Zeeltom

Znajdziesz tu informacje na temat forum. Jego działania i komunikaty od administratorów

Kto zna sytuacje niech głosuje. Odbanować konto Zeeltoma.

Czas głosowania minął 03 lut 2022, 14:57

Tak
33
50%
Nie
33
50%
 
Liczba głosów: 66

Awatar użytkownika
tas
Administrator
Posty: 2964
Rejestracja: 27 kwie 2017, 15:10
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt:

Re: Zeeltom

Post autor: tas »

I teraz pytanie do Tasa: czy zamierzasz banować każdego nowego użytkownika, który się pojawi, a padnie podejrzenie, że jest nowym wcieleniem Zeeltoma?
Nie, ale jeśli będę mieć pewność, że to on to tak. Dostanie ponownie bana.
Karę się dostaje na osobę, nie na nicka.
W mojej prywatnej opinii zdziecinniał do reszty na starość bo inaczej się tego nie da wytłumaczyć i zaczął swoje tetryczne żale wylewać. Uważam też, że jeśli miałby dostęp do serwera z zapasowymi kopiami forum to też by je usunął i byśmy teraz byli bezdomni. Takie ma podejście do nas.
Ostatnio zmieniony 30 sty 2022, 8:31 przez tas, łącznie zmieniany 3 razy.
Silniki, sterowniki, BMSy: https://nexun.pl tel: +48 33 50 00 105
Tanie ogniwa: https://e-foton.pl
----------------------
Mój blog o rowerach elektrycznych: http://ebike.nexun.pl
Awatar użytkownika
verre
Forumowicz
Posty: 767
Rejestracja: 27 maja 2018, 18:52
Lokalizacja: Śląskie

Re: Zeeltom

Post autor: verre »

czyli cała ta ankieta jest tylko dla jaj? i tak nie uwzględnisz, prawda? Przynajmniej daje nam to jakiś pogląd na Twoje administrowanie.
😁😁😁😁😁...😁😁😁
Awatar użytkownika
tas
Administrator
Posty: 2964
Rejestracja: 27 kwie 2017, 15:10
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt:

Re: Zeeltom

Post autor: tas »

No Tooropek chyba jej dla jaj nie zrobił, ale sytuacji Zeeltoma nie zmieni.
Silniki, sterowniki, BMSy: https://nexun.pl tel: +48 33 50 00 105
Tanie ogniwa: https://e-foton.pl
----------------------
Mój blog o rowerach elektrycznych: http://ebike.nexun.pl
tkoko
Forumowicz
Posty: 4923
Rejestracja: 03 maja 2017, 8:07
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Zeeltom

Post autor: tkoko »

Tooropek pisze:
29 sty 2022, 14:09
....
Proszę czytać ze zrozumieniem.

http://www.zeeltom.mojeforum.net/viewto ... d=297#p297
Nie zamierzałem brać udziału w tej "kopaninie dzieciaków w piaskownicy" ale PRZECZYTAJMY DOKŁADNIE, ZE ZROZUMIENIEM REGULAMIN JAKIE SĄ WARUNKI OBECNOŚCI FORUM.

"Rejestrując się na ........ (forum) AKCEPTUJESZ wyszczególnione poniżej postanowienia."
Korzystanie z ....... (forum) po zmianach regulaminu oznacza, że AKCEPTUJESZ te zmiany ze wszelkimi konsekwencjami prawnymi.

AKCEPTUJESZ zakaz publikowania wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszającym cudze prawa autorskie i dobra osobiste

NARUSZENIE tego ZAKAZU może skutkować dla ciebie całkowitym ZABLOKOWANIEM dostępu do tej witryny,

Pytanie co jest niezrozumiałego w zapisach PRYWATNEGO regulaminiu WŁAŚCICIELA / ADMINA / Tas'a.
Zapisy są PROSTE I JEDNOZNACZNE chcesz być uczestnikiem forum masz OBOWIĄZEK przestrzegać zapisów tego regulaminu a nie płakać że Ci się one nie podobają . Jeżeli się nie podobają masz prawo opuścić to PRYWATNE forum i założyć sobie własne forum z dowolnym regulaminem..
Jeżeli Zeeltom wielokrotnie był proszony o zaniechanie/ograniczenie; cytat
"wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszającym cudze prawa autorskie i dobra osobiste
a mimo to nadal to robił sprawiając że ktokolwiek na forum czując się obrażany miał prawo zażądać zaprzestania takich wypowiedzi a ADMIN/Tas miał prawo interweniować/banować takiego forumowicza.
Tas, dziwi mnie że przystąpiłeś do tej przepychanki. Może pójdziesz na całość i zrobisz ankietę czy dać/przywrócić Zeeltomowi uprawnienia do kasowania forum, to dopiero byłaby ankieta. :D
sorrry nie wiedziałem ze to nie Twoja ankieta.
Ostatnio zmieniony 30 sty 2022, 8:49 przez tkoko, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Tooropek
Forumowicz
Posty: 2027
Rejestracja: 08 wrz 2018, 10:50

Re: Zeeltom

Post autor: Tooropek »

Czas pomyśleć o tym, ze zlotu nie było odkąd zeeltom przeszedł na "emeryturę" czyli zasłużony odpoczynek od urzędu miasta, załatwiania wszystkich formalności, problemów technicznych itd itp. "Nie ma zlotu ani organizacji to po co trzymać Zeeltoma skoro już nie pełni żadnej funkcji i wrzuca tylko demotywatory które mnie wku*****ą" - Tak to widzi Tas i właśnie to udowadnia.

Wypowiedziałeś się za mnie Marcinie i niestety ja jestem zobowiązany do tego samego.
Nie rozumiem dlaczego piszesz w trzeciej osobie o tematach które nie miały miejsca i naginasz rzeczywistość - mowa tu o tym, że jakby zeeltom miał dostęp do kopii forum to też by je skasował. Nie skasował ich to po co o tym w ogóle pisać? Kolejne oskarżenie o coś czego Zeeltom nie zrobił, ale dobra pomińmy to już i lecimy dalej.
Bronie kolegi i to chyba naturalne bo mi jego obrazki nie przeszkadzały, a Ty uciekasz ciągle do tematu skasowania forum. Temat skasowania forum dla mnie jest zamknięty i nie ma co tego ciągle powtarzać. To już chyba każdy czytał i ma tą świadomość co Tomasz uczynił i co było tego powodem...

Jak widać nie tylko ja bronie naszego kolegi Tomka, są tu ludzie którzy potrafią wybaczyć pewne rzeczy, a Ty Marcinie nie widzisz nic poza czubkiem swojego nosa? Jesteś obrażony na Tomka i nie ma przebacz?
Odbanujesz go i będzie dalej wstawiał demotywatory, a Ty możesz wraz z moderatorem dać go na czarną listę i zwyczajnie nie widzieć jego wpisów, a jak będzie wulgarny to sami sobie z tym poradzimy bez banowania. Dla mnie to najrozsądniejsze wyjście z sytuacji i poza przebaczeniem nie widzę innej opcji. Za dużo dobrego Zeeltom w życiu uczynił, żeby jedną akcją pozbyć się go z forum...
* Akumulatory * Bidony * 36V/48V. Zapraszam na priv.
Awatar użytkownika
tas
Administrator
Posty: 2964
Rejestracja: 27 kwie 2017, 15:10
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt:

Re: Zeeltom

Post autor: tas »

