopolskie
Kontakt:

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: Mobil »

Dostał bana na cały internet :lol:
Obrazek
tomoaza
Forumowicz
Posty: 72
Rejestracja: 27 kwie 2017, 10:48

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: tomoaza »

Podejrzewam, że gdyby był taka opcja to bym się załapał
Awatar użytkownika
Mobil
Forumowicz
Posty: 32
Rejestracja: 02 maja 2017, 21:52
Lokalizacja: Małopolskie
Kontakt:

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: Mobil »

Nie ma co opłakiwać bo już od pewnego czasu sytuacja zmierzała tylko w jednym kierunku i było to wyraźnie widać, ten kto czytał na bieżąco ten wie, że to nie jest pierwsza taka akcja ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
tas
Administrator
Posty: 2964
Rejestracja: 27 kwie 2017, 15:10
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt:

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: tas »

Jakby kogoś interesowało dlaczego tak wyszło jak wyszło to tutaj powiem.
Jak usłyszałem od Arbitra, że mimo przepracowania kilku(nastu) tyś godzin na rzecz forum, chcę mu zaszkodzić, że podejrzewa mnie o jakiś, nie wiem, handel IP czy emailami czy co tam miał na myśli to po prostu podziękowałem na współpracę.
A żeby nie było, że to był impuls, to się szanownemu administratorowi zbierało od lat za jawne olewanie forum (olewanie to termin zbiorczy na to, że dla forum właściwie nie istniał od strony socjalnej, bo od technicznej bazę poprawić umie nawet 15 latek a 50zł/miesiac to ja więcej wydaję na bilety do kina). No ale nie można się było spodziewać więcej, forum mu obce, ludzi nie zna, społeczności nie zna, własnej ekipy nie zna, bo i jak z 2h tygodniowo zaglądania. I taka osoba powie, że to "jego" forum i byle obcemu nie ufa :)
A to tak nie działa, nie ma forum, ma co najwyżej stronę, php, ftp, jedną bazę i garść grafik, tyle ma, a ludków nie ma :)
Silniki, sterowniki, BMSy: https://nexun.pl tel: +48 33 50 00 105
Tanie ogniwa: https://e-foton.pl
----------------------
Mój blog o rowerach elektrycznych: http://ebike.nexun.pl
lobudek
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: 02 maja 2017, 22:38

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: lobudek »

zeeltom, tas, może i dobrze, że tak się stało? Pamiętajcie, że "nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło". To forum ma dużo lepszą nazwę i myślę, że przy pomocy zasłużonych i nowych użytkowników szybko zacznie żyć swoim życiem. Ja postaram się tu zaglądać i od czasu do czasu coś napisać jak co mądrego do głowy przyjdzie ;).
PS: Przykre, że tak was potraktowano....
Ostatnio zmieniony 19 lut 2018, 18:44 przez lobudek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Umbur
Moderator
Posty: 1346
Rejestracja: 27 kwie 2017, 11:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: Umbur »

Jak to już kilka osób powiedziało, forum stanowią ludzie, nie administrator. Ludzie są tutaj - tutaj jest forum.
Awatar użytkownika
Mitar
Forumowicz
Posty: 679
Rejestracja: 19 lut 2018, 11:43
Lokalizacja: Gliwice

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: Mitar »

Mam tylko nadzieję, że z całej akcji nie wyjdzie to czego się najbardziej obawiam, że Arbiter postawiony przy ścianie zdecyduje się oddać forum pod pieczę wiecie komu.
Firma ta może odwala fuszerę ale niestety potrafią się sprzedać i zareklamować i mogą tamto forum zmienić w pralnię mózgów dla nowych.
Mam nadzieję ,że moje obawy są na wyrost.
elektro-bikes
Forumowicz
Posty: 138
Rejestracja: 18 lut 2018, 10:26
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: elektro-bikes »

Nazwa, z tego co pamiętam, a było to "dawno" to zasługa Tas-a.
Mitar. Dopilnujemy aby nikomu, i nigdzie nie wyprano czerepu. Panowie już to ktoś dawno powiedział, w kupie siła. :D
Awatar użytkownika
tas
Administrator
Posty: 2964
Rejestracja: 27 kwie 2017, 15:10
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt:

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: tas »

