Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Znajdziesz tu informacje na temat forum. Jego działania i komunikaty od administratorów
wit
Forumowicz
Posty: 460
Rejestracja: 19 lut 2018, 11:42
Lokalizacja: Skierniewice

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: wit »

Ty też przy Nick masz tytuł moderator. A to nadużywanie Twoich praw -praktycznie kradzież -podłączanie się pod Waszą pozycje celem osiągnięcia korzyści -jakby podciągnąć pod próbę oszustwa celem osiągnięcia korzyści -to byłoby ścigane z urzędu
Awatar użytkownika
Mobil
Forumowicz
Posty: 32
Rejestracja: 02 maja 2017, 21:52
Lokalizacja: Małopolskie
Kontakt:

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: Mobil »

henio pisze:
23 lut 2018, 13:44
Kurcze, wiecie co zrobił artbiter na starym forum, gdzie psy już dupami szczekają i wrony zawracają? A wymoderował moje posty i usunął z nich nie tylko linki, ale i zwykłe sformowania pojazdyelektryczne.org. Pewnie zasłaniać się będzie regulaminem. Nie wie, że zadziałał na swoją niekorzyść i to mocno. Z heniem się nie wojuje... No chyba Tas, czy Zeeltom tego nie zrobili?
:lol: Żenua, widać, ze się z jakiegoś powodu boi lub chce zrobić komuś na złość np. zeeltom'owi :roll: :D
Obrazek
Awatar użytkownika
EV-Maniak
Forumowicz
Posty: 3031
Rejestracja: 21 lut 2018, 9:45
Lokalizacja: Lublin

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: EV-Maniak »

.
Ostatnio zmieniony 23 lut 2018, 20:27 przez EV-Maniak, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
tas
Administrator
Posty: 2964
Rejestracja: 27 kwie 2017, 15:10
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt:

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: tas »

Henio, ja cię proszę, pozostaw krucjatę na inną okazję bo ona jest na granicy pomocy i szkodzenia.
Silniki, sterowniki, BMSy: https://nexun.pl tel: +48 33 50 00 105
Tanie ogniwa: https://e-foton.pl
----------------------
Mój blog o rowerach elektrycznych: http://ebike.nexun.pl
Awatar użytkownika
EV-Maniak
Forumowicz
Posty: 3031
Rejestracja: 21 lut 2018, 9:45
Lokalizacja: Lublin

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: EV-Maniak »

No dobra. Może usuń tego posta mojego z godziny 20;16 ale żadnego innego. No może tego co teraz piszę też usuń. Swojego jak tam uważasz.
---edit---
Zamieniłem go na kropkę :D
Awatar użytkownika
Umbur
Moderator
Posty: 1346
Rejestracja: 27 kwie 2017, 11:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: Umbur »

Ustawiłem sobie podpis na "Jestem na [pojazdy elektryczne.org]" i kij mu w oko. :D
Awatar użytkownika
EV-Maniak
Forumowicz
Posty: 3031
Rejestracja: 21 lut 2018, 9:45
Lokalizacja: Lublin

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: EV-Maniak »

Umbur pisze:
23 lut 2018, 20:34
(... ) i kij mu w oko. :D
Ja napisałem coś lepszego :D :D :D
Awatar użytkownika
EV-Maniak
Forumowicz
Posty: 3031
Rejestracja: 21 lut 2018, 9:45
Lokalizacja: Lublin

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: EV-Maniak »

Umbur pisze:
23 lut 2018, 20:34
Ustawiłem sobie podpis na "Jestem na [pojazdy elektryczne.org]" i kij mu w oko. :D
Jak to zrobiłeś? Mi nie wychodzi. Tam gdzie jest tekst podpisu? Próbowałem również w okienku "WWW" ale też mi nie zapisuje... Znów coś arbiter kombinuje, czy ja coś źle robię?