Tas, dziwi mnie że przystąpiłeś do tej przepychanki
No to nie jest temat tabu, jest ciężki temat, skomplikowany, ale kto chce zabrać głos to może.
Ostatnio zmieniony 30 sty 2022, 9:11 przez tas, łącznie zmieniany 1 raz.
Silniki, sterowniki, BMSy: https://nexun.pl tel: +48 33 50 00 105
Tanie ogniwa: https://e-foton.pl
----------------------
Mój blog o rowerach elektrycznych: http://ebike.nexun.pl
Awatar użytkownika
pxl666
Forumowicz
Posty: 5764
Rejestracja: 27 cze 2018, 23:05
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Zeeltom

Post autor: pxl666 »

skomplikowany to jest reaktor jądrowy . może nie znam detali ale dla mnie tu nie ma szczególnej filozofii ...osobiście nie lubię biernej ale roszczeniowej postawy pieniacza , niemniej na forum technicznawym dobrze mieć więcej szkodników którzy odpowiadają niż pytają . fakt że za skasowanie zawartości serwera powinien dostać po prostu po ryju jest oczywistym . w moim mniemaniu po tej akcji wszelakie powoływanie się na jakieś swoje prawa do np treści powinny być kwitowane liściem kontrolnym , niemniej po umyciu i wysuszeniu nadaje się na usera którego można po prostu ignorować i wsio . robicie dramę jak 15latki na tiktoku
tkoko
Forumowicz
Posty: 4923
Rejestracja: 03 maja 2017, 8:07
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Zeeltom

Post autor: tkoko »

"Wiadomość dodana po 12 h 36 min 35 s:
Tkoko pisze:

Jeżeli Zeeltom wielokrotnie był proszony o zaniechanie/ograniczenie; cytat
"wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszającym cudze prawa autorskie i dobra osobiste

To może tkoko wskaże te moje wypowiedzi o tym charakterze? Tasowi chodziło cały czas o obrazki pokazujące dno naszego rządu. Inne mu nie przeszkadzały. Głupi człowiek mu przytaknie, a mądry wie swoje."

Jako "mądremu co wie swoje" odpowiem tak;

https://www.benchmark.pl/aktualnosci/fa ... racja.html
wit
Forumowicz
Posty: 460
Rejestracja: 19 lut 2018, 11:42
Lokalizacja: Skierniewice

Re: Zeeltom

Post autor: wit »

tak ogólnie to (prawie) wszędzie tępi się samodzielne myślenie i wolność wypowiedzi robią (tu można wstawić bardzo długą listę niech będzie media i... ) z nas tępych niewolników i co gorsze wielu ludzi samodzielnie zakłada sobie smycze łańcuchy i kagańce -bo tak modnie, bo inni też. mentalność coraz bardziej zmanipulkowanych niewolników lub przysłowiowego Cygana -co to dał się dla towarzystwa powiesić. Że facebook będący własnością korporacji robi co mu się podoba i kręci WŁASNE interesy to oczywiste -ale żaden argument... jeśli dziesięć osób dostało po pysku -to własną buźkę nadstawisz -bo to przecież modne i normalka ?
To, że ktoś gdzieś coś to żaden argument, że to porządku. Czy automatycznie "rozgrzesza to złodzieja , że inni też kradli ? pewne oceny nie przenoszą się "z automatu"

A wracając do Tomka -często zaglądam/zaglądałem na czat -nie spotkałem żeby używał wypowiedzi "wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszającym cudze prawa autorskie i dobra osobiste" a to, że wkleił demoty wyśmiewające głupotę lub niekonsekwencje "pewnych osób" - obrazki z których w Polsce śmiały się miliony ludzi nijak nie narusza powyższego punktu.
Wszędzie zdarzają się drobne sprzeczki i żarciki -do ch**ery chyba nie jesteśmy jakimiś dziewicami z zamierzchłej epoki co to się płonią na każde słowo... no bo jeden to zaciśnie zęby jak mu nogę urwie w wypadku -a drugi krzyczy żeby go dobić jak się w palec skaleczy przy smarowaniu chleba masłem... i cała ta rozróba to wzajemne narastające przyp*** się . Z psychologi każdy nawet drobny i nieistotny spór jeśli daje się mu pożywkę to narasta -aż wymyka się z pod kontroli kłócących staje się potworem/wojną totalną i pozera obie walczące/warczące strony... Wtedy każda ze stron może zrobić/robi rzeczy nieprzemyślane -obliczone tylko na jak największe zranienie strony przeciwnej ... i na pewnym etapie jest to nieuniknione -trzeba naprawdę dużo dobrej woli i otwartości umysłu żeby coś takiego przerwać. Zawsze potrzebny jest "uprzejmy/koleżeński kompromis - i rozmawianie a nie walka o "złote kalesony.


Dla mnie sprawa Zeltoma przypomina znany kawał z puentą - "zając -a ty znów bez czapki chodzisz" lub przysłowie -"jak się chce psa uderzyć to kij zawsze się znajdzie". (z obu stron patrząc) Alternatywa do takiego spojrzenia jest mniej zachęcająca.
Awatar użytkownika
WojtekErnest
Forumowicz
Posty: 3335
Rejestracja: 02 maja 2017, 20:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zeeltom

Post autor: WojtekErnest »

@Wit Trudno się nie zgodzić z Twoja argumentacją ale patrząc z innej, bardziej praktycznej strony admina forum, to UMIAR, czyli jak taka LOSC jednak kontrowersyjnych i sklocajacych treści, pozycjonuje forum (indeksacja tresci przez wyszukiwarki bootow). I czy to ADMIN jednak chce tolerować czy choćby temperować? Bo zwykle 2-3 krotne prośby nie skutkują. Więc wg mnie chodzi o umiar, ilość takich obrazkow i filmów zapisywanych w prywatnej bazie danych.
Ps. Do obecnych rządów mam krytyczny stosunek i rozumiem Tomka by popularyzować patologię obecnej wladzy.
Ostatnio zmieniony 31 sty 2022, 10:52 przez WojtekErnest, łącznie zmieniany 1 raz.
Wcześniej : Pomógł 69 razy, postów 3,2+ tys. - wiadomo gdzie ...:-)
Awatar użytkownika
Kajman
Forumowicz
Posty: 1263
Rejestracja: 18 maja 2018, 9:51

Re: Zeeltom

Post autor: Kajman »

tyle, że Tomek nie ma FB, a te memy są w kosmicznej ilości kilka dni przed tym jak on do nich dotrze wrzucane wszędzie na fb, potem włączasz forum i znowu to samo ;)
Awatar użytkownika
WojtekErnest
Forumowicz
Posty: 3335
Rejestracja: 02 maja 2017, 20:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zeeltom

Post autor: WojtekErnest »

Dokladnie tak....
Wcześniej : Pomógł 69 razy, postów 3,2+ tys. - wiadomo gdzie ...:-)
miki
Forumowicz
Posty: 1389
Rejestracja: 14 gru 2019, 11:46

Re: Zeeltom

Post autor: miki »

Czytam tak sobie od kilku dni ten wątek i (chociaż nie znam sprawy) powoduje on we mnie coraz mniejszą chęć odwiedzania forum. Jak się domyślam, pod powierzchnią tego problemu kryją się jakieś rozgrywki osobiste. Tylko dlaczego one mają się przekładać na jakość rozmów w tym miejscu? Zdarzają się trudne przypadki, ale administracja powinna je traktować w jednoznaczny i zunifikowany sposób. Forum to jest jednak miejsce spotkań ludzi. Często są to nawet ludzie myślący. Aż strach pomyśleć, jakie mają oceny i przemyślenia.
Awatar użytkownika
WojtekErnest
Forumowicz
Posty: 3335
Rejestracja: 02 maja 2017, 20:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zeeltom

Post autor: WojtekErnest »

