Strona 1 z 1

Zeeltom -... Jego prośba.

: 11 mar 2022, 14:35
autor: wit
Dzwonił do mnie Tomek (Zeeltom) -jak wiemy jest zbanowany,- i sam nie może tu nic napisać -prosił abym przekazał informacje. Co poniżej czynię.

Zeeltom nie może pisać i nie może odpowiedzieć -jednak Jego konto pozostało. I w tej sytuacji w Jego postach zostały zrobione zmiany -usunięto ze stopki wiadome gwiazdki a także link do obecnego forum Tomka.
Zmienianie treści czyiś wpisów gdy wiadomo, że ktoś nie może zareagować jest mało eleganckie i Tomek protestuje -prosi o całkowite usunięcie jego osoby z forum lub ewentualnie o przywrócenie pełnego "podpisu" i nieingerowanie w istniejące Jego posty.

I luźna uwaga -(pod która i ja się podpisuję) -w sytuacji gdy niektórych szykanowano za polityczne wpisy i gdy jest zakaz polityki na forum wstawianie PRZEZ MODERATORA jawnej polityki i nawoływanie w dziale charytatywnym o wpłaty na zakup broni jest bardzo nie na miejscu i jest złym przykładem a także pokazywaniem, że niektórzy mogą więcej.

Dział charytatywny do czego innego służy - jest do pomagania ofiarom (także wojny) a nie do zbierania na zakup broni. To jawna polityka i obraza dotychczasowych akcji charytatywnych forum.

Re: Zeeltom -... Jego prośba.

: 11 mar 2022, 14:46
autor: tas
Wit, ale to Ty głównie miałeś jakiś dziwny problem z tematem pomocy Ukrainie, inni dyskutanci mieli odmienne zdanie.
Nie kręć tu na siłę dramy, nie chcesz nie pomagaj.

Re: Zeeltom -... Jego prośba.

: 11 mar 2022, 15:02
autor: wit
Nie mam nic przeciw pomocy ofiarom -czy uchodźcom.
Tas -wywal z CHARYTATYWNEGO cały ten watek o zbiórce na siły zbrojne -daj linki do zbiorek na chleb, noclegi dla uchodźców itp -i będzie OK.

Totalnie czym innym jest działalność charytatywna żywność, ubrania czy noclegi dla ofiar. i czym innym finansowanie wojny.
A broń -do czegoś służy -niezależnie w czyich jest rekach jakby kto zapomniał to w czasie wojny bron służy głównie do zabijania... Czy po Ukraińcu czy po Rosjaninie matka i dzieci płaczą tak samo.
A ja nie chciałbym zastanawiać się ile osób zginęło z ufundowanego przeze mnie lub przez forum którego jestem uczestnikiem karabinu itp. ...Podobno jesteśmy forum o pojazdach elektrycznych i nie ma tu miejsca na politykę... co sam pisałeś -najwyraźniej niektórym wolno ...

Re: Zeeltom -... Jego prośba.

: 11 mar 2022, 17:03
autor: WojtekErnest
Tylko dodam że, ze względu na WOJNE Fb przywrócił możliwość umieszczania postów o zyczeniach, sposobach ZABICIA p.putina. A wcześniej byla to mowa nienawisci. Zatem, nie mówmy ze zbieranie na OBRONĘ Ukrainy jest naganne. To niestety takie czasy, ktorych sądziliśmy ze nie wrócą.

Re: Zeeltom -... Jego prośba.

: 11 mar 2022, 17:42
autor: wit
facebook ma być jakakolwiek wykładnią moralności lub tego co słuszne ?

a przypadkiem nie chodzi o to co zwykle -czyli o kasę ? jakoś wg mnie facebook jest głownie światowa maszynką do zarabiania pieniędzy i za reklamy i za kreowanie wizerunków, mody oraz "nowej moralności"

oj Orwell podobno pisał dla przestrogi -a wiele osób i firm zrobiło z tego "instrukcje obsługi...

Re: Zeeltom -... Jego prośba.

: 11 mar 2022, 18:10
autor: WojtekErnest
Fb jednak posługują się setki mln ludzi. Na naszym forum trochę mniej. To nie tylko propaganda i reklamy ale wspolczesny sposób komunikacji i wyrazania emocji. Nie da się walczyć z najeźdźcą, bandytą, mobilnymi klecznikami. Mimo, że to być może zdaniem niektórych by wystarczyło.
Nie te czasy.
Ps. Odchodzimy od głównego wątku.

Re: Zeeltom -... Jego prośba.

: 11 mar 2022, 18:15
autor: ap0f1s
Płacąc podatki nie finansujesz broni, która zabija ludzi za nasza granicą. Naprawdę trochę naiwne myślenie. Chcesz to dajesz nie chcesz to nie dajesz proste.

Re: Zeeltom -... Jego prośba.

: 12 mar 2022, 10:24
autor: wit
nie mam wpływu na wydatkowanie podatków -więc to mojego sumienia nie obciąża.

Ale bardzo daleko odchodzimy od prośby Tomka... przypomnę

-Zeeltom prosił o całkowite usunięcie jego osoby z forum lub przywrócenie "podpisu" i nieingerowanie w jego istniejące od dawna posty. Bo ban każdy może pisać o Nim, komentować itp -niektórzy mnogą ingerować w jego stare wpisy a On nie może nawet do tego się odnieść...