Mitar, spokojnie, wszystko widzisz w takich złych barwach :)
Niech się każdy zajmie tym co powinien, a jak ktoś czuje że ma moc zmian świata to niech zakasa rękawy i przestanie gadać bo czeka go sporo pracy! :D
Silniki, sterowniki, BMSy: https://nexun.pl tel: +48 33 50 00 105
Tanie ogniwa: https://e-foton.pl
----------------------
Mój blog o rowerach elektrycznych: http://ebike.nexun.pl
Awatar użytkownika
Mobil
Forumowicz
Posty: 32
Rejestracja: 02 maja 2017, 21:52
Lokalizacja: Małopolskie
Kontakt:

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: Mobil »

Mitar pisze:
19 lut 2018, 18:45
Mam tylko nadzieję, że z całej akcji nie wyjdzie to czego się najbardziej obawiam, że Arbiter postawiony przy ścianie zdecyduje się oddać forum pod pieczę wiecie komu.
Firma ta może odwala fuszerę ale niestety potrafią się sprzedać i zareklamować i mogą tamto forum zmienić w pralnię mózgów dla nowych.
Mam nadzieję ,że moje obawy są na wyrost.
Sam tego raczej nie będzie ciągnął przecież ale skoro ma się tak stać to niech się tak stanie, wystarczy tam nie zaglądać i po sprawie :D
Obrazek
Awatar użytkownika
EV-Maniak
Forumowicz
Posty: 3031
Rejestracja: 21 lut 2018, 9:45
Lokalizacja: Lublin

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: EV-Maniak »

No nie ładnie arbiter postąpił, bardzo nie ładnie...
Pewnie tu zagląda i jest mu głupio...
Awatar użytkownika
EV-Maniak
Forumowicz
Posty: 3031
Rejestracja: 21 lut 2018, 9:45
Lokalizacja: Lublin

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: EV-Maniak »

Kurcze, wiecie co zrobił artbiter na starym forum, gdzie psy już dupami szczekają i wrony zawracają? A wymoderował moje posty i usunął z nich nie tylko linki, ale i zwykłe sformowania pojazdyelektryczne.org. Pewnie zasłaniać się będzie regulaminem. Nie wie, że zadziałał na swoją niekorzyść i to mocno. Z heniem się nie wojuje... No chyba Tas, czy Zeeltom tego nie zrobili?
elektro-bikes
Forumowicz
Posty: 138
Rejestracja: 18 lut 2018, 10:26
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: elektro-bikes »

Henio luzik, jak przesadzisz tam z tekstami to Cię zbanuje.Czas sam załatwi sprawę.Ludziska mają coś takiego, że lubię być tam gdzie są poważnie traktowani. Nikt nie lubi dyktatury.
elektro-bikes
Forumowicz
Posty: 138
Rejestracja: 18 lut 2018, 10:26
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: elektro-bikes »

Zawsze można napisać po ja zdy elektryczne . org ( pisz razem ) .
Awatar użytkownika
Artu
Forumowicz
Posty: 160
Rejestracja: 19 lut 2018, 7:33
Lokalizacja: Winnica k/Pułtuska

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: Artu »

Przechodziłem coś takiego, a właściwie grono osób z forum FPV przechodziło dokładnie takie same "boje"...
Było sobie forum rc-cam.pl, na którym w pewnym momencie administrator doznał olśnienia, i zaczął się zachowywać jak pan i władca :mrgreen:
Z "odszczepieńców" powstało forum rc-fpv.pl które działa do dzisiaj. Po rc-cam nie pozostał nawet smród w "internetach" :lol:
( ͡° ͜ʖ ͡°) Pozdrawiam, Artur
elektro-bikes
Forumowicz
Posty: 138
Rejestracja: 18 lut 2018, 10:26
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: elektro-bikes »

Inaczej. Wystarczy zrobić Prt.Sc zdjęcia z adresem. Tego już nie zablokuje, bo trzeba by wszystkie zdjęcia zablokować - powodzenia.
Awatar użytkownika
EV-Maniak
Forumowicz
Posty: 3031
Rejestracja: 21 lut 2018, 9:45
Lokalizacja: Lublin

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: EV-Maniak »

Zablokował też na PW frazę.
Rozsyłałem zaproszenia i informacje gdzie jesteśmy i kurcze patrzę, a tu OCENZUROWANE.
Arbiter nie wie, że bardzo źle robi. To źle o nim świadczy. Dał przez to dowód na swój EGOCENTRYZM i ZAWIŚĆ.
Awatar użytkownika
Mitar
Forumowicz
Posty: 679
Rejestracja: 19 lut 2018, 11:43
Lokalizacja: Gliwice

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: Mitar »

Ja go rozumiem ale nie bronię. Jest to dla niego konkurencja a on na tamtym forum zarabia.