No wlasnie o te skłócenia i osobiste ataki chodzi.... Co innego wlasne poglądy a co innego nachalność...
Wcześniej : Pomógł 69 razy, postów 3,2+ tys. - wiadomo gdzie ...:-)
Awatar użytkownika
pxl666
Forumowicz
Posty: 5764
Rejestracja: 27 cze 2018, 23:05
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Zeeltom

Post autor: pxl666 »

ale jest watek od pishejtu i nikogo tam nie zapraszamy... helooooo nikt tam nie musi zaglądać i wąchać jak śmierdzi . pyskówki na chacie ? dziś są juto ich nie ma , inne bzdury tez tam są i jakoś można z tym żyć .
watki osobiste ? no cóż , takie życie , nie jesteśmy maszynami i zadry się zdażają . taki folklor , przynajmniej się tu czuje jak u siebie a nie na bezosobowej eletrodzie heheh
miki
Forumowicz
Posty: 1389
Rejestracja: 14 gru 2019, 11:46

Re: Zeeltom

Post autor: miki »

pxl666 pisze:
31 sty 2022, 11:12
ale jest watek od pishejtu...
Nawet tutaj? Jesteś chory człowiek.
Awatar użytkownika
Kajman
Forumowicz
Posty: 1263
Rejestracja: 18 maja 2018, 9:51

Re: Zeeltom

Post autor: Kajman »

De facto dla Zeeltoma stworzony o ile pamiętam ;)
wit
Forumowicz
Posty: 460
Rejestracja: 19 lut 2018, 11:42
Lokalizacja: Skierniewice

Re: Zeeltom

Post autor: wit »

WojtekErnest pisze:
31 sty 2022, 10:37
I czy to ADMIN jednak chce tolerować czy choćby temperować? Bo zwykle 2-3 krotne prośby nie skutkują. Więc wg mnie chodzi o umiar, ilość takich obrazkow i filmów zapisywanych w prywatnej bazie danych.
Wg mnie jeśli regulamin coś dopuszcza to czepianie się o to jest zwykłym *** i to osobistym... jak jest to na tyle poważne żeby admin notorycznie musiał ingerować -to należy zmienić regulamin DLA WSZYSTKICH
jeśli nadmiar czegoś się nie podoba -to proste -nie czytam tego. i tyle. A czat -po "chwili" i tak znika -i dostęp do niego mają tylko zalogowani użytkownicy -czyli czytają i dyskutują tylko ci którzy chcą te teksty i obrazki czytać. A jeśli idzie o forum pozbawione "treści pobocznej" to lepiej poczytać książkę -też jest wiedza a zero dyskusji...

miki pisze:
31 sty 2022, 10:53
Czytam tak sobie od kilku dni ten wątek i (chociaż nie znam sprawy) powoduje on we mnie coraz mniejszą chęć odwiedzania forum. Jak się domyślam, pod powierzchnią tego problemu kryją się jakieś rozgrywki osobiste. Tylko dlaczego one mają się przekładać na jakość rozmów w tym miejscu? Zdarzają się trudne przypadki, ale administracja powinna je traktować w jednoznaczny i zunifikowany sposób. Forum to jest jednak miejsce spotkań ludzi. Często są to nawet ludzie myślący. Aż strach pomyśleć, jakie mają oceny i przemyślenia.
Nasuwa się nieodparte wrażenie, że dopóki Tomek organizował zloty i na "arbitralnym" zapewniał reklamę sklepików w tym sklepiku Tasa -to był fajny kolega.
Jak "arbitralny" pozdejmował mini banery miedzy innymi Tasowi - i Tomek bronił i zrobił krzyk -był dobry. Potem tam zaczęła się uporczywa reklama wiadomo kogo oraz cenzurowanie treści testów -I Tomek pierwszy rzucił hasło "nowe forum" -nowe gdzie pierwsze skrzypce grał obecny administrator i do woli mógł się reklamować było dobrze dokąd za Tomkiem do tego forum przechodzili ludzie...

Zloty -przed zlotami na tym forum było "słodko" i konkursy i nagrody...
-gdy Tomek ogłosił, że po raz ostatni organizuje zlot bo już nie ma siły -to konkurs z sensownymi nagrodami pytania "przypadkiem " ? tylko o sprawy techniczne gratów sprzedawanych przez Tasa... ktoś kto swoje zabawki składał na innych był bez szans w konkursie... ot taki drobiazg...
jak Tomek się wycofał ze zlotów -i przestał zapewniać reklamę -to zwyczajnie zrobił się zbędny "murzyn zrobił swoje murzyn może odejść"

Przestało się liczyć, że w znacznej części to On rozpropagował pojazdy elektryczne w Polsce, że to forum powstało głównie dzięki niemu (nie że założono stronę -tylko, że ludzie tu przyszli) , że jako jedyny zorganizował 10 ogólnopolskich zlotów (jakoś nie ma następcy -nikt się nie podejmuje ...) i zaczęła się prawie nagonka -zastrzeżenia do drobiazgów. A potem zaczęło to narastać już z obu stron. Tomek jest jaki jest -trochę drażliwy, jak los przyciśnie trochę rozżalony bywa, trochę postrzał -ale dusza człowiek i każdemu pomaga jak może. Praktycznie wszystkie akcje charytatywne społeczności On organizował...
Owszem w którymś momencie nerwy mu puściły i skasował forum (gdy Tomek się wycofał z bycia administratorem zwyczajnie jego uprawnienia powinny być zlikwidowane -a nie były pozostający administrator tego nie dopilnował) -Tomek dostał zasłużonego bana za ten numer -ale niejeden święty by się wkurzył... Szczęśliwie nic się nie stało i forum dało się odtworzyć. Ale całość konfliktu ma w tle zaszytą myśl (obym się mylił) "murzyn zrobił swoje murzyn może odejść -i najlepiej żeby wszyscy o nim zapomnieli to będą nowi bohaterowie a zasługi się im przypisze"
Gdy zarejestrował się pod nowym nickiem jako początkujący -to już praktycznie o co drugie słowo były pretensje...

jak nie wiadomo o co chodzi...
Ciekawe, czy dostanę bana za ten wpis... byłoby to wymowne. ale takie jest "drugie dno" i jakoś na forum nie widzę aktywności kilku niegdyś znaczących osób -czyżby się wycofali bo przestało im się podobać ? ciekawe dlaczego.

Takie sytuacje jak ta i spory nie powinny mieć miejsca -a konflikty osobiste rozstrzyga się pomiędzy sobą. Albo dać sobie po ryjach -albo zrobić razem flaszkę i uścisnąć prawice. Bo teraz spór żale i przypier*** to już potwór żyjący własnym życiem i tylko robiący szkody. Zrobiło się tu "niesmacznie" Rozumiem dawnego bana -nie rozumiem czepiania się dozwolonych wpisów ani przed tamtym nieszczęsnym skasowaniem -ani teraz długo długo po tym -(gdy zresztą wiadomo ,że nic się nie stało. A co do skasowania -jest raczej oczywiste, że prawie każde forum ma robione kopie zapasowe i że można je odtworzyć choćby gdy serwer klęknie...

