Popal Sway D53 - jaki kontroler?

Coś się zepsuło, coś trzeba wymienić, coś trzeba wyregulować w fabrycznym rowerze?
ODPOWIEDZ
trabik601
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 15 sty 2024, 14:15

Popal Sway D53 - jaki kontroler?

Post autor: trabik601 »

Poszukuję kontrolera, lub chociaż informacji, jaki typ powinien być w Popal D53. Niestety mam tylko rower bez tej części. Żadne z typowo dostępnych nie mają takich konektorów. Z góry dziękuję za pomoc
Załączniki
popal2.jpg
popal1.jpg
Awatar użytkownika
Tooropek
Forumowicz
Posty: 2086
Rejestracja: 08 wrz 2018, 10:50

Re: Popal Sway D53 - jaki kontroler?

Post autor: Tooropek »

Czyżby rodzynek z alledrogo? 😉

Trzeba wymienić sobie instalację. Szybciej i taniej wszystko kupisz niż znajdziesz w 100% kompatybilny sterownik, choć przy odrobinie szczęścia mógłby to trwać 5minut.

Jeżeli umiesz podłączyć sterownik to mam taki który byłby dla Ciebie odpowiedni.

Obrazek
* Akumulatory * Bidony * 36V/48V. Zapraszam na priv.
trabik601
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 15 sty 2024, 14:15

Re: Popal Sway D53 - jaki kontroler?

Post autor: trabik601 »

Sęk w tym, że chciałem zachować wszystko w oryginalnej konfiguracji z wyświetlaczem, zamiast panelu diodowego
Awatar użytkownika
Tooropek
Forumowicz
Posty: 2086
Rejestracja: 08 wrz 2018, 10:50

Re: Popal Sway D53 - jaki kontroler?

Post autor: Tooropek »

Masz tak samo jak my (i każdy inny) internet więc szukaj odpowiedniego sterownika. Obstawiam, że na forum jeden jedyny użytkownik tylko słyszał o istnieniu takiego roweru. 😉
Będziesz krążył wokół komina, a po wymianie sterownika rower już mógłby jeździć. Wymiana trwa nie dłużej niż 1-2 godziny dla osoby która nigdy tego nie robiła więc na moje rozwiązanie jest tylko jedno.
* Akumulatory * Bidony * 36V/48V. Zapraszam na priv.
Awatar użytkownika
Yasiu77
Moderator
Posty: 1327
Rejestracja: 20 mar 2018, 20:17
Lokalizacja: Szczyrk

Re: Popal Sway D53 - jaki kontroler?

Post autor: Yasiu77 »

ewentualnie za 100-150 dorwiesz sterownik na wyświetlaczu s866 https://allegro.pl/listing?string=s866% ... er&order=d
ODPOWIEDZ