Jedno jest pewne , ludzi przyciągnie wiedza , dobre traktowanie no i najważniejsze ruch w tematach.
Często szukając po forach patrze na daty ostanich postów i ich ilość. Widać po tym czy forum żyje czy nie.

Forum arbiter będzie jeszcze spory czas odwiedzane, jest tam jeszcze bardzo dużo wiedzy której tu jeszcze nie ma.
Nie odbierajcie tego negatywnie, po prostu potrzeba czasu aby ludzie znaleźli tu swoje miejsce, takie siłowe ściąganie ludzi może przynieść odwrotny skutek.
Awatar użytkownika
EV-Maniak
Forumowicz
Posty: 3031
Rejestracja: 21 lut 2018, 9:45
Lokalizacja: Lublin

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: EV-Maniak »

@ Mitar,

Absolutnie, nic na siłę. Tu chodzi o poinformowanie gdzie jesteśmy, nawet nie o zapraszanie, a o czystą INFORMACJĘ. Tak na marginesie: jak się kogoś zaprasza, to trzeba wiedzieć, że się będzie nad nim nadskakiwać i służyć, bo jak gość się będzie czuł zaproszony, a ma się czuć normalnie - jak jeden z nas, czyli informacja, gdzie jesteśmy.

Tam, na starym forum, już zaczyna walić gnojem, a co ciekawsze tematy można przenieść tu. Tak proponuję.

Fajnie czasem coś budować od nowa, bo z większym doświadczeniem się to robi, zupełnie jak e-bajka :)

Forum możemy Wszyscy zbudować od nowa i przez to lepsze i bardziej uporządkowane. Podobało Ci się szukanie wiedzy na starym forum? Ile trzeba był kopać, by się dokopać? Dużo wiedzy ale ulokowanej w chaosie tam jest. Możemy to poprawić tu.
Awatar użytkownika
tas
Administrator
Posty: 2964
Rejestracja: 27 kwie 2017, 15:10
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt:

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: tas »

Henio to taki trochę anarchista :)
Poradniki, opisy, pomoc mniej doświadczonym kolegom, tu droga, a nie jakieś rozsyłanie PW, szanujmy się :)
Silniki, sterowniki, BMSy: https://nexun.pl tel: +48 33 50 00 105
Tanie ogniwa: https://e-foton.pl
----------------------
Mój blog o rowerach elektrycznych: http://ebike.nexun.pl
Kermit
Forumowicz
Posty: 43
Rejestracja: 23 lut 2018, 16:04

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: Kermit »

Witam.
Może żeby uniknąć sytuacji kiedy to okazuje się że jeden sklep dzieli pokój z drugim sklepem, może wprowadzić wymóg, że jeżeli ktoś chce promować swoją sprzedaż tutaj to musialby podać swój nick i sklep jaki reprezentuje. Albo niech nick wyświetla się w innym kolorze etc. Ja rozumiem, że staliy bywalcy wiedzą kto z kim i jak. Jednak dla nowych nie jest już takie proste. Jeżeli ktoś uczciwie pracuje na swoją markę, jest gotowy przyjąć krytykę to nie będzie miał problemu z utożsamieniem się że swoim sklepem, odpłatnymi usługami itp. Może osobny dział gdzie użytkownik będzie mógł opisac rodzaj swojej działalności i podpisze się nickiem(?) Ewentualne klony będzie pewnie łatwo eliminować z pozycji administratora. Dodatków użytkownicy łatwo zauważą rozróżnia prywatne wojenki konkurentów od sporów w merytorycznej dyskusji.
elektro-bikes
Forumowicz
Posty: 138
Rejestracja: 18 lut 2018, 10:26
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: elektro-bikes »

Zgadzam się w 100 %. Stąd mój nick, taki a nie inny. Walcie śmiało jak coś spapram.
wit
Forumowicz
Posty: 460
Rejestracja: 19 lut 2018, 11:42
Lokalizacja: Skierniewice

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: wit »

sprawdziłem na forum arbitra - w cenzurowanie PW aż nie mogłem uwierzyć, że tak nisko... to metody wprost z gorszego okresu komuny, że taki stan wojenny tam zaistnieje w 21 wieku... a jednak
Wysłałem na forum arbiter sam do siebie wiadomość Proba wiedzy pojazdyelektryczne.org -a przyszło Proba wiedzy .org

;) :(

w związku z tym wykasowałem część swoich wypowiedzi te które znalazłem z ostatnio publikowanych -edycja i zmiana na wpisy --- w związku z cenzurą -cenzura -oraz wklejam na forum arbitra zamiast swoich wypowiedzi tekst.



