EcoBike Basic Nexus White

Dyskusje co kupić, konsultacje parametrów, ceny i dostępności sklepowych rowerów elektrycznych
ODPOWIEDZ
nata90r
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 12 lut 2024, 20:14

EcoBike Basic Nexus White

Post autor: nata90r »

Hej :)

Kupiłam rower EcoBike Basic Nexus White–28 i niestety przyszedł inny niż w ofercie. Ale zanim zrobię dym to chcę zasięgnąć opinii bo może nie mam racji :P
Wizualnie powinien przyjść rower z niebieskim logo i amortyzatorami, a przyszedł z żółtym i bez amortyzatorów. Kwestię amortyzatorów już wyjaśniłam, tylko zastanowił mnie kolor logo. Nie wiecie przypadkiem czy kolory były przypisane do jakiś serii? lat produkcji? bo na stronie producenta brak takiego info. Bo jeśli się okaże że żółty kolor logo był w produkcji X lat temu, a wciskają, że to sprzed 2 lat to trochę słabo. No chyba że kolor jest zależy od tych amortyzatorów...
Wie ktoś czy kolor loga to kwestia roku produkcji? Albo czy jest opcja znalezienia informacji o roku produkcji roweru/baterii na sprzęcie?
Przyszedł:
Obrazek

Powinien przyjść:
Obrazek
Awatar użytkownika
Tooropek
Forumowicz
Posty: 2088
Rejestracja: 08 wrz 2018, 10:50

Re: EcoBike Basic Nexus White

Post autor: Tooropek »

Hej.

Temat raczej dla sprzedawcy, dlaczego wysyła inny towar niż zamówiony.Pytania o kolor naklejek raczej powinnaś kierować do producenta, nie czytałaś za pewne forum tak dokładnie by wiedzieć, że mało tu fabrycznych rowerów i forumowicze preferują budowy własnych pojazdów więc próżno szukać tu fachowca który by się znał na takich wynalazkach jak ecobike. O ten amortyzator śmiało rób dym, bo jeżeli nie jest to Twój błąd (niedoczytanie) to sprzedawca powinien to jakoś sprostować.
* Akumulatory * Bidony * 36V/48V. Zapraszam na priv.
nata90r
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 12 lut 2024, 20:14

Re: EcoBike Basic Nexus White

Post autor: nata90r »

Dzięki za odpowiedz ☺️

Udało mi skontaktować z producentem i jakby ktoś był ciekawy to żółta naklejka to rocznik 2022 a niebieska 2023/2024

Temat można zamknąć ☺️
Awatar użytkownika
Tooropek
Forumowicz
Posty: 2088
Rejestracja: 08 wrz 2018, 10:50

Re: EcoBike Basic Nexus White

Post autor: Tooropek »

A co w temacie amortyzatora? Pomyłka sprzedawcy czy celowe działanie, błąd w opisie czy coś jeszcze?
* Akumulatory * Bidony * 36V/48V. Zapraszam na priv.
nata90r
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 12 lut 2024, 20:14

Re: EcoBike Basic Nexus White

Post autor: nata90r »

Pomyłka sprzedawcy "system zawiódł" - ma dosłać prawidłowy widelec i będzie do wymiany
Awatar użytkownika
Tooropek
Forumowicz
Posty: 2088
Rejestracja: 08 wrz 2018, 10:50

Re: EcoBike Basic Nexus White

Post autor: Tooropek »

I na własny koszt masz wymienić sobie i jeszcze omyłkowy odesłać? 🙂
* Akumulatory * Bidony * 36V/48V. Zapraszam na priv.
nata90r
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 12 lut 2024, 20:14

Re: EcoBike Basic Nexus White

Post autor: nata90r »

Była oferta że mogę odesłać, on wymieni i wróci ale tu jest ryzyko że rower się porysuje w transporcie (lub cokolwiek innego się z nim stanie), a mam możliwość ogarnięcia tego na miejscu więc dam radę. A odsyłać nic nie będę, i dosyłka na jego koszt. Nie miałam możliwości kupienia go na miejscu i dopadła mnie klątwa zakupów przez neta - zawsze coś się wysypie... Mam nadzieję że dorzuci jakiś gratis w ramach rekompensaty... Np koszyczek 😋
ODPOWIEDZ