W sumie sytuacja zaczyna przypominać dawną z "arbitralnego"... i robi się podobne bagno.
Awatar użytkownika
Kajman
Forumowicz
Posty: 1263
Rejestracja: 18 maja 2018, 9:51

Re: Zeeltom

Post autor: Kajman »

Przede wszystkim to w ogóle nie wziąłeś pod uwagę, jak się przez te wszystkie lata zmienił, zgorzkniał Zeeltom, to nie tak, że on wciąż cudowny był a świat się na niego wypiął. Bluzgał co raz więcej ludzi, co raz częściej nie tylko na chat, gdzie próbowali ignorować jego zaczepki, to dalej na priv albo chyba nawet telefonicznie. Sorki, ale to nie ten "legendarny zeeltom" o którym piszesz, to ponury cień tego sympatycznego onegdaj człowieka.
Co do zlotów, popatrz dookoła, w zeszłym roku mimo pandemii było kilka dużych oraz sporo mniejszych zlotów i spotów EV :) Wystarczy wystawić nos poza to forum, choćby na media społecznościowe. W łodzi ponad 1000 uczestników i 150 samochodów i dziesiątki innych pojazdów, we wrześniu Ząbki, w miedzyczasie Trójmiasto, ludzie to robią i się dzieje. A że nie są na tym forum? To stanowczo nie jest pępek świata, tylko co raz mniej aktywna część składowa środowiska, które nie ma zwyczaju używania forum.
Co do tego, że pytania dotyczą produktów sponsora nagród, nie wiem skąd Twoje zdziwienie, daje fanty, to formułuje pytania, robi to jak chce :) To że tutaj jest to przedłużenie działalności handlowej Tasa nikogo nie powinno dziwić, być może były jakieś szczytniejsze założenia jak powstawało to forum, ale należy pamiętać kto tu szefuje i z czego żyje ;) I tak nie jest to jakoś szczególnie nachalne jak dla mnie. Aczkolwiek forum jest prowadzone autorytarnie, bez dwóch zdań. Tak samo było/jest na arbitrze. Tyle że skoro to Tasa forum, to może na to sobie pozwolić i nie wiem skąd zdziwienie ;) Świat nie jest idealny, do mnie też się Tas dop........ na priv wielokrotnie ;)
Awatar użytkownika
khuuhkrr
Forumowicz
Posty: 122
Rejestracja: 05 wrz 2019, 11:47

Re: Zeeltom

Post autor: khuuhkrr »

Pomyśleć, że wybierając jedno z pomiędzy dwóch forum, na które mogłem się zarejestrować, na moją decyzję dominujący wpływ miało to, że pojazdyelektryczne.pl lepiej (w sensie, że w ogóle) skaluje się na wyświetlacz smartphona. Ludzie byli wtedy nieistotni 😂

W kwestii tematu niniejszego wątku nie jestem się w stanie wypowiedzieć. Nie zagłosuję, bo nie znam człowieka. Napiszę za to jedno. Nie wiem czy ciekawsze jest śmieszkowanie z polityków, albo debatowanie o polityce czy np. moja porywająca relacja z łatania (nadal, kurde, nieszczelnej) dętki - ale ja jestem tutaj właśnie dla śrubek, smarów, zębatek, kabelków, ogniw itd. Od obrabiania dupy klasie politycznej mam YT i takie kanały jak ORB, Orłosiów, Modzelewskiego, Olszewskiego itd. Jak mam ochotę posłuchać sobie o Tusku, czy tam innym Kaczyńskim, to zaglądam właśnie tam - nie tutaj. Tutaj bierzecie mnie z zaskoczenia 🤣

No, ale jak czytam, polityka to tylko fasada całego tego cyrku wokół zeeltoma/demobilu/Tomka. No nic, trzymajcie się ✌️
Awatar użytkownika
tas
Administrator
Posty: 2964
Rejestracja: 27 kwie 2017, 15:10
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt:

Re: Zeeltom

Post autor: tas »

Świat nie jest idealny, do mnie też się Tas dop........ na priv wielokrotnie
Może się ludziom wydaje, że ja tylko tego biednego zeeltoma gnębię ;) Ten kto mnie miał na PW w sprawach porządkowych to wie, że najpierw pouczam i zazwyczaj to wystarcza aby nam się żyło lepiej i był porządek :)
Ostatnio zmieniony 31 sty 2022, 14:36 przez tas, łącznie zmieniany 2 razy.
Silniki, sterowniki, BMSy: https://nexun.pl tel: +48 33 50 00 105
Tanie ogniwa: https://e-foton.pl
----------------------
Mój blog o rowerach elektrycznych: http://ebike.nexun.pl
wit
Forumowicz
Posty: 460
Rejestracja: 19 lut 2018, 11:42
Lokalizacja: Skierniewice

Re: Zeeltom

Post autor: wit »

Kajman pisze:
31 sty 2022, 13:24
Przede wszystkim to w ogóle nie wziąłeś pod uwagę, jak się przez te wszystkie lata zmienił, zgorzkniał Zeeltom, to nie tak, że on wciąż cudowny był a świat się na niego wypiął. Bluzgał co raz więcej ludzi, co raz częściej nie tylko na chat, gdzie próbowali ignorować jego zaczepki, to dalej na priv albo chyba nawet telefonicznie. Sorki, ale to nie ten "legendarny zeeltom" o którym piszesz, to ponury cień tego sympatycznego onegdaj człowieka.
cóż jak ludzie się starzeją, chorują, i nie mogą liczyć na życzliwość osób znajomych to gorzknieją -normalna kolej rzeczy. I dość naturalne, że w imię koleżeńskości wypada zachować życzliwość i choćby minimum tolerancji dla drobnych odskoków.
Co do bluzgania ja się nie spotkałem... natomiast w dyskusji i konflikcie o blokowanie obrazków jakoś nikt o bluzganiu itp. nie pisał...
Kajman pisze:
31 sty 2022, 13:24
Co do zlotów, popatrz dookoła, w zeszłym roku mimo pandemii było kilka dużych oraz sporo mniejszych zlotów i spotów EV :) Wystarczy wystawić nos poza to forum, choćby na media społecznościowe. W łodzi ponad 1000 uczestników i 150 samochodów i dziesiątki innych pojazdów, we wrześniu Ząbki, w miedzyczasie Trójmiasto, ludzie to robią i się dzieje. A że nie są na tym forum? To stanowczo nie jest pępek świata, tylko co raz mniej aktywna część składowa środowiska, które nie ma zwyczaju używania forum.
Nie piszę, że nie ma innych zlotów -zwłaszcza jakiejś konkretnej marki organizowanych przez producentów itp. -dyskutujemy o TYM FORUM i O KONKRETNYM CZŁOWIEKU -a tu gdy Tomek odpuścił to z 3,5 tys uczestników nikt nie pociągnął tematu... jak napiszę, że chleb drogi -to odpiszesz, że gdzie indziej murzynów biją?
Kajman pisze:
31 sty 2022, 13:24
Co do tego, że pytania dotyczą produktów sponsora nagród, nie wiem skąd Twoje zdziwienie, daje fanty, to formułuje pytania, robi to jak chce :)
Nie dziwiło by mnie to nic a nic gdyby konkurs był na stronie Jego sklepu -wtedy pytania mogą być i w jakim kolorze jest jego osobista filiżanka do kawy. Ale konkurs był jednak na zlocie -gdzie byli różni uczestnicy a nie tylko klienci konkretnego sklepu.
Kajman pisze:
31 sty 2022, 13:24
To że tutaj jest to przedłużenie działalności handlowej Tasa nikogo nie powinno dziwić, być może były jakieś szczytniejsze założenia jak powstawało to forum, ale należy pamiętać kto tu szefuje i z czego żyje ;) I tak nie jest to jakoś szczególnie nachalne jak dla mnie. Aczkolwiek forum jest prowadzone autorytarnie, bez dwóch zdań. Tak samo było/jest na arbitrze. Tyle że skoro to Tasa forum, to może na to sobie pozwolić i nie wiem skąd zdziwienie ;) Świat nie jest idealny, do mnie też się Tas dop........ na priv wielokrotnie ;)
A ja głupi myślałem, że Tas administruje a forum to społeczność... i dobrze, że porównałeś do arbitra. To nie ja powiedziałem, Ty piszesz, że to forum czy arbiter -jeden pies. A ja przez grzeczność nie będę zaprzeczał.
Awatar użytkownika
pxl666
Forumowicz
Posty: 5764
Rejestracja: 27 cze 2018, 23:05
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Zeeltom