"nie lubiłem stanu wojennego, nie lubię zamordyzmu i cenzury.

W związku z wprowadzaniem na tym forum cenzury -także CENZURY PRYWATNYCH WIADOMOŚCI i -np usuwania z prywatnych wiadomości wybranych słów jak po ja zdy el ek try czne

i zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem autorskim cofam zgodę na publikacje wszystkich treści mojego autorstwa -proszę o usuniecie WSZYSTKICH moich wypowiedzi.

Nie podobało mi się manipulowanie treścią forum usuwanie niewygodnych wątków ani spór we władzach forum -przykro było, że odeszło kilka osób które w dużej mierze stworzyły to forum-ale miałem zamiar pozostać i korzystać z obu forów na "nowym" pisać a tu "na starym" czasem wchodzić -poczytać -i przy okazji "robić statystykę" -po ingerencji arbitra w PW -dziękuję -zawijam się . "

co radzę i innym wqur.... TU może być tylko lepiej.
Awatar użytkownika
EV-Maniak
Forumowicz
Posty: 3031
Rejestracja: 21 lut 2018, 9:45
Lokalizacja: Lublin

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: EV-Maniak »

Brawo Wit! Masz jaja! Z reszto jak większość na tym forum, bo chyba pań wśród nas nie ma. Czy może na zlotach pojawiają się cizie w lateksie? ;)
elektro-bikes
Forumowicz
Posty: 138
Rejestracja: 18 lut 2018, 10:26
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: elektro-bikes »

Henio to z zeeltomem trzeba pogadać. Dorzuć coś na zlot z przeznaczeniem na ten cel. chłopaki zwariują ze szczęścia. :lol: :lol: :lol:
wit
Forumowicz
Posty: 460
Rejestracja: 19 lut 2018, 11:42
Lokalizacja: Skierniewice

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: wit »

to ja jestem złośliwy.
wyszukuje swoje przypadkowe wypowiedzi i wklejam RÓŻNE wpisy - 2-3 słowa komentarz -a najczęściej info, że w związku z wprowadzeniem cenzury.... itd proszę o usuniecie wszystkich wpisów -albo będzie Arbier musiał usunąć z automatu całość -albo długo mu zajmie szukanie -bo słowa kluczowe są różne...
elektro-bikes
Forumowicz
Posty: 138
Rejestracja: 18 lut 2018, 10:26
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: elektro-bikes »

:D Widziałem
wit
Forumowicz
Posty: 460
Rejestracja: 19 lut 2018, 11:42
Lokalizacja: Skierniewice

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: wit »

jeśli nie może usunąć z automatu -to Arbiter będzie miał problem -jeśli wpisy zostaną po wyraźnym wyrażeniu prośby o usuniecie i po wycofaniu zgody -to będzie łamał prawo -i można go zaskarżyć -o łamanie praw autorskich -przywłaszczenie sobie własności intelektualnej , ustalić opłatę za wykorzystanie treści itp... dobry "papuga" zrobi mu z d.... "jesień średniowiecza" a z odszkodowań będzie na nagrody na zlot ;)
wit
Forumowicz
Posty: 460
Rejestracja: 19 lut 2018, 11:42
Lokalizacja: Skierniewice

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: wit »

a dzięki temu, że będzie musiał usuwać ręcznie -nareszcie poświeci odpowiednio dużo czasu swojemu forum. Adekwatnie dużo czasu do zysków i strat.
Maju
Forumowicz
Posty: 50
Rejestracja: 18 lut 2018, 15:29

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: Maju »

Aż musiałem sprawdzić cenzure :pojazdyelektryczne: i sam w to nie wierze co zobaczyłem :o
wit
Forumowicz
Posty: 460
Rejestracja: 19 lut 2018, 11:42
Lokalizacja: Skierniewice

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: wit »

Zeeltom Tas

-na "tamtym" forum nadal wyświetlacie się jako moderatorzy -nadal jesteście nimi -czy właściciel bezprawnie wykorzystuje Wasze osiągnięcia i Wasze dane ??? Waszym kosztem podnosi sobie oglądalność ?
ODPOWIEDZ