---edit----
Wyświetla mi się, ale nie w każdym poście, dziwne.
Ostatnio zmieniony 23 lut 2018, 20:56 przez EV-Maniak, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Maran_hand
Forumowicz
Posty: 956
Rejestracja: 02 maja 2017, 22:04
Lokalizacja: Warszawa - Dolny Mokotów

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: Maran_hand »

W kwestii usuwania postów z Arbitra, irytujemy się, że właściciel tamtego forum wprowadził blokadę informacji a z drugiej strony chcemy by usunął nasze posty. Więc zachowujemy się dokładnie tak samo jak on a po co? Jesteśmy teraz tu z zamiarem stworzenia czegoś lepszego ale wszystkiego przenieść nie damy rady, może warto mieć gdzieś złożone zapasy wiedzy by czasem móc się do niej odnieść. Po za tym warto zachować klasę i być ponad to wszystko. Energię przeznaczmy na budowę tego a nie niszczenie tamtego choćby przez sentyment bo do niedawna forum Arbitra było ok.
Awatar użytkownika
EV-Maniak
Forumowicz
Posty: 3031
Rejestracja: 21 lut 2018, 9:45
Lokalizacja: Lublin

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: EV-Maniak »

No ja proponowałem arbiterowi by oddał forum Tasowi i Zeeltomowi, ale nie posłuchał. Ego wzięło górę.
Awatar użytkownika
Maran_hand
Forumowicz
Posty: 956
Rejestracja: 02 maja 2017, 22:04
Lokalizacja: Warszawa - Dolny Mokotów

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: Maran_hand »

Henio, jak się spotkamy na zlocie to zaproponuję Ci byś oddał mi swojego ebajka bo mi się bardziej przyda. I mam nadzieję, że Twoje ego nie weźmie góry i oddasz. Z góry dziękuję ;)
Awatar użytkownika
Tsport
Forumowicz
Posty: 135
Rejestracja: 19 lut 2018, 13:53
Lokalizacja: Warszawa-Ursus

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: Tsport »

Maran_hand pisze:
23 lut 2018, 21:05
Henio, jak się spotkamy na zlocie to zaproponuję Ci byś oddał mi swojego ebajka bo mi się bardziej przyda. I mam nadzieję, że Twoje ego nie weźmie góry i oddasz. Z góry dziękuję ;)
:):):)
Awatar użytkownika
EV-Maniak
Forumowicz
Posty: 3031
Rejestracja: 21 lut 2018, 9:45
Lokalizacja: Lublin

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: EV-Maniak »

Ale Tas i Zeeltom mają o wiele większy wkład w forum niż artbiter. On tylko założył. Wiesz ile ma punktów "POMÓGŁ" ? 1 ( jeden ) :D
Awatar użytkownika
Maran_hand
Forumowicz
Posty: 956
Rejestracja: 02 maja 2017, 22:04
Lokalizacja: Warszawa - Dolny Mokotów

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: Maran_hand »

Chińczycy też mają większy wkład w Twojego ebajka niż Ty :twisted: Czyli oddasz? ;)
elektro-bikes
Forumowicz
Posty: 138
Rejestracja: 18 lut 2018, 10:26
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: elektro-bikes »

:lol: :D :lol: :D
Awatar użytkownika
EV-Maniak
Forumowicz
Posty: 3031
Rejestracja: 21 lut 2018, 9:45
Lokalizacja: Lublin

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: EV-Maniak »

Ta mają... Gdyby nie ruch planet i Ten który tchnął życie na Ziemi i Chińczyków by nie było :D
Awatar użytkownika
Maran_hand
Forumowicz
Posty: 956
Rejestracja: 02 maja 2017, 22:04
Lokalizacja: Warszawa - Dolny Mokotów

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: Maran_hand »

Nie kombinuj! Jeśli nie oddasz to znaczy że masz dużo postów do wykasowania. Nie może być tak że piszesz jedno a robisz drugie. Twarz trzeba zachować! Krótka piłka oddajesz czy kasujesz? ;)
P.S. silnik i rama ok ale wolałbym inny sterownik, weź to proszę pod uwagę jak będziesz MOJEGO ebike składał. ;) ;) ;)
Awatar użytkownika
EV-Maniak
Forumowicz
Posty: 3031
Rejestracja: 21 lut 2018, 9:45
Lokalizacja: Lublin

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: EV-Maniak »

Ale o co chodzi? Można skasować swoje posty na starym forum. Bo nie kapuje?
Awatar użytkownika
Maran_hand
Forumowicz
Posty: 956
Rejestracja: 02 maja 2017, 22:04
Lokalizacja: Warszawa - Dolny Mokotów

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: Maran_hand »