Post autor: pxl666 »

miki pisze:
31 sty 2022, 12:47
pxl666 pisze:
31 sty 2022, 11:12
ale jest watek od pishejtu...
Nawet tutaj? Jesteś chory człowiek.
Dziękuję kapitanie oczywisty . To że go nie zauważyłeś to chyba świadczy in plus w całym tym bezsensownym temacie odrzucania się guanem. Ponownie stwierdzam - nikt nikomu nic nie każe. Nie chcesz nie czytaj nie oglądaj daj userowi Igora i cześć.
Szukacie dziury tam gdzie jej niema. Albo to ta druga dziura...
tkoko
Forumowicz
Posty: 4923
Rejestracja: 03 maja 2017, 8:07
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Zeeltom

Post autor: tkoko »

wit pisze:
31 sty 2022, 13:07
......
Tomek pierwszy rzucił hasło "nowe forum" -
.....
1. Hasło rzucił (i zapewne założył forum) ZBANOWANY UŻYTKOWNIK STAREGO FORUM KIEDY ZEELTOM BYŁ ADMINISTRATOREM ARBITRA. rok przed zalogowaniem/administrowaniem Zeeltoma na tym forum.
2. większość aktywnych użytkowników arbitra przeszła na to forum DLA POPARCIA ZEELTOMA W ZWIĄZKU Z POTRAKTOWANIEM GO PRZEZ ARBITRA I W UZNANIU ZASŁUG NA STARYM FORUM UMOŻLIWIŁA MU ADMINISTROWANIE I TEGO FORUM.
3. ZEELTOM ZNISZCZYŁ/SKASOWAŁ PRYWATNĄ ZAWARTOŚĆ FORUM W TYM MOJE WPISY, co prawda większość admin odzyskał lecz przynajmniej wpisy z jednego dnia są stracone.
4. w przeciwieństwie do OGROMNEGO POPARCIA FORUMOWICZÓW w przypadku potraktowania Zeeltoma przez arbitra, na tym forum brak takiego poparcia dla niego o czym najłatwiej przekonać się po ilości zalogowanych użytkowników forum Zeeltoma.
5. skoro WŁAŚCICIEL forum w sporze administratorów Tas/Zeeltom "poparł" Tas'a, średnio kumaty człowiek ma do wyboru, podporządkować się "woli" właściciela/Tas'a albo opuścić forum Z HONOREM
Załączniki
zeeltom.JPG
Awatar użytkownika
tas
Administrator
Posty: 2964
Rejestracja: 27 kwie 2017, 15:10
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt:

Re: Zeeltom

Post autor: tas »

Ja nie jestem właścicielem forum (ani Zeeltom nim nie był) tylko nim administruje :P
Ostatnio zmieniony 31 sty 2022, 15:13 przez tas, łącznie zmieniany 2 razy.
Silniki, sterowniki, BMSy: https://nexun.pl tel: +48 33 50 00 105
Tanie ogniwa: https://e-foton.pl
----------------------
Mój blog o rowerach elektrycznych: http://ebike.nexun.pl
wit
Forumowicz
Posty: 460
Rejestracja: 19 lut 2018, 11:42
Lokalizacja: Skierniewice

Re: Zeeltom

Post autor: wit »

Tyle, że administrujesz tendencyjnie, a od około roku to już bardzo. A to nie musi się podobać, i nie przynosi popularności ani Tobie, ani forum.

Nie wybielam Zeltoma -za usunięcie forum ban Mu się należał, ale cała ta otoczka i powody z obu stron -mniej lub bardziej prawdziwe są zwyczajnie przykre i niesmaczne... -jak szturchasz i zaczepiasz ... -to nie dziw się że ugryzie. Człowiek ma podobnie.

- forum przestaje być miłym miejscem gdzie na luzie można sobie "pogadać" z ludźmi których się lubi i ceni.(lub ceniło) Staje się miejscem gdzie jest wiedza i niewiele poz tym.
Ostatnio zmieniony 31 sty 2022, 15:33 przez wit, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kajman
Forumowicz
Posty: 1263
Rejestracja: 18 maja 2018, 9:51

Re: Zeeltom

Post autor: Kajman »

wit pisze:
31 sty 2022, 14:36
Kajman pisze:
31 sty 2022, 13:24
Przede wszystkim to w ogóle nie wziąłeś pod uwagę, jak się przez te wszystkie lata zmienił, zgorzkniał Zeeltom, to nie tak, że on wciąż cudowny był a świat się na niego wypiął. Bluzgał co raz więcej ludzi, co raz częściej nie tylko na chat, gdzie próbowali ignorować jego zaczepki, to dalej na priv albo chyba nawet telefonicznie. Sorki, ale to nie ten "legendarny zeeltom" o którym piszesz, to ponury cień tego sympatycznego onegdaj człowieka.
cóż jak ludzie się starzeją, chorują, i nie mogą liczyć na życzliwość osób znajomych to gorzknieją -normalna kolej rzeczy. I dość naturalne, że w imię koleżeńskości wypada zachować życzliwość i choćby minimum tolerancji dla drobnych odskoków.
Co do bluzgania ja się nie spotkałem... natomiast w dyskusji i konflikcie o blokowanie obrazków jakoś nikt o bluzganiu itp. nie pisał...
Się nie spotkałeś a ja o takich przypadkach wiem, haniebne i bardzo niskie zachowanie, ludzie chcieli mu resztki honoru zostawić i się z tym nie ujawniają, ja mam to gdzieś, sam był jaki był i dostał to na co zasłużył. A jak się zmienia człowiek i nie potrafi odnaleźć w społeczności ani spełnić panujących w niej zasad, to może dobrze robi chcąc być z niej usuniętym i niepotrzebnie rozstrząsamy temat?

