Dobrze czasem postawić rower na stole...
W opisie sprzedawcy trafiłem na parametr opisany jako "Liczba rzędów".
O co tu chodzi, czy może o liczbę blatów na osi korb? Na ile ważny jest ten parametr?
To oczywiste, i o to jest wyartykułowane w pozycji "Liczba zębatek w tylnej kasecie". Mam 7 więc wybrałem "6/7/8".
O czym więc informuje "Liczba rzędów"?
a Ty pierwszy raz na allegro? ta ich kategoryzacja i inne bzdety to jeden wielki burdel...wejdz w rowerowe opony i detki - masz tam mozliwosc filtrowania po szerokosci w calach i mm, wejdziesz w same opony filtrowanie po szerokosci znika
To oczywiste, i o to jest wyartykułowane w pozycji "Liczba zębatek w tylnej kasecie". Mam 7 więc wybrałem "6/7/8".
O czym więc informuje "Liczba rzędów"?
to jest to samo - allegro ma po prostu burdel w kategoriach - robił to pewnie jakiś stażysta bez żadnej wiedzy - byle szybciej dodać więcej kategorii