No dobra, już nie ważne. Podpowiem Ci, napisz że oddasz ja nie skorzystam a Ty wyjdziesz z twarzą i po sprawie. :)
wit
Forumowicz
Posty: 460
Rejestracja: 19 lut 2018, 11:42
Lokalizacja: Skierniewice

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: wit »

Maran_hand pisze:
23 lut 2018, 20:54
W kwestii usuwania postów z Arbitra, irytujemy się, że właściciel tamtego forum wprowadził blokadę informacji a z drugiej strony chcemy by usunął nasze posty. Więc zachowujemy się dokładnie tak samo jak on a po co? Jesteśmy teraz tu z zamiarem stworzenia czegoś lepszego ale wszystkiego przenieść nie damy rady, może warto mieć gdzieś złożone zapasy wiedzy by czasem móc się do niej odnieść. Po za tym warto zachować klasę i być ponad to wszystko. Energię przeznaczmy na budowę tego a nie niszczenie tamtego choćby przez sentyment bo do niedawna forum Arbitra było ok.
Też chciałem tak jak piszesz. Zmieniłem zdanie -Arbiter mi je zmienił. Forum Arbitra prowadzili inni a nie Arbiter -"tamto" forum było ok dokąd Arbiter nie zaczął się wtrącać w sposób przeczący wszystkim zasadom Kolezeństwa I kultury -

irytujemy się, że Arbiter usuwał posty których autorem nie był.

Teraz cenzuruje wiadomości -także prywatne -zmieniając ich treść.

nie wiem czy nie będzie manipulował moimi postami np w sposób przynoszący mi szkodę choćby moralną -dlatego chcę, żeby usunął to czego autorem jestem i do czego mam prawo.

Usunąć swoje własne wypowiedzi -to jedno.

Usuwać / zmieniać wypowiedzi innych -manipulując treścią przekazu -to całkiem co innego.

Grzebać się w prywatnych wiadomościach użytkowników i zmieniać -usuwać wybiórczo ich treść -to jeszcze co innego.

Nie chcę mieć żadnych swoich wypowiedzi na forum którego właściciel zmienia ich treść w sposób w jaki jemu wygodnie.
jeśli Arbiter ingeruje w PW -to już niczego nie mogę być pewnym -i nie chcę, żeby choć ślad po mnie tam został.

Po prostu przegiął. Ja nie akceptuję "stalinowskich" metod.

Na zadane kiedyś pytania otrzymałem lub nie odpowiedzi -i usuniecie starych pytań nie zmienia nic.
Z moich wypowiedzi gdy odpowiadałem innym ktoś skorzystał -i wiszenie tej odpowiedzi nie jest już mu potrzebne.
A jeśli ktoś nowy będzie szukał wiedzy na podobny temat jak kiedyś pisałem -to może zapytać tu -wysilę się jeszcze raz -odpowiem -lub ktoś odpowie -i będzie to nowsza bardziej aktualna wiedza.

Myślę, ze podobne powody kierują i innymi -cenzurowanie -zmiany prywatnej korespondencji sprawia, ze już niczego nie można być pewnym -więc się likwiduje to co może być przeinaczone i przenosi TUTAJ -gdzie klimat zdrowszy.
Ostatnio zmieniony 23 lut 2018, 21:36 przez wit, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
EV-Maniak
Forumowicz
Posty: 3031
Rejestracja: 21 lut 2018, 9:45
Lokalizacja: Lublin

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: EV-Maniak »

Maran_hand pisze:
23 lut 2018, 21:25
No dobra, już nie ważne. Podpowiem Ci, napisz że oddasz ja nie skorzystam a Ty wyjdziesz z twarzą i po sprawie. :)
No dobra, oddaje Ci swoje posty :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Maran_hand
Forumowicz
Posty: 956
Rejestracja: 02 maja 2017, 22:04
Lokalizacja: Warszawa - Dolny Mokotów

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: Maran_hand »

henio pisze:
23 lut 2018, 21:34
Maran_hand pisze:
23 lut 2018, 21:25
No dobra, już nie ważne. Podpowiem Ci, napisz że oddasz ja nie skorzystam a Ty wyjdziesz z twarzą i po sprawie. :)
No dobra, oddaje Ci swoje posty :lol: :lol: :lol:
Ok, dziękuję. Jak ktoś chętny to tanio sprzedam posty Henia. Oferty na priv! ;)
Awatar użytkownika
Maran_hand
Forumowicz
Posty: 956
Rejestracja: 02 maja 2017, 22:04
Lokalizacja: Warszawa - Dolny Mokotów