wit pisze:
31 sty 2022, 14:36
Kajman pisze:
31 sty 2022, 13:24
Co do zlotów, popatrz dookoła, w zeszłym roku mimo pandemii było kilka dużych oraz sporo mniejszych zlotów i spotów EV :) Wystarczy wystawić nos poza to forum, choćby na media społecznościowe. W łodzi ponad 1000 uczestników i 150 samochodów i dziesiątki innych pojazdów, we wrześniu Ząbki, w miedzyczasie Trójmiasto, ludzie to robią i się dzieje. A że nie są na tym forum? To stanowczo nie jest pępek świata, tylko co raz mniej aktywna część składowa środowiska, które nie ma zwyczaju używania forum.
Nie piszę, że nie ma innych zlotów -zwłaszcza jakiejś konkretnej marki organizowanych przez producentów itp. -dyskutujemy o TYM FORUM i O KONKRETNYM CZŁOWIEKU -a tu gdy Tomek odpuścił to z 3,5 tys uczestników nikt nie pociągnął tematu... jak napiszę, że chleb drogi -to odpiszesz, że gdzie indziej murzynów biją?
A ja piszę o ogóle zlotów, zwłaszcza że są fajne nawet bez pijanego wodzireja. ;) A 3.5k uczestników nie ma zamiaru nic robić dla zlotów, wiem to po kilku latach organizowania zawodów. Robisz to dla swojej satysfakcji, bo reszta nie ma zamiaru nic w tym pomagać i to jest norma. Życie. Stąd oragnizatorzy się wypalają jak i zeeltom się wypalił. Ale to nie problem ludzi z ktorym dzieli forum, nie powinien być i na nich wpływać. Forum to społeczność roszczeniowa z natury, wiecej ludzi oczekuje pomocy niż jej udziela.
wit pisze:
31 sty 2022, 14:36
Kajman pisze:
31 sty 2022, 13:24
Co do tego, że pytania dotyczą produktów sponsora nagród, nie wiem skąd Twoje zdziwienie, daje fanty, to formułuje pytania, robi to jak chce :)
Nie dziwiło by mnie to nic a nic gdyby konkurs był na stronie Jego sklepu -wtedy pytania mogą być i w jakim kolorze jest jego osobista filiżanka do kawy. Ale konkurs był jednak na zlocie -gdzie byli różni uczestnicy a nie tylko klienci konkretnego sklepu.
Ale tas na ten zlot łożył kasę ,dawał nagrody, więc jego święte prawo w jego konkursie mieć takie pytania jakie mu się podobają. Jak Ty ufundujesz nagrody na konkurs, to możesz sobie ustalać pytania, a jak ludzie liczą na czyjąś kasę, to muszą się liczyć, że może być pewne ukierunkowanie ;)
wit pisze:
31 sty 2022, 14:36
Kajman pisze:
31 sty 2022, 13:24
To że tutaj jest to przedłużenie działalności handlowej Tasa nikogo nie powinno dziwić, być może były jakieś szczytniejsze założenia jak powstawało to forum, ale należy pamiętać kto tu szefuje i z czego żyje ;) I tak nie jest to jakoś szczególnie nachalne jak dla mnie. Aczkolwiek forum jest prowadzone autorytarnie, bez dwóch zdań. Tak samo było/jest na arbitrze. Tyle że skoro to Tasa forum, to może na to sobie pozwolić i nie wiem skąd zdziwienie ;) Świat nie jest idealny, do mnie też się Tas dop........ na priv wielokrotnie ;)
A ja głupi myślałem, że Tas administruje a forum to społeczność... i dobrze, że porównałeś do arbitra. To nie ja powiedziałem, Ty piszesz, że to forum czy arbiter -jeden pies. A ja przez grzeczność nie będę zaprzeczał.
Nie mam pojęcia skąd tak myślałeś ;) Nigdy nie widziałem zapisów o tym że je razem demokratycznie tworzymy, prowadzimy. Od zawsze było to forum Tasa, może sobie pisać że je tylko administruje, ale jest to finalnie jednoznaczne w funkcjonowaniu z tym że to jego forum :) Tak jak arbitra jest arbitra :) Chcieliście lepiej, mogłeś z Zeeltomem założyć kolektyw, wspolnie wszystko robić, utrzymywać niezależność i obiektywizm w Waszym klimacie ;) A tak to za późno ;) Na prawdę robicie z igły widły, zobaczycie, za dwa lata będzie tu kilku userów, wyczerpane tematy i sporo wspomnień ;) Zobacz jak przybywa tematów na forum, więcej niż połowa poforum nie ruszana od 2 tygodni lub dłużej ;) Wbrew pozorom najżywszy jest chat ;)
A tam owiany złą sławą wasz kat oprawca ;) Jaja sobie robię, uśmiałem się dziś widząc dawno nie widzianą wiadomość, prawie jak na elektrodzie daawno temu ;) Ale będą tutaj na to się godzimy i nie ma co stękać ;)

Obrazek
gienek333
Forumowicz
Posty: 631
Rejestracja: 19 lut 2018, 22:37
Lokalizacja: Kraków

Re: Zeeltom

Post autor: gienek333 »

Tak z kronikarskiego obowiązku, to Tomasz ma swoje forum.
Awatar użytkownika
WojtekErnest
Forumowicz
Posty: 3335
Rejestracja: 02 maja 2017, 20:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zeeltom

Post autor: WojtekErnest »

wit pisze:
31 sty 2022, 15:32

- forum przestaje być miłym miejscem gdzie na luzie można sobie "pogadać" z ludźmi których się lubi i ceni.(lub ceniło) Staje się miejscem gdzie jest wiedza i niewiele poz tym.
I NACHALNA polityka mu nie służy bo z "pogadania" zrobiły sie kłótnie i osobiste podjazdy. Więc, nie oszukujmy się że ma/musi być na specjalizowanym forum taka chwilami dominująca treść. Mimo wszystko jestem przekonany, że tak samo niesmacznie wielu by przyjęło nachalną propagandę drugiej strony kopiowaną z TVP, Republiki , Wpolityce itp
Po prostu, nie to miejsce, nie ta baza danych, nie ten serwer.
Wcześniej : Pomógł 69 razy, postów 3,2+ tys. - wiadomo gdzie ...:-)
Awatar użytkownika
verre
Forumowicz
Posty: 767
Rejestracja: 27 maja 2018, 18:52
Lokalizacja: Śląskie

Re: Zeeltom

Post autor: verre »

wielkie rozprawy tu wypisujecie, ja tyle liter nie przelewałem nadaremno nawet w szkole ;) Sprawa jest stosunkowo prosta, o czym pisałem już dwa razy conajmniej. Włączcie wreszcie opcję ignorowania użytkowników, działów, tematów i będzie po sprawie, ale nie w takiej wersji jak obecnie, gdzie po nałożeniu na usera ignora ja otrzymuję komunikat, mniej więcej taki: "ignorowany uzytkownik napisał wiadomość". No co mnie to obchodzi??!! Po to mam ignora żeby więcej nie wiedzieć co olany przeze mnie człowiek wyprawia. Gdyby taka opcja była od początku, to przynajmniej połowę kłótni byłoby mniej. I nie musiałbym brnąć przez niechciane przeze mnie tematy i posty.
Co do obrazków na czacie to ten problem też by zniknął po zignorowaniu człowieka. Politycznych zapędów zeeltoma nie znam, jestem z Wami od początku 2018, na żadnym zlocie nie byłem, choć oba wsparłem, więc nie mam zdania. Znam jedynie jego preferencje polityczne, jak my wszyscy :) Jestem za przywróceniem zeeltoma.
😁😁😁😁😁...😁😁😁
Awatar użytkownika
WojtekErnest
Forumowicz
Posty: 3335
Rejestracja: 02 maja 2017, 20:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zeeltom

Post autor: WojtekErnest »

Paradox tej sytuacji : Tomek/demobil zażądał przecież od @Tas-a by go zablokowal.
"demobil • 24 sty 2022, 14:59
Zgadzam się, proszę usunąć mnie z forum...."

Pomieszanie z poplątaniem...
Ostatnio zmieniony 01 lut 2022, 6:15 przez WojtekErnest, łącznie zmieniany 2 razy.
Wcześniej : Pomógł 69 razy, postów 3,2+ tys. - wiadomo gdzie ...:-)
Awatar użytkownika
verre
Forumowicz
Posty: 767
Rejestracja: 27 maja 2018, 18:52
Lokalizacja: Śląskie

Re: Zeeltom

Post autor: verre »

WojtekErnest pisze:
01 lut 2022, 5:50
Paradox tej sytuacji : Tomek/demobil zażądał przecież od @Tas-a by go zablokowal. Pomieszanie z poplątaniem...

a nie uważasz że emocje tu zadziałały? Ja się odniosłem do ankiety, która tu powstała, reszta została już napisana wielokrotnie.
przypominam tytuł ankiety:
Kto zna sytuacje niech głosuje. Odbanować konto Zeeltoma.
😁😁😁😁😁...😁😁😁
Awatar użytkownika
verre
Forumowicz
Posty: 767
Rejestracja: 27 maja 2018, 18:52
Lokalizacja: Śląskie

Re: Zeeltom

Post autor: verre »