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: Maran_hand »

wit pisze:
23 lut 2018, 21:28
Maran_hand pisze:
23 lut 2018, 20:54
W kwestii usuwania postów z Arbitra, irytujemy się, że właściciel tamtego forum wprowadził blokadę informacji a z drugiej strony chcemy by usunął nasze posty. Więc zachowujemy się dokładnie tak samo jak on a po co? Jesteśmy teraz tu z zamiarem stworzenia czegoś lepszego ale wszystkiego przenieść nie damy rady, może warto mieć gdzieś złożone zapasy wiedzy by czasem móc się do niej odnieść. Po za tym warto zachować klasę i być ponad to wszystko. Energię przeznaczmy na budowę tego a nie niszczenie tamtego choćby przez sentyment bo do niedawna forum Arbitra było ok.
Też chciałem tak jak piszesz. Zmieniłem zdanie -Arbiter mi je zmienił. Forum Arbitra prowadzili inni a nie Arbiter -"tamto" forum było ok dokąd Arbiter nie zaczął się wtrącać w sposób przeczący wszystkim zasadom Kolezeństwa I kultury -

irytujemy się, że Arbiter usuwał posty których autorem nie był.

Teraz cenzuruje wiadomości -także prywatne -zmieniając ich treść.

nie wiem czy nie będzie manipulował moimi postami np w sposób przynoszący mi szkodę choćby moralną -dlatego chcę, żeby usunął to czego autorem jestem i do czego mam prawo.

Usunąć swoje własne wypowiedzi -to jedno.

Usuwać / zmieniać wypowiedzi innych -manipulując treścią przekazu -to całkiem co innego.

Grzebać się w prywatnych wiadomościach użytkowników i zmieniać -usuwać wybiórczo ich treść -to jeszcze co innego.

Nie chcę mieć żadnych swoich wypowiedzi na forum którego właściciel zmienia ich treść w sposób w jaki jemu wygodnie.
jeśli Arbiter ingeruje w PW -to już niczego nie mogę być pewnym -i nie chcę, żeby choć ślad po mnie tam został.

Po prostu przegiął. Ja nie akceptuję "stalinowskich" metod.

Na zadane kiedyś pytania otrzymałem lub nie odpowiedzi -i usuniecie starych pytań nie zmienia nic.
Z moich wypowiedzi gdy odpowiadałem innym ktoś skorzystał -i wiszenie tej odpowiedzi nie jest już mu potrzebne.
A jeśli ktoś nowy będzie szukał wiedzy na podobny temat jak kiedyś pisałem -to może zapytać tu -wysilę się jeszcze raz -odpowiem -lub ktoś odpowie -i będzie to nowsza bardziej aktualna wiedza.

Myślę, ze podobne powody kierują i innymi -cenzurowanie -zmiany prywatnej korespondencji sprawia, ze już niczego nie można być pewnym -więc się likwiduje to co może być przeinaczone i przenosi TUTAJ -gdzie klimat zdrowszy.
Mam nadzieję, że za poniższe słowa nie wylecę z tego forum no ale..
A skąd wiesz jak tutaj będzie? Jak zachowa się właściciel powyższego forum w momencie gdy mocno się ono rozrośnie i przyjdą reklamodawcy np w osobie E-bikera i duża suma wyląduje na stół? Oczywiście Tas i Zeltom są gwarantami ale pewności nigdy mieć nie można. Dla Arbitra był to biznes, stworzył coś, inwestował w domenę i hosting by z czasem zacząć na tym zarabiać. Nie tłumaczę jego zachowania ale jestem w stanie je zrozumieć. Broni swoich dochodów i jeśli na tym forum dojdzie kiedyś do rozłamu to właściciel zachowa się dokładnie tak samo. Tam gdzie zaczynają się pieniądze zwykle kończą się ideały ..życie.
Awatar użytkownika
tas
Administrator
Posty: 2964
Rejestracja: 27 kwie 2017, 15:10
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt:

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: tas »

Kto będzie patrzał na ręce patrzącym na ręce? :)
Osiwieć można od takiego patrzenia na świat hyhy
Ktoś to wcześniej ładnie podsumował, rozłamy są wszędzie. Akurat trafiło na naszą społeczność, masa krytyczna osiągnięta, wybuchło, pozwólcie sprawie wystygnąć :)
Silniki, sterowniki, BMSy: https://nexun.pl tel: +48 33 50 00 105
Tanie ogniwa: https://e-foton.pl
----------------------
Mój blog o rowerach elektrycznych: http://ebike.nexun.pl
wit
Forumowicz
Posty: 460
Rejestracja: 19 lut 2018, 11:42
Lokalizacja: Skierniewice

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: wit »

Maran_hand pisze:
23 lut 2018, 21:56
Mam nadzieję, że za poniższe słowa nie wylecę z tego forum no ale..
A skąd wiesz jak tutaj będzie? Jak zachowa się właściciel powyższego forum w momencie gdy mocno się ono rozrośnie i przyjdą reklamodawcy np w osobie E-bikera i duża suma wyląduje na stół? Oczywiście Tas i Zeltom są gwarantami ale pewności nigdy mieć nie można. Dla Arbitra był to biznes, stworzył coś, inwestował w domenę i hosting by z czasem zacząć na tym zarabiać. Nie tłumaczę jego zachowania ale jestem w stanie je zrozumieć. Broni swoich dochodów i jeśli na tym forum dojdzie kiedyś do rozłamu to właściciel zachowa się dokładnie tak samo. Tam gdzie zaczynają się pieniądze zwykle kończą się ideały ..życie.

Nie wiem. Wystarczy mi, że wiem jak "tam" jest teraz
- nie osądzam ludzi po tym co ewentualnie mogą zrobić kiedyś ale po tym jak postępują obecnie i co już zrobili


-więc jak dla mnie Arbiter się skompromitował cenzurując PW -całe tamto forum skompromitował -więc nie chcę już mieć z "tamtym" nic wspólnego -kolokwialnie pisząc -nie chcę się brudzić bo wdepnąć to....

Wiem, ze "tam" było dobrze dokąd prowadzili Zeeltom i Tas -skoro "tam" byłem 9 lat i nie zakładałem, że zrobi się źle -to czemu tu miałbym zakładać już na wstępie... czas zweryfikuje -mam nadzieje, że pozytywnie, a znając Zeeltoma ze zlotów -widząc jego ogrom bezinteresownej pracy -jestem dobrej myśli i mam wręcz pewność, że będzie dobrze.

Czytając Twoje wypowiedzi -podchodami broniące Arbitra -spytam -nie, nie będę pytał.
Awatar użytkownika
Maran_hand
Forumowicz
Posty: 956
Rejestracja: 02 maja 2017, 22:04
Lokalizacja: Warszawa - Dolny Mokotów

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: Maran_hand »

Nie bronię Arbitra i nie mam w tym żadnego interesu by kogokolwiek bronić. Staram się do sprawy odnieść rzeczowo i bez emocji. A podejście typu kto nie myśli tak jak ja, jest wrogiem, zabija dyskusję.
wit
Forumowicz
Posty: 460
Rejestracja: 19 lut 2018, 11:42
Lokalizacja: Skierniewice

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: wit »

masz -rację - ale nie traktuję wrogo -po prostu chciałem wiedzieć
-jak dla mnie cenzura PW to już po prostu przegięcie - i w takim przypadku nie rozumiem czegoś co brzmi jak obrona -pewnych rzeczy nie da się po prostu wytłumaczyć... i tłumaczenie sensu już nie ma.

do obecnej sytuacji po cenzurze PW "tam" już nie staram się podchodzić bez emocji -przeciwnie - odcinam się od takich ludzi żeby zachować szacunek do samego siebie i nie pluć na lustro.

-z drugiej strony -potencjalne podejrzenia, że ktoś kiedyś coś może -też są nie w porządku...

To, że ma się inne zdalnie -lub czegoś się nie rozumie / rozumie inaczej nie oznacza wrogości -przepraszam jeśli tak to zabrzmiało.
Podałem -raczej też bez emocji gradacje akceptowalnego i nieakceptowalnego zachowania -
Awatar użytkownika
maxev
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: 18 lut 2018, 18:34

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: maxev »

Cóż... Biznes is biznes i nikt nie zagwarantuje nam że do podobnej sytuacji nie może dojść i tutaj. Z czasem forum się rozrośnie, a wraz z tym pojawią się reklamodawcy. Proponował bym aby od razu na początku jasno określić zasady reklamowania. A moim zdaniem najuczciwiej było by po prostu wstawienie reklam google.
Tam każdy może wstawić swoją reklamę, a intensywność jej wyświetlania zależy już od grubości portfela. Google dba o jakość wyświetlanych reklam, a przychody mogły by iść na pokrycie kosztów serwera, domeny i organizacji zlotu.
Jakość i rzetelność firm które będą się reklamować zostanie już po prostu oceniona przez konsumentów.

Co do cenzury to już jest kwestia uczciwości założyciela. Jeżeli i tutaj do takowej dojdzie to powstanie kolejne forum itd... itp...
-
Szprychy dorabiane na wymiar
Grubości: 2,0mm; 2,3mm; 2,6mm; 3,4mm CZARNE

Sklep MaxEV
Silniki MXUS, Zestawy EcoBike, MagicPie, SmartPie
-
elektro-bikes
Forumowicz
Posty: 138
Rejestracja: 18 lut 2018, 10:26
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: elektro-bikes »

Zgadzam się z Tobą zeeltom. Społeczność forum powinna zaakceptować wszystkie komercyjne reklamy. A ewentualny zarząd forum o ich umieszczeniu i lokalizacji oraz formie. Jedna osoba nie powinna decydować o tym fakcie. Dyktatura już była gdzie indziej.
Awatar użytkownika
maxev
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: 18 lut 2018, 18:34

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: maxev »

Przy okazji, bo nie dostałem odpowiedzi... te szprychy 7 cm, to mam opłacić, czy maxEV potraktuje to jako wkład w przeróbkę rikszy?
Za zasługi ... :)
Co do reklam to zarządzający adsense ma pełne możliwości ich blokowania. Kasa jest zbierana na koncie i można ją wypłacić raz na rok.
-
Szprychy dorabiane na wymiar
Grubości: 2,0mm; 2,3mm; 2,6mm; 3,4mm CZARNE

Sklep MaxEV
Silniki MXUS, Zestawy EcoBike, MagicPie, SmartPie
-
Awatar użytkownika
maxev
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: 18 lut 2018, 18:34

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: maxev »

Si
-
Szprychy dorabiane na wymiar
Grubości: 2,0mm; 2,3mm; 2,6mm; 3,4mm CZARNE

Sklep MaxEV
Silniki MXUS, Zestawy EcoBike, MagicPie, SmartPie
-
wit
Forumowicz
Posty: 460
Rejestracja: 19 lut 2018, 11:42
Lokalizacja: Skierniewice

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: wit »

Jak dla mnie -wystarczy, że reklamy jeśli będą -pewnie będą -będą jasno określone jako reklama. Z wyszczególnieniem , czy płatna.

-a treść forum będzie niezależna od reklamodawców.

Treść tworzona jest przez użytkowników -a reklamy to sprzedaż miejsca.

Jeśli jedno nie jest zależne od drugiego -to jest uczciwie i względem reklamodawców i względem użytkowników forum.
Proste.

"tam na starym " brakło tej niezależności -pojawiło się usuwanie postów pokazujących fuszerki reklamodawcy -w tym błędy w wykonaniu roweru które zagrażały nawet życiu użytkownika roweru . Nie sam fakt reklamy był głównym problemem -tylko manipulowanie forum celem wybielania reklamodawcy.
A łamanie tajemnicy korespondencji -manipulowanie PW cenzurowanie PW -to już był szczyt.
Awatar użytkownika
EV-Maniak
Forumowicz
Posty: 3031
Rejestracja: 21 lut 2018, 9:45
Lokalizacja: Lublin

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: EV-Maniak »

Maran_hand pisze:
23 lut 2018, 20:54
W kwestii usuwania postów z Arbitra, irytujemy się, że właściciel tamtego forum wprowadził blokadę informacji a z drugiej strony chcemy by usunął nasze posty. Więc zachowujemy się dokładnie tak samo jak on a po co? Jesteśmy teraz tu z zamiarem stworzenia czegoś lepszego ale wszystkiego przenieść nie damy rady, może warto mieć gdzieś złożone zapasy wiedzy by czasem móc się do niej odnieść. Po za tym warto zachować klasę i być ponad to wszystko. Energię przeznaczmy na budowę tego a nie niszczenie tamtego choćby przez sentyment bo do niedawna forum Arbitra było ok.
Bardzo dobrze powiedziane, ale od 3-go zdania ;)
Awatar użytkownika
FreddyKruger
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 25 lut 2018, 14:21

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: FreddyKruger »

henio pisze:
25 lut 2018, 18:05
Maran_hand pisze:
23 lut 2018, 20:54
W kwestii usuwania postów z Arbitra, irytujemy się, że właściciel tamtego forum wprowadził blokadę informacji a z drugiej strony chcemy by usunął nasze posty. Więc zachowujemy się dokładnie tak samo jak on a po co? Jesteśmy teraz tu z zamiarem stworzenia czegoś lepszego ale wszystkiego przenieść nie damy rady, może warto mieć gdzieś złożone zapasy wiedzy by czasem móc się do niej odnieść. Po za tym warto zachować klasę i być ponad to wszystko. Energię przeznaczmy na budowę tego a nie niszczenie tamtego choćby przez sentyment bo do niedawna forum Arbitra było ok.
Bardzo dobrze powiedziane, ale od 3-go zdania ;)
henio człowieku poco sie tak podniecasz, jak sie czyta Twoje posty to mozna odnieść wrażenie ze sie czymś wspomagasz
Albo to:
Spoko :)
Ale tak by było znacznie szybciej, szkoda życia. Nie chce mi się już tam zaglądać, obornikiem mocno śmierdzi. Jeśli możesz i masz takie uprawnienia, to skasuj moje konto na starym forum. Dzięki.
Uwierz mi ze jak sie to czyta to mozna odniesc takie wrazenie jak w tym poście.
Awatar użytkownika
EV-Maniak
Forumowicz
Posty: 3031
Rejestracja: 21 lut 2018, 9:45
Lokalizacja: Lublin

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: EV-Maniak »

@ IBM,
You talking to me?
Ależ ja się nie podniecam. Czyżbyś projektował swoje emocje na zewnątrz - sam się podniecał?
Uważaj bo się zdradzisz. Jakbym był adminem bym sprawdził twoje IP.
Jesteś nim, albo od niego. Bo aż promieniujesz cieniem tej tandety.
Awatar użytkownika
Maran_hand
Forumowicz
Posty: 956
Rejestracja: 02 maja 2017, 22:04
Lokalizacja: Warszawa - Dolny Mokotów

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: Maran_hand »

Ej, dziewczyny.. nie kłóćcie się ;)
elektro-bikes
Forumowicz
Posty: 138
Rejestracja: 18 lut 2018, 10:26
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: elektro-bikes »

Panowie. Proszę o głęboki wdech 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 i wypuszczamy powietrze. Mamy się wspierać a nie kłócić. Inaczej para idzie w gwizdek. ;)
Awatar użytkownika
FreddyKruger
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 25 lut 2018, 14:21

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: FreddyKruger »

Alez nikt sie nie kłuci, zwróciłem tylko grzecznie uwage, najwyzej kupicie mu coś w aptece, może robaki ma.
Awatar użytkownika
EV-Maniak
Forumowicz
Posty: 3031
Rejestracja: 21 lut 2018, 9:45
Lokalizacja: Lublin

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: EV-Maniak »

FreddyKruger pisze:
25 lut 2018, 21:44
Alez nikt sie nie kłuci, zwróciłem tylko grzecznie uwage, najwyzej kupicie mu coś w aptece, może robaki ma.
To jest twój 3. post na tym forum i wszystkie trzy to obrona GURU od zjechanych baterii i e-bika. Może byś coś wniósł do naszej społeczności, a nie tylko hejt. Albo przyjmijcie z honorem, żeście schrzanili i gościu mógł się zabić tudzież chałupę puścić z dymem. Może byś coś napisał konkretnego w innym temacie, czy tylko tu czujesz emocje?
Awatar użytkownika
FreddyKruger
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 25 lut 2018, 14:21

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: FreddyKruger »

Czemu uwazasz ze promuje jakiegoś tam e-bikera, moze to Ty kupiłeś te badziewie od tych ludzi, jak ja bede chciał to sobie sam wyspawam, jak to mówi migomat jest i głowa pełna pomysłów, kim jestem?
Awatar użytkownika
tas
Administrator
Posty: 2964
Rejestracja: 27 kwie 2017, 15:10
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt:

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: tas »

Jeśli dalej będziecie kontynuować tą kłótnię to zaczną się sypać ostrzeżenia,
Silniki, sterowniki, BMSy: https://nexun.pl tel: +48 33 50 00 105
Tanie ogniwa: https://e-foton.pl
----------------------
Mój blog o rowerach elektrycznych: http://ebike.nexun.pl
elektro-bikes
Forumowicz
Posty: 138
Rejestracja: 18 lut 2018, 10:26
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: elektro-bikes »

Popieram.
elektro-bikes
Forumowicz
Posty: 138
Rejestracja: 18 lut 2018, 10:26
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: elektro-bikes »

Na starym forum - likwidacja okna czatu.
elektro-bikes
Forumowicz
Posty: 138
Rejestracja: 18 lut 2018, 10:26
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: elektro-bikes »

To jest dopiero cenzura.
wit
Forumowicz
Posty: 460
Rejestracja: 19 lut 2018, 11:42
Lokalizacja: Skierniewice

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: wit »

chyba za dużo niewygodnych wpisów na czacie było -i od razu się w oczy rzucały...
Awatar użytkownika
Maran_hand
Forumowicz
Posty: 956
Rejestracja: 02 maja 2017, 22:04
Lokalizacja: Warszawa - Dolny Mokotów

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: Maran_hand »

Według http://m.speedtest.pl/wycena - wartość forum Arbitra na dzień dzisiejszy to prawie 20 tys (oczywiście nie należy w to bezwzględnie wierzyć). Kiedyś gdy sprawdzałem wydaje mi się, że wycena była dużo wyższa. Niestety pamięć ludzka jest zawodna więc sumy nie podam bo mógłbym skłamać. Cóż, może ktoś kiedyś wróci to tego postu i np za pół roku zobaczymy jak Arbiter na zmianach wyszedł.
Awatar użytkownika
TomaS
Forumowicz
Posty: 930
Rejestracja: 03 maja 2017, 10:00
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: TomaS »

Ogólnie pan Arbiter zaczął sie nawet udzielać zwykłych tematach :shock:
Jeżdżę na:
1. :SAMURAI BANSHE
2. :CARRERA BANSHE
Awatar użytkownika
EV-Maniak
Forumowicz
Posty: 3031
Rejestracja: 21 lut 2018, 9:45
Lokalizacja: Lublin

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: EV-Maniak »

Nie napisałem ani jednego słowa na tamtym forum od kiedy w tamtym tygodniu odszedłem, no i zaglądam, bo był mi pewien link potrzebny z moich postów, próbuję się zalogować, a tu czytam komunikat, że konto zostało zawieszone. Strasznie się tym przejąłem i nie wiem czy nie będę musiał zasięgnąć porady specjalisty :lol:

---edit---
Jak myślicie, czy postawa kolegi - właściciela forum arbitra, był etyczna? Nie napisałem ani jednego postu od kiedy stamtąd odszedłem. Wkleiłem tylko w opisie swoich postów, w profilu, że "Jestem na pojazdyelektryczne.org", ale i tak nie wyświetlało się w każdym poście.
Ostatnio zmieniony 26 lut 2018, 9:56 przez EV-Maniak, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Umbur
Moderator
Posty: 1346
Rejestracja: 27 kwie 2017, 11:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: Umbur »

zeeltom pisze:
26 lut 2018, 9:54
Wstawiłem w podpis obrazek z adresem forum, tego cenzura nie wychwyci. Ciekawe jak długo powisi ;)
Zrobiłem ostatnio to samo. :D
Awatar użytkownika
tas
Administrator
Posty: 2964
Rejestracja: 27 kwie 2017, 15:10
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt:

Re: Postawa kolegi-Właściciela Forum Arbiter.

Post autor: tas »

Szanujmy się ;)
Silniki, sterowniki, BMSy: https://nexun.pl tel: +48 33 50 00 105
Tanie ogniwa: https://e-foton.pl
----------------------
Mój blog o rowerach elektrycznych: http://ebike.nexun.pl
ODPOWIEDZ