Wojtek takie edytowanie powyższych wpisów wprowadza tylko zamieszanie :) pisz poniżej, to będzie jakaś ciągłość :P
tak, wiem, czytałem na czacie, ale uważam że zadziałały emocje.
😁😁😁😁😁...😁😁😁
miki
Forumowicz
Posty: 1389
Rejestracja: 14 gru 2019, 11:46

Re: Zeeltom

Post autor: miki »

WojtekErnest pisze:
01 lut 2022, 0:07
Mimo wszystko jestem przekonany, że tak samo niesmacznie wielu by przyjęło nachalną propagandę drugiej strony kopiowaną z TVP, Republiki , Wpolityce itp
a także mające ubecki korzenie TVN pana Waltera, Polsat (gdzie niejaki pan Solorz nie kryje swojej przeszłości i kilku tożsamości oraz paszportów), czerwony CNN, BBC, New York Times (sprawdźcie sobie właścicieli pakietu większościowego) i tym podobnych kanalii. Generalnie proponuję prostą konkluzję: żadne media nie są po naszej stronie. Wszędzie jest manipulacja. W jednych miejscach jest ona robiona bardziej profesjonalnie, w innych mniej. Jednak podłość to zawsze jest podłość, niezależnie od poziomu profesjonalizmu. Myślę, że to arbitralne stanowisko.
Dede
Forumowicz
Posty: 2065
Rejestracja: 11 cze 2018, 5:19
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Zeeltom

Post autor: Dede »

Dla czego ma być odblokowany konto jak właściciel konto sam sobie usuną na stałe.
Dla czego nie udziela sie w temacie?

I nie rozumiem dla czego usunął całe forum dobrze ze była kopia zapasowa chciał usunąć to ma więc po co inne osoby chcą odblokowania jak ich usuną konto.
Awatar użytkownika
Tooropek
Forumowicz
Posty: 2027
Rejestracja: 08 wrz 2018, 10:50

Re: Zeeltom

Post autor: Tooropek »

Zeeltom się udziela, a to Ty Dede nie jesteś w temacie...

Przez jeden wybryk nie ocenia się człowieka jako całokształt. Ci co plują jadem i nie przemawia im do rozsądku cała działaność Tomka oceniają go właśnie jak Ty i patrzą z daleka na sytuację, jaka miała miejsce jakiś czas temu pod wpływem emocji a o tym co było powodem wszystkiego już nie wspominając.
Przez głupie obrazki tyle niechęci do Tomka to gruba przesada stąd ten cały temat i ankieta. Jeżeli przez dwa dni nic się nie zmieni i zdublowane konta nie będą głosować na NIE to Tomek wróci na forum i będzie jak dawniej. Dalsze wypominanie wszystkiego co złe i nie pamiętając tego wszystkiego co dobre co uczynił dla nas Zeeltom jest słabe i jest jak cios poniżej pasa.
* Akumulatory * Bidony * 36V/48V. Zapraszam na priv.
Awatar użytkownika
Kajman
Forumowicz
Posty: 1263
Rejestracja: 18 maja 2018, 9:51

Re: Zeeltom

Post autor: Kajman »

Ty już wiesz kiedy był cios poniżej pasa. Zobaczymy, ja obstawiam po powrocie powtórkę z historii, ale obym się mylił. Na pewno będzie wtedy pod dużą lupą. A przynajmniej powinien być.
O ile w ogóle tas rozważa przywrócenie go a sam pan foszek powrót ;)
Awatar użytkownika
WojtekErnest
Forumowicz
Posty: 3335
Rejestracja: 02 maja 2017, 20:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zeeltom

Post autor: WojtekErnest »

miki pisze:
01 lut 2022, 10:12
TVN pana Waltera, Polsat .,,,., czerwony CNN, BBC, New York Times (
.....Myślę, że to arbitralne stanowisko.
Można do tego dodac FB, YT, obrazić się cały świat, wyłączyć TV, internet i ... być przekonanym o własnej nieomylności...
Wcześniej : Pomógł 69 razy, postów 3,2+ tys. - wiadomo gdzie ...:-)
Awatar użytkownika
Tooropek
Forumowicz
Posty: 2027
Rejestracja: 08 wrz 2018, 10:50

Re: Zeeltom

Post autor: Tooropek »

Myślę, że tas już by go przywrócił najchętniej by mieć spokój, ale poczekamy do końca ankiety, wtedy będzie zmuszony 😉
* Akumulatory * Bidony * 36V/48V. Zapraszam na priv.
wit
Forumowicz
Posty: 460
Rejestracja: 19 lut 2018, 11:42
Lokalizacja: Skierniewice

Re: Zeeltom

Post autor: wit »

zmuszony to może byłby gdyby zagłosowało 2tys uczestników i wynik byłby 90%...
Ostatnio zmieniony 01 lut 2022, 12:54 przez wit, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
tas
Administrator
Posty: 2964
Rejestracja: 27 kwie 2017, 15:10
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt:

Re: Zeeltom

Post autor: tas »

Tooropek, a czy Ty przypadkiem nie robisz Zeeltomowi na złość? :)
demobil • poniedziałek 24 sty 2022, 14:50
Jak w ankiecie weźmie udział 51% wszystkich użytkowników forum, to będzie miało sens.
Bo On uważa inaczej niż Ty ;)
Ostatnio zmieniony 01 lut 2022, 12:35 przez tas, łącznie zmieniany 1 raz.
Silniki, sterowniki, BMSy: https://nexun.pl tel: +48 33 50 00 105
Tanie ogniwa: https://e-foton.pl
----------------------
Mój blog o rowerach elektrycznych: http://ebike.nexun.pl
tkoko
Forumowicz
Posty: 4923
Rejestracja: 03 maja 2017, 8:07
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Zeeltom

Post autor: tkoko »

Tooropek pisze:
01 lut 2022, 12:01
Myślę, że tas już by go przywrócił najchętniej by mieć spokój, ale poczekamy do końca ankiety, wtedy będzie zmuszony 😉
Przez kogo, przez Ciebie czy przez trzydziestu kilku użytkowników. To nie jest sytuacja z 2018r. kiedy Zeeltom miał PEŁNE POPARCIE WIĘKSZOŚCI UŻYTKOWNIKÓW STAREGO FORUM. Aktualnie nawet opuszczenie/przeniesienie się na forum Zeltoma trzydziestu użytkowników nic nie zmieni, tym bardziej że większość z nich maFINANSOWY interes by pozostać na tym forum.
Awatar użytkownika
Tooropek
Forumowicz
Posty: 2027
Rejestracja: 08 wrz 2018, 10:50

Re: Zeeltom

Post autor: Tooropek »

tas pisze:
01 lut 2022, 12:35
Tooropek, a czy Ty przypadkiem nie robisz Zeeltomowi na złość? :)
demobil • poniedziałek 24 sty 2022, 14:50
Jak w ankiecie weźmie udział 51% wszystkich użytkowników forum, to będzie miało sens.
Bo On uważa inaczej niż Ty ;)
Łapanie za słówka...

Wiadomo ile kont jest martwych, ile jest zdublowanych a ile osób nie zna Zeeltoma ani sytuacji z nim związanej więc głosowanie wszystkich użytkowników nie ma najmniejszego sensu z logicznego punktu widzenia.
Wystarczy, że na koniec ankiety choć jeden głos będzie przeważał na tak i Zeeltom wraca. Nikt nikogo nie zmuszał do głosowania. A skoro większościowo ludzie chcą by Zeeltom wrócił więc dla mnie sprawa jest oczywista.

Nie robię na złość - zwykła koleżeńska posługa i pomoc.
* Akumulatory * Bidony * 36V/48V. Zapraszam na priv.
Awatar użytkownika
pxl666
Forumowicz
Posty: 5764
Rejestracja: 27 cze 2018, 23:05
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Zeeltom

Post autor: pxl666 »

miki pisze:
01 lut 2022, 10:12
WojtekErnest pisze:
01 lut 2022, 0:07
Mimo wszystko jestem przekonany, że tak samo niesmacznie wielu by przyjęło nachalną propagandę drugiej strony kopiowaną z TVP, Republiki , Wpolityce itp
a także mające ubecki korzenie TVN pana Waltera, Polsat (gdzie niejaki pan Solorz nie kryje swojej przeszłości i kilku tożsamości oraz paszportów), czerwony CNN, BBC, New York Times (sprawdźcie sobie właścicieli pakietu większościowego) i tym podobnych kanalii. Generalnie proponuję prostą konkluzję: żadne media nie są po naszej stronie. Wszędzie jest manipulacja. W jednych miejscach jest ona robiona bardziej profesjonalnie, w innych mniej. Jednak podłość to zawsze jest podłość, niezależnie od poziomu profesjonalizmu. Myślę, że to arbitralne stanowisko.
noi nie można obok takiego pier#%^$lenia przejść obojętnie ...przekluj sobie uszy wydłub sobie oczy i urwij język skoro WSZYSCY kłamią . bo ktoś może ci uwierzyć a ja uważam cię za szkodnika
miki
Forumowicz
Posty: 1389
Rejestracja: 14 gru 2019, 11:46

Re: Zeeltom

Post autor: miki »

WojtekErnest pisze:
01 lut 2022, 11:17
miki pisze:
01 lut 2022, 10:12
TVN pana Waltera, Polsat .,,,., czerwony CNN, BBC, New York Times (
.....Myślę, że to arbitralne stanowisko.
Można do tego dodac FB, YT, obrazić się cały świat, wyłączyć TV, internet i ... być przekonanym o własnej nieomylności...
Jak równo, to równo.
miki
Forumowicz
Posty: 1389
Rejestracja: 14 gru 2019, 11:46

Re: Zeeltom

Post autor: miki »

pxl666 pisze:
01 lut 2022, 13:18
miki pisze:
01 lut 2022, 10:12


a także mające ubecki korzenie TVN pana Waltera, Polsat (gdzie niejaki pan Solorz nie kryje swojej przeszłości i kilku tożsamości oraz paszportów), czerwony CNN, BBC, New York Times (sprawdźcie sobie właścicieli pakietu większościowego) i tym podobnych kanalii. Generalnie proponuję prostą konkluzję: żadne media nie są po naszej stronie. Wszędzie jest manipulacja. W jednych miejscach jest ona robiona bardziej profesjonalnie, w innych mniej. Jednak podłość to zawsze jest podłość, niezależnie od poziomu profesjonalizmu. Myślę, że to arbitralne stanowisko.
noi nie można obok takiego pier#%^$lenia przejść obojętnie ...przekluj sobie uszy wydłub sobie oczy i urwij język skoro WSZYSCY kłamią . bo ktoś może ci uwierzyć a ja uważam cię za szkodnika
Tak czekałem, aż nożyce się odezwą. Powinieneś mieć znak jednokierunkowy jako emotikonę. Viva communism!
tkoko
Forumowicz
Posty: 4923
Rejestracja: 03 maja 2017, 8:07
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Zeeltom

Post autor: tkoko »

I tak Zeeltom chcąc czy nie "skłócił" całe forum, a wystarczyło tylko spełnić jakże niewinną prośbę Tasa z 22 grudnia.

viewtopic.php?f=6&t=7844

Warunki:
1. Bana zdejmę jutro wieczorem
2. PIERWSZĄ rzeczą jaką robisz wchodząc na forum to piszesz post z którym
przepraszasz forumowiczów (NIE MNIE tylko ludzi, którym konta usunąłeś) za
swoje zachowanie w temacie usunięcia forum, poniosło Cię i tyle.
3. NIE atakujesz nikogo personalnie na czacie, w szczególności jeśli chodzi
o przekleństwa i wyzywanie od pisowców.

Po spełnieniu warunków 2 i 3, skupiasz się na pisaniu o rowerach, pojazdach
i innych sprawach związanych z tematem forum, politykowanie i te swoje inne
mądrości zostaw dla siebie.

Jeśli akceptujesz, zostajesz.
Jeśli nie akceptujesz, żegnam."


Ban został zdjęty, a zachowanie Zeeltoma?
Awatar użytkownika
tas
Administrator
Posty: 2964
Rejestracja: 27 kwie 2017, 15:10
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt:

Re: Zeeltom

Post autor: tas »

Zgadza się, zaakceptował warunki, zgodził się na nie, zobowiązał przestrzegać, a potem miał je gdzieś. Zachowałem się uczciwie, wyrozumiale, zaufałem mu i jego zapewnieniom i oraz Waszym prośbom o danie KOLEJNEJ szansy. Jednak, powtórzę to jeszcze raz, miał to gdzieś.
Zeeltom znikł, znikł temat polityki z czata, skończyły się też prywatne podjazdy użytkowników w tym miejscu. Zróbcie sobie przelotkę aktualnych tematów. Tematy elektryczne, wymiana opinii w miarę kulturalna na bliskie tematy forumowe, a nie połowa treści to PIS to PIS tamto

Natomiast poczytajcie ten cały temat i się ludzie zreflektujcie ile przez politykę robicie jadu na forum. Skaczecie sobie do oczu jeden z drugim.
Nie przez ludzi tylko przez politykę i dlatego uważam, że działa ona destrukcyjnie na społeczność i mam rację bo mi dajecie do chwila na to dowód ("Wy" czyli konkretne osoby łatwo dające się sprowokować tematami politycznymi).
Nie jest to forum polityczne i poza minimum obecnym w każdej społeczności na agitowanie treściami politycznymi NIE MA MIEJSCA na forum. I to nie dlatego, że ja tak mówię, tylko sami powinniście o to zabiegać dla dobra społeczności.

Ten temat pozostanie jeszcze przez kilka dni ku przestrodze czym się kończy aprobata politykowania na forum, później temat ankiety zamykam.
Ostatnio zmieniony 01 lut 2022, 14:07 przez tas, łącznie zmieniany 12 razy.
Silniki, sterowniki, BMSy: https://nexun.pl tel: +48 33 50 00 105
Tanie ogniwa: https://e-foton.pl
----------------------
Mój blog o rowerach elektrycznych: http://ebike.nexun.pl
Awatar użytkownika
Jan_Westfalia
Forumowicz
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2018, 13:36
Lokalizacja: Oberhausen NRW i Pyrlandia

Re: Zeeltom

Post autor: Jan_Westfalia »

Jak się temat zamknie to może powróci znowu normalność, bo jak dla mnie cała ta akcja to jakaś farsa, jestem/byłem na wielu tematycznych forach i takich szopek i zachowania dotyczącej tu osoby nigdzie nie widziałem, amen 😎
Awatar użytkownika
Tooropek
Forumowicz
Posty: 2027
Rejestracja: 08 wrz 2018, 10:50

Re: Zeeltom

Post autor: Tooropek »

Janek tu chodzi o zasłużonego wieloletnim działaniem na rzecz forum i innych, który przyczynił się do rozwoju pojazdów elektrycznych w Polsce, chodzi - naszego kolegę, o kogoś więcej niż zwykłego zjadacza chleba. Wiele osób mu zawdzięcza tak dużo, że wynik ankiety w pewnym stopniu to pokazuje, bo jeśli by każdy podchodził z taką ignorancją do podmiotu to byłyby same głosy na nie. Czekam na dalszy rozwój tematu, bo wiele mądrości ponad mądrościami wychodzi.
* Akumulatory * Bidony * 36V/48V. Zapraszam na priv.
